CC Sabathia به طور ناگهانی به نظر می رسد jacked پس از از دست دادن یک تن وزن

بازنشستگی و قرنطینه در حال درمان CC Sabathia هست.

سابق Yankees پارچ پخش شریک Ryan Ruocco از “R2C2 پادکست” را تایید کرد در رسانه های اجتماعی است که یک عکس در گردش از یک jacked Sabathia واقعا او بود و نمی شد doctored.

“نه فتوشاپ” Ruocco در توییتر نوشت. “بزرگ fella اخذ شده و پس از آن در طول قرنطینه!”

این عکس نشان می دهد که slimmed پایین Sabathia که بازنشسته پس از فصل گذشته در بالای مخزن با عضلانی و کاهش سلاح. آن است که بسیار متفاوت ظاهر از huskier نسخه او بمب افکن طرفداران دیدم در طول زمان خود را با بمب افکن که در حال حاضر یک پارچ بزرگ اسلحه در Aroldis چاپمن.

39 ساله که در یک نقطه و وزن نزدیک به 300 پوند در طول بیس بال حرفه ای که مایل به پایین باریک می آید به عنوان جای تعجب ندارد. Sabathia صرف بسیاری از سال های پایانی خود را در نیویورک به مبارزه با یک تکرار آسیب دیدگی زانو و شروع به کار بر روی وزن خود را در سال 2014. در سال 2018 او رفت و به یک گیاهخوار, رژیم غذایی بعد از عمل جراحی زانو و آمد خود را برای فصل نهایی پس از برخورد با عروق مسدود شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>