همه چشم شده اند در عقاب کارسون Wentz پس از فیلادلفیا تکان دهنده انتخاب کارفرمایی Jalen لطمه می زند و در دور دوم پیش نویس NFL سال 2020 است.

صحبت با خبرنگاران برای اولین بار از زمان پیش نویس Wentz, the Eagles’ زمان شروع کارفرمایی اظهار داشت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که او unbothered توسط این تیم تصمیم گیری را در یکی دیگر از مشخصات بالا سیگنال-تماس گیرنده.

آسیب سرند 27 ساله Wentz گفت: او را درک وجود دارد احتمال عقاب می تواند پیش نویس یک کارفرمایی.

“این واقعا نگرانی های من” Wentz گفت. “من تا به حال احساس ما می تواند پیش نویس کسی بر اساس فهرستی از ما گذاشته است که مایل به دریافت جوانتر.”

اما عقاب نیز می تواند بدست جوانتر با انتخاب یک بازیکن از موقعیت های مختلف مانند بسیاری از انتظار می رود آنها را به عنوان کارفرمایی است که حداقل از عنوان رقیب ،

Wentz گفت: “هیجان زده به اضافه کردن” 21 ساله لطمه می زند که صرف سه فصل در آلاباما از دست داده و شروع به توا Tagovailoa این دلفین ها’ شماره 5 به طور کلی انتخاب در سال جاری پیش نویس است.

Carson Wentz; Jalen Hurts
کارسون Wentz; Jalen لطمه می زندگتی AP

لطمه می زند و پس از آن بازی این فصل در اوکلاهما که به او کمک کرد تا منجر به فوتبال کالج حذفی نیمه نهایی.

“شنیده ام چیزی جز چیزهایی که در مورد Jalen بچه او است و این بازیکن او است” Wentz گفت. “من فرصتی برای صحبت کردن به او فقط به طور خلاصه. ایجاد یک واقعا خوب و سالم رقابتی و چالش محیط زیست است.”

NFL شبکه مایک Garafolo این باورند اخیرا عقاب می تواند با استفاده از لطمه می زند و به عنوان یک در حال اجرا بازگشت.

دوشنبه همچنین اولین بار بود که Wentz شد صحبت با رسانه ها از او خارج شد در سه ماهه اول از NFC کارت های وحشی دست به Seattle Seahawks با یک ضربه به سر.

“من می توانم تایید می کنند که من تا به حال تصادم و من در برخورد با علائم” او گفت:. “این چیزهای ترسناک. شما تنها یکی از این مغزها و شما باید برای محافظت از آن.”

در آوریل 2019, عقاب اعمال پنجم-سال گزینه در Wentz قرارداد. زیر ماه Wentz امضا چهار سال $128 میلیون تمدید قرارداد با 107 میلیون دلار تضمین شده است. Wentz در حال حاضر تحت قرارداد از طریق 2024 فصل است.

Wentz, فیلادلفیا دوم-به طور کلی انتخاب در سال 2016 پیش نویس NFL شد کارفرمایی برای اولین بار در عقاب تاریخ به تصویب حداقل 4000 متری زمانی که او انباشته 4,039 متری در فصل گذشته. در چهار فصل با فیلادلفیا Wentz انداخته است برای 14,191 متری و 97 touchdowns در 56 بازی. خود را در امتداد ستارگی شده اند متوقف شده توسط صدمات از جمله پاره لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017, زمانی که او در حال اجرا به برنده MVP.

در کنفرانس تلفنی Wentz خواسته شد در مورد چشم انداز های این زمینه با لطمه می زند. Wentz گفت: او را “هر چه می گذرد به ما کمک کند برنده است.”

“اگر من شروع به سوال [مدیر کل] Howie [Roseman] در حال حاضر من می خواهم به سوال خودم,” او گفت:. “من می دانم که چقدر مهم موضع کارفرمایی است و پویا است که برای من و دیگر بچه ها در آن اتاق است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de