با ابتلا به افسانه ای متس پخش Howie رز

دیرین رادیو ورزش گوینده Howie افزایش یافت که زمان متس play-by-play برای WCBS 880-AM, باعث می شود تماس به انجام برخی از Q&A با ارسال مقاله نویس استیو Serby.

س: نظر شما در 60 بازی MLB فصل ؟
یک: از آن خواهد شد با بسیاری بیم و هراس من تا کنون نزدیک یک روز افتتاحیه تا مطمئن شوید. هنگامی که ما به آنجا که من نشسته در غرفه — حتی اگر هیچ یک در می ایستد اما من می توانم نگاه کردن در سبز میدان بیس بال و دیدن بازیکنان و متس و می دانم که آن را می شمارد — من آدرنالین جاوا آسمان بالا برود آن را از طریق سقف. من فقط رفتن به جهش از ایمان است که این اقدامات است که آنها را و پروتکل هایی است که در محل هستند ما را قادر به رسیدن به خط پایان این فصل بدون بیش از حد بسیاری از برجستگی های سرعت. اما قطعا وجود دارد کشف می شود و من امیدوارم که آنها لازم نیست که هر گونه عواقب فاجعه بار.

س: توصیف این متس تیم.
یک: با یک DH در لیگ ملی آنها کردم واقعا عمیق صف. اغل گاو یا حشم بسیاری از سوالات, و اگر پاسخ شما تعداد کمی از آنها در این باره شما رو خیلی خوب به پایان وجود دارد. اگر آنها می توانند همه چیز شکل و بدون نوح Syndergaard پس از آن من می خواهم شانس خود را برای رفتن به یک راه طولانی است.

س: چه چیزی شما فکر می کنم از پیت آلونسو?
یک: من شگفت زده هستم که چگونه کسی که جوان و بی تجربه در سطح لیگ می تواند بسیار هماهنگ به احساسات بودن یک ورزشکار برجسته در نیویورک است. … رسانه های اجتماعی که آنچه در آن است در حال حاضر فراهم می کند فرصت برای بازیکنان برای رسیدن و تبدیل شدن به بخشی از جامعه در راه است که آنها هرگز قادر به قبل و پیت تسلط آن است. او چهره حق رای دادن — همراه با یعقوب deGrom. اما من فکر می کنم آنچه پیت آلونسو انجام شده بی سابقه است و شاید در تاریخ نیویورک برای یک بازیکن جوان.

س: Yoenis Cespedes?
یک: اگر همه او را به انجام است نوسان خفاش اجازه دهید آن صورت او را با انگیزه به دست آوردن یک قرارداد برای سال آینده. او می تواند به نوبه خود آن را در رفتن از اول تا سوم بدون شکستن دوباره ؟ که باقی مانده است دیده می شود.

س: می توانید جف مک نیل برنده حلاجی عنوان?
یک: او کاملا می تواند.

Q: چگونه اغلب شما یادآوری در مورد خود را “Matteau, Matteau, Matteau!” تماس بگیرید در بازی 7 از رنجرز 1994 کنفرانس نهایی پیروزی بر شیاطین ؟
یک: من می خواهم بگویم که مردم تشخیص بده 25-35 درصد از زمان است که خواهد آمد.

س: چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن ؟
یک: فوق العاده flattered. شما همیشه فکر می کنم که در لحظه اعتراف است که شما می خواهم به ترک یک اثر در هر تلاش شما به دنبال حرفه ای و در صورتی که مال من خیلی افتخار می کنم.

س: واکنش شما چه بود که Sal مسینا فکر در هوایی که آیا آن را ممکن است Esa Tikkanen را هدف ؟
یک: من به معنای واقعی کلمه ترس است که آن تو بود Tikkanen هدف. بنابراین من برطرف شد زمانی که آنها آن را به نام Matteau است. اما پس از آن زمانی که من شنیده ام تماس در postgame نشان می دهد من تا به حال شنیده هرگز خودم که خارج از کنترل است. و وقتی که من راه می رفت از باغ آن شب من کمی نا امید کرد. من گفتم: “مرد این است که یک بار در یک عمر در یک لحظه و من فکر می کنم من صدا مانند یک کفتار.” من احساس می کنم خیلی بهتر در مورد آن در حال حاضر از من که شب.

س: توصیف شب شما بر روی یخ هنگامی که علامت مسیه lofted 1994 جام استنلی.
یک: من در مبارزه با اشک است. آن شب نقطه اوج 28 سال از یک رنجر فن و سپس تبدیل شدن به یک گوینده و امید آنها می خواهم برنده جام حذفی و امید من می تواند یک رنجر پخش برخی از روز. … من به نام چه ثابت به جام استنلی-هدف برد. شما می دانید که در مورد علامت “در حال حاضر من می میرند در صلح است.” من آن را درک کنند.

س: چه شد احساسات خود را هنگامی که ’69 متس برنده سری جهانی?
یک: به عنوان کسی که نظر خود را منطقی بیان تقریبا در وصف ناپذیر. این یک هدیه بود. آن را فراتر از هر چیزی من می خواهم تصور کنید اتفاق می افتد که به زودی. این بزرگترین سوار من تا کنون بوده است ،

س: چه شد احساسات خود را هنگامی که در سال 1986 متس آن را به دست آورد ؟
یک: ’86 تسکین بود. ’69 خالص بود العربي شادی. وجود ندارد بهتر است سن به زمانی که تیم خود را برنده آن همه از 15. شما می توانید از مدرسه در یک قفسه برای یک زن و شوهر از هفته و امیدوارم در مسیر بازگشت. … تعقیب خود را از جنس مخالف اگر خیلی تمایل است نه به عنوان ملتهب لزوما و یا به عنوان به خوبی توسعه یافته به عنوان آن خواهد بود زمانی که شما یک کمی مسن تر است.

س: چه شد آن مانند تماشای Mookie ویلسون غلتک از طریق لایحه Buckner در بازی 6 از سال 1986 World Series?
یک: من در این کمکی مطبوعات منطقه پایین سمت راست خط زمینه. من در رادیو فردا. آنها را رول نوار پشت در اتاق خبر, و من فقط می تواند بر روی گوشی اجازه اونا می دانید چه می گذرد تا زمانی که بازی به پایان رسید و پس از آن من می خواهم 3-2-1 انجام 30 ثانیه voicer و سر پایین و انجام مصاحبه. … من خواست آنها را نجات داد که چیزی چون من نمی دانم, من mighta فریاد زد: “مقدس s–t, من نمی توانم f–g باور آنچه فقط f–g اتفاق افتاده است!”

س: توصیف مایک پیازا post-9/11 صفحه اصلی اجرا کنید.
یک: چند لحظه پس از اجرای خانه من فکر می کنم من قادر به قرار دادن در چشم انداز خود تا حدودی prescient مد است که این شد دیگه تحمل در متس نیویورک تاریخچه بیس بال برای یک زمان طولانی. و من نوعی افتخار است که دلیل این که شما همیشه نمی شناسد کسانی که همه چیز در حال حاضر است.

س: شما چه فکر می کنم راجر کلمنس پرتاب اره کردن خفاش نسبت به پیازا در بازی 2 از 2000 سری جهانی.
یک: کاملا عجیب و غریب است. او معتقد بود که توپ ؟ من تا به حال بهتر است بهانه ای برای معلمان که من نمی من انجام مشق شب.

س: توصیف فرد و جف Wilpon.
یک: وقتی که من ملاقات فرد Wilpon در سال 1980 من به او گفتم که هدف من این بود که روزی پخش برای متس نیویورک. او و خانواده اش اجازه داده است که رویای به حقیقت می پیوندند و من برای همیشه مدیون.

س: چه چیزی شما فکر می کنم از جنیفر لوپز و الکس رودریگز به عنوان پتانسیل متس صاحبان ؟
یک: جذاب. من یک احساس است که در صورتی که تا کنون اتفاق می افتد همه چیز را به ندرت کسل کننده در Metsville. اگر آنها از خرید این تیم آیا من باید برای تنظیم بازیگر مورد علاقه من و سرگرم کننده پاسخ ؟

س: تام Seaver?
یک: به عنوان یک بازیکن او به من آموخت که چگونه به comport خود را در این زمینه بدون در نظر گرفتن وضعیت. به عنوان یک پخش شریک من او یک بار به نام بلک قبل از داوری بود! بسیار دقیق. من ممتاز به صرف چند ساعت در تاکستان چند سال پیش بود و از آن فراموش نشدنی است. من فکر می کنم او به طور مداوم و افکار من با تام [که زوال عقل] نانسی و خانواده خود را.

س: آیا گیل هاجز متعلق در سالن از شهرت ؟
یک: بیش از هر چیزی او نشان دهنده همه چیز خوب در مورد بازی بیس بال. درست کردن یک مدل نقش است. حذف او از سالن از شهرت قابل توجهی نظارت است که باید اصلاح شود.

س: توصیف جوان دوایت Gooden.
یک: من فکر کردم ما کشف بزرگترین سنگ فرشهای سنگ بود که تا کنون یافت شده است.

س: جوان داریل توت فرنگی.
یک: شگرف. همه چیز او بود. او رخی [Jackson] پس از Reggie. نه به عنوان braggadocio به عنوان رخی اما او همان نوع از میله رعد و برق.

س: ظهور و سقوط مت هاروی.
یک: چالاک و غم انگیز است.

Q: چگونه nerve-wracking خواستار شد نهمین دور از Johan سانتانا در سال 2012 هیچ-hitter وظیفه برای اولین بار در متس تاریخ ؟
یک: بسیار. پخش من بیزینس از شب بود جیم Duquette کار اولین بازی خود را در هوا! او گفت: هرگز یک کلمه در ninth inning. به عنوان پر تنش به عنوان آن بود Johan سرعت ثبت شده برای اولین بار دو استراحتی که کمک کرد. گذشته در خفاش توسط دیوید اسکات احساس مانند آن را در زمان حدود یک ساعت و نیم است.

س: توصیف متس برنده 2015 پرچم.
یک: احساسی ترین تماس من تا کنون ساخته شده است. هنگامی که آن عبارت از “متس برنده پرچم!” بیرون آمد و از دهان من خودم را در یک باطل نبرد برای حفظ خونسردی است. پس از حدود 30 ثانیه شما می توانید در واقع شنیدن صدای من کرک فقط یک کمی. کسانی که کلمات من به معنای واقعی کلمه از خواب گفت: به عنوان یک متس پخش وقتی که من بچه بودم.

س: بابی ولنتاین و ستاره شرق سبیل.
یک: همیشه یک قدم جلوتر یک زمین باز یافته جلوتر و یا در بت جلوتر است. تا آنجا که سبیل یکی از سرگرم کننده ترین چیزهایی که من تا کنون دیده ام در یک رویداد ورزشی. من به او تمام اعتبار در جهان برای داشتن جرات به انجام آن است.

س: بابی Bonilla.
یک: مرد ثروتمند.

س: چه شد آن مانند تماشای کارلوس Beltran مصرف اعتصاب در سه بازی 7 تا پایان سال 2006 NLCS در برابر کاردینالز?
یک: تلخی, تلخی دردناک است. او را گرفته ناعادلانه ضرب و شتم در مورد آن چرا که یکی helluva زمین و آدم Wainwright سزاوار بیشتر از اعتبار.

س: Endy چاوز گرفتن سرقت اسکات Rolen از متهور هومر در ششمین دور از این بازی ؟
A: فکر می کردم او برنده این بازی برای متس سمت راست وجود دارد.

س: Pete Rose مقابل جوانه Harrelson در سال 1973 NL آف?
یک: دوستان بود فقط بازی rope-a-dope. قلب من می رود به او [آلزایمر] ،

س: دیوید رایت و خوزه ریس?
یک: شما نمی توانید یک فرد بهتر از دیوید. این متس به حال هرگز یک بازیکن به عنوان عمیقا درگیر در جامعه که به ارمغان آورد و شادی بیشتر برای افراد زندگی پس از ملاقات با او از دیوید. این است که قبل از بحث در مورد خود بازی فوق العاده حرفه ای. این غم انگیز است که صدمات در زمان تلفات که آنها انجام داد. من مطمئن هستم که متس تا به حال بیشتر هیجان انگیز بازیکن از خوزه. در نخست او یک تفاوت ساز است که می تواند به شما ضرب و شتم در راه های متعدد. من آرزو می کنم آن دو می توانست برنده تر هم از آنها در نهایت انجام داد.

س: Rusty Staub?
یک: یک قهرمان در هر معنی واقعی کلمه از آنجا که ما تمایل به استفاده از این اصطلاح غیر مسئولانه با توجه به ورزشکاران و یا ballplayers. اما آنچه که زنگ زده بود برای بهتر زندگی بسیاری از مردم در این شهرستان با کار های خیریه رفته بالا و فراتر از هر چیزی که شما انتظار می رود حتی بیشتر خیریه بازیکن را انجام دهد. او یک بازیکن فوق العاده در این زمینه و حتی در یک فرد بهتر از آن است.

س: نشینان برای اولین بار در جام استنلی در سال 1980 ؟
یک: من فقط تا euphorically هیجان زده برای دیدن جام استنلی در فرد برنده نیویورک تیم. لانگ آیلند در یک محل خاص و سپس به دلیل آن احتمالا این بود که نزدیک ما آمده ایم در نیویورک بازار به تکرار آنچه در بروکلین بود که داجرز برنده شد.

س: تماشای سوپر باول سوم در اتاق نشیمن خود را با پدر ؟
یک: من احتمالا می تواند از یک مورد قوی برای جو Namath بودن مطلق من تمام زمان های ورزشی بت. چه پسر سن ما نمی خواهید او بود یا جو Namath یا Walt Frazier, راست?

س: 1986 سوپر باول بیست و یکم غول?
یک: من عصبانی شد که هر دو تیم به نیوجرسی نقل مکان کرد بنابراین من از نوع درک که در آن زمان شهردار کخ از آینده بود. اما با نگاهی به گذشته آنها واقعا باید به حال رژه.

س: چه شد احساسات خود را هنگامی که Bucky دندانه ضربه اجرا خانه که در یک بازی 1978 حذفی با Red Sox?
یک: پدر من در گذشت [آلزایمر] در اوایل ماه ژوئن [در آن سال] و او را به مانند یک یانکی فن و سال بود که آنها سقوط کرد پشت Red Sox 14 1/₂ بازی و سپس دوباره و برنده شدن همه چیز و من متقاعد شده است که او تا به حال چیزی برای انجام با آن. من فقط خیلی خوشحال برای او نشده بود به آن را ببینید. او در اطراف به دیدن من انجام هر چیزی که واقعا embitters من به این روز اما که راه می رود, من حدس می زنم.

Howie Rose
Howie رزPaul J. Bereswill

س: اگر شما می توانید از پخش هر رویداد در تاریخ چه خواهد بود ؟
یک: من فکر می کنم داشتن تجربه هرگز قدر, دخترک معصوم, اموزش, من دوست دارم که نام خود را به 60 خانه را اجرا کنید. من فکر می کنم به عنوان ترسناک به عنوان این ممکن است صدای من خیلی دوست دارم پخش شده است که بازی در دسامبر. 7, 1941, هنگامی که خبر آمد از طریق آن پرل هاربر شده بود بمباران کردند. من دوست دارم که شده بخشی از یک پخش شد که برجسته در تاریخ است.

Q: چگونه ممکن است شما پخش بابی تامسون 1951 شات شنیده ام ” دور دنیا خاموش رالف برنکا اگر شما مشغول به کار بودند برای غول?
یک: من حدس می زنم اگر ما در نظر است که اطلاعات ما در حال حاضر در اختیار ما وجود دارد یک فرصت خوب است که زمانی که توپ فرود آمد در آن پایین سمت چپ میدان کرسی Polo Grounds من احتمالا می شده اند و فریاد “تامسون! تامسون! تامسون!”

س: نظر شما در Roger ماریس.
یک: 1961 اولین سال من یک فن ماریس و [میکی] گوشته اجرای خانه تعقیب است. من در زمان به ماریس کمی بیشتر به این دلیل که او چپ دست [خمیر] من چپ دست, اما میکی گوشته بزرگتر از زندگی است. من بازی لیگ کوچک در سن 10, 11, 12 در بیسید, ملکه, و اگر چه همه ما تا به حال کاملا سالم زانو, همه ما زد با این کمی از یک لنگی راه گوشته را.

س: امیل فرانسیس رنجرز.
یک: که یک تیم است که دیکته حالات من به عنوان یک نوجوان.

س: چه آن را مانند در اختیار داشتن مرو آلبرت نقد خود را در اوایل نوار از طریق تلفن?
یک: شما نمی توانید پرداخت هاروارد یا دانشگاه ییل و یا هر آیوی لیگ برای سطح آموزش و پرورش است که من به عنوان یک گوینده از آن گفتگو با مرو.

پرسش: از کجا شما نشستن در باغ زمانی که شما می توانید بازی بازی شما را به ضبط صوت?
یک: 429 G11, آخرین ردیف از ساختمان. این بود که در سال 1970-71 من فصل اول بلیط. مرو به معنای واقعی کلمه به حال به راه رفتن با صندلی در راه خود را به غرفه برای انجام یک بازی و او به من یک کپی از آن شب رسانه یادداشت بنابراین من تا به حال برخی از اطلاعات پس زمینه و من می توانم نوع صدا مانند من می دانستم که آنچه که من صحبت کردن در مورد.

س: توصیف اواخر متس پخش باب مورفی.
یک: افسانه … معشوق. او همیشه یک راه حتی در تاریک ترین زمان به شما احساس خوبی در مورد متس. و من در همه شرمنده که من در تلاش برای انجام چیزی مشابه به همین. و هنگامی که مردم به اندازه کافی خوب به می گویند که من به این نسل چه Murph بود به ایشان امیدوارم که معنی آنها.

س: Lindsey نلسون.
یک: کت. زمانی که بازی در خط او می تواند ضبط درام و من سعی کردم به تقلید که بیش از حد.

س: به عنوان یک مهمان در “Kiner را کورنر.”
یک: پس از آن خالص است. پس از آن آلی است. این آخرین بازی فصل است. و بنابراین رالف معرفی من و من گفت: “هی رالف من فکر کردم شما تا به حال به چند بازدید و یا زمین یک shutout به ‘Kiner را کورنر.’ “و رالف می شود این نوع از Cheshire گربه پوزخند در گوشه ای از دهان او. او می گوید: “آره بیا به آن فکر می کنم شما بدترین مهمان ما تا به حال.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

س: Gary کوهن.
یک: به عنوان نزدیک به کمال انجام بیس بال در رادیو به عنوان امکان پذیر است.

س: ران عزیزم.
یک: او را درخشان اما باهوشتر و تمام نشدنی توانایی برای پیدا کردن چیزی است که بسیاری از ما نمی تواند و یا نمی کنند.

س: کیت هرناندز.
یک: فیلتر نشده و بی نظیر است.

س: Wayne Randazzo.
یک: در مسیر سریع.

س: پدر شما مورد علاقه مل آلن.
یک: Mel بود یک پسر زمانی که من سقوط در عشق با بیس بال من راه رفتن در اطراف تقلید.

س: زمانی که در سال 1962 از متس متولد شد, شما روت شده برای هر دو آنها و یانکی ها?
علي کوهن می توانید آن را باور نمی کند که برخی از دوستان من و من ملاقات طرفداران اما ما نمی نفرت یانکی ها — آنها هرگز هر یک از دیگر. تا سال 1969 یکی بود و هیچ تهدیدی برای دیگر ما تنها می تواند از یک مترو سری.

س: سه شام مهمان ؟
یک: جان لنون [وینستون] چرچیل [ریچارد] نیکسون.

س: فیلم های مورد علاقه?
یک: از “فارغ التحصیل” “آنی هال” “خانه حیوانات.”

س: بازیگر مورد علاقه?
یک: اژیر مه لگهورن. بسیار دستکمگرفتهشده مجری.

س: بازیگر مورد علاقه?
یک: جولیا لوئیس-دریفوس.

س: خواننده های مورد علاقه/سرگرم کننده?
یک: The Beatles.

س: غذای مورد علاقه?
یک: سوشی جدید پیتزا.

س: چرا شما تصمیم به پیوستن به توییتر در اوایل این سال ؟
یک: من همیشه پرسید: “هنگامی که می خواهی برو در توییتر هنگامی که می خواهی برو در توییتر؟” و من گفتم:, “خوب, شما می دانید چه ؟ من حدس می زنم جهانی همه گیر oughta آنها انجام ترفند.” روزی که من رسما رفت و توییتر توییتی برای اولین بار در آوریل 11. آیا شما بر این باورند که در مارس 11, 1962 بود بعد که متس بازی خود را بازی ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de