تجاری در جورج Floyd: T-shirts, بالش, در حال اجرا کفش و حتی لباس زیر به فروش می رسد برخی از آن را از طریق آمازون

در حال حاضر شما احتمالا دیده می شود تی شرت و ماسک صورت تحمل جورج فلوید نام و تصویر. اما آیا شما دیده می شود “عدالت برای جورج فلوید” در حال اجرا کفش ؟

و یا چگونه در مورد “فراخوان عدالت برای جورج فلوید” پرتاب بالش?

یا “جورج فلوید R. I. P.” لباس زیر?

بله, لباس زیر 18 دلار برای سه جفت.

مرگ فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار که خفه زیر زانو از یک افسر پلیس در مینیاپولیس در مارس 25, انجام بیش از تنظیم کردن تظاهرات و روح جستجو در سراسر ایالات متحده است. آن را نیز باعث شده فروش از آرایه ای از کالا بسیار از آن ذکر شده در آمازون است.

“به وضوح اپورتونيست” گفت: جیمز تامسون یک مشاور برای برندها فروش آنلاین. “همه این افراد فروش تی شرت آنها در واقع همراه برای سوار شدن پول بر روی آن.

“آیا آنها در مورد مراقبت از جنبه های اجتماعی, آن را فقط به تخته موج سواری به پرش بر روی و سوار به عنوان طولانی به عنوان موج وجود دارد.”

فروش کالا به فاجعه یا یک رویداد خبری مهم یک پدیده جدید نیست.

به زودی پس از کوبه برایانت و دخترش Gianna کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26 تی شرت تحمل تصاویر خود را برای فروش آنلاین و در خیابان.

همان چیزی که اتفاق افتاده نه طولانی پس از اریک گارنر تکرار عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” در سال 2014 زمانی که یک افسر پلیس او را به یک سبد در نیویورک به پایان رسید که زندگی خود را.

و تی شرت به یاد مریم باکره را اعتقاد بر این ظاهر به شش فرزند در جنوب بوسنی در سال 1981 هنوز هم به فروش می رسد وجود دارد امروز به عنوان T-پیراهن بزرگداشت 100-سالگرد سال از سند چشم انداز از مریم باکره گزارش سه چوپان کودکان در پرتغال. در واقع آنها برای خرید در دسترس در آمازون در جوراب, لیوان قهوه و پیراهن.

در روز سه شنبه, Floyd, مراسم تشییع جنازه قدرتمند بود صحنه — و آن را آسان به نقطه ماسک صورت تحمل نام خود را به عنوان حدود 500 نفر جریان را به چشمه ستایش کلیسا در هوستون. 10-فرد هوستون گروه سنگ از گروه کر انبار و برگرد. Al Sharpton eulogized مردی که تصویر و نام شد در همه جا حاضر.

بیش از 50 متری از کلیسای کریستوفر مودی کلمبیا, S. C. گفت: او فروش جورج فلوید تی شرت برای $20 و جورج فلوید ماسک برای $10.

“هنگامی که یک حرکت خوب می آید چیزی است که زمانی که آن را انجام می شود” مودی, 37, گفت: از خود کالا. “این کمک می کند تا کسی را خاموش بیانیه برای آنچه که آنها ایستاده است.”

Dezzie Storne از ساوانا گرجستان گفت: او فروش جورج فلوید تی شرت برای $15 زیر یک pop-up چادر همراه صفوف مسیر و به عنوان یک اسب کشیده حمل و نقل حمل فلوید را باقی می ماند و گذشت در راه خود را به هوستون یادبود باغ فلوید را دفن.

Storne که آمریکایی های آفریقایی تبار و توصیف خود را به عنوان یک متعهد فعال گفت: او را دیدم حدود 10 دیگر فروشندگان خیابانی و از آنها آمد تا آنجا که کالیفرنیا تنسی و میشیگان.

“بله من فروش یک محصول و مردم با پوشیدن این محصول به ابراز تمایل خود را در مورد این موضوع خاص مناسب است ؟” او گفت:. “این محصول استفاده می شود برای ترویج این موضوع است.”

جنیفر Rothman یک استاد حقوق در LMU Loyola Law School در لس آنجلس و متخصص در قوانین حفاظت از افراد و هویت و گفت: معلوم نیست اگر فروش کالا تحمل فلوید نام یا تصویر می تواند در نتیجه مسئولیت حقوقی. اما Rothman با اشاره به این که دارندگان الویس پریسلی حقوق با موفقیت شکایت کرد برای جلوگیری از فروش حداقل به طور موقت از “در سوگ” پوستر پس از افسانه سنگ مرگ است.

“من فکر می کنم متمم اول قانون اساسی باید در حفاظت از آن انواع جمعی لحظات عزادار و یا یک جنبش سیاسی” گفت: Rothman نویسنده “حق تبلیغات: حریم خصوصی Reimagined برای جهان است. “اما این قانون فوق العاده نامشخص در مورد چگونه به درمان استفاده در کالا.”

برای مثال Rothman گفت: مارتین لوتر کینگ جونیور و مستغلات بود قادر به متوقف کردن فروش پلاستیک مجسمه با چهره خود را بر روی آنها اما رزا پارکس بنیاد موفق به توقف تولید انبوه پلاک با نام و تصویر در آن به فروش می رسد.”

وکیل بن Crump که به نمایندگی از جورج فلوید خانواده پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

بسیاری از معاملات در حال وقوع آنلاین که در آن شرکت های ارائه انواع محصولات با تشکر از سفارشی سازی انبوه و تولید – و یا چاپ بر روی تقاضا تکنیک های, گفت:, e-commerce تحلیلگران مانند تامسون نویسنده کتاب “آمازون بازار معضل است.”

در بسیاری از موارد شرکت های چینی انبار دشت کفش ساده کفش و سایر محصولات ساده قبل از آنها سفارشی با آرم مانند جورج فلوید و شعار “عدالت برای جورج فلوید.”

“یک ساخته شده و به منظور فروشنده واقعا نمی مراقبت که آیا کسی بر میدارد یک جفت از لباس زیر و یا یک جعبه ناهار یا یک تی شرت” تامسون گفت: از مدل کسب و کار. “شما اهمیتی نمی دهند چرا که در پایان آن همه همان. من نگاهی به $2 تی شرت قرار دادن لوگو در بالای آن و فروش آن 20 دلار است. بیایید شستشو و تکرار و مقدار زیادی از پول.”

تلاش برای رسیدن به شرکت های فروش جورج Floyd-مضمون کالا از طریق وب سایت آمازون ناموفق بودند و تعداد کمی از شرکت ها وب سایت.

“برنده در اینجا این است که آمازون” تامسون گفت: “آنها را 15 درصد کمیسیون فروش در هر یک از این موارد است.”

جان Piehl یک مدیر بازاریابی آمازون گفت که این شرکت تا به حال هیچ نظر برای این داستان.

Ellie Bryan یک هنرمند در مینیاپولیس گفت: ارائه فلوید بود استفاده می شود به جمع آوری بیش از 2000 دلار برای جورج فلوید صندوق یادبود و Gianna فلوید صندوق — اما قربانی کاهش یافته ripoff هنرمندان. او با ارائه تصاویری از آثار هنری خود را که در حال حاضر استفاده می شود و بدون تایید توسط تجار آنلاین فروش تی شرت.

“من نه علاقه ای تجاری در مرگ او” برایان گفت: پیام ایمیل “و در واقع من در حال حاضر به اقدام قانونی علیه افرادی که در سرقت آثار هنری من به قصد انجام آن است.”

در حالی که تی شرت فروش ادامه داد: برای فروش آنلاین — نه تنها در آمازون, اما همچنین بر روی سیستم عامل مانند Etsy و کافه مطبوعات — فروشندگان خیابانی مانند شارون جان در روز سه شنبه نیز فروش جورج فلوید تی شرت در هارلم.

“پیام مهم احساس من این است که برای رسیدن به مردم ما برای رسیدن به متحدان ما به اجازه دهید آنها را می دانیم که سیاه زندگی فراموش ماده” جان گفت. “آنها می توانند به افتخار جورج و تمام افراد دیگر که کشته شده اند توسط پلیس خشونت.”

همچنین فروش جورج فلوید تی شرت در هارلم نیکول Deneus گفت: او انگیزه “عرضه و تقاضا است.”

“برای من به پول من فقط تصمیم به بیرون می آیند اینجا و شکل آن را,” او گفت:.

در سراسر کشور Darick Breland ورزشی “عدالت برای جورج فلوید” T-پیراهن او طراحی شده برای خودش. او فروش سفارشی ساخته جورج فلوید تی شرت برای $19.99 در کالی ساحل مغازه اش در مرور ساحل ونیز در کالیفرنیا.

“این واقعا در مورد پول” Breland گفت. “این در مورد من به عنوان یک آمریکایی آفریقایی نر و درک پیام های مورد نیاز به شنیده می شود.

“من هم یک پیراهن که می گوید:” من دوست دارم Glock.’ آن دیوانه بار.”

کمک: مرجان مورفی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de