‘Carl Reiner بود نابغه کمدی’: Jason Alexander می پردازد ادای احترام به اواخر کمدین, Rob Reiner واکنش نشان می دهد

مشاهیر آب گرفتگی رسانه های اجتماعی شنبه با ادای احترامات به Carl Reiner که دوشنبه شب در 98 علل طبیعی با توجه به آسوشیتد پرس.

Reiner پسر کارگردان Rob Reiner که همچنین یک کمدین و بازیگر مثل پدر خود را تایید کرد اخبار به توییتر و به اشتراک گذاشته یک پیام شیرین.

“شب گذشته پدرم در گذشت. همانطور که من نوشتن این قلب من است که صدمه زدن به. او نور هدایت” “همه در خانواده” استار نوشت.

Reiner کهنه کار کمدین و بازیگر که هرگز سقوط کرد و یا از نظر شدت حفظ حرفه خود و محبوبیت از روز او پیوست Sid سزار “خود را نشان می دهد را نشان می دهد” در سال 1950 به سمت راست به نوبه خود در صفحه نمایش بزرگ “ocean’s Eleven” خانواده و نقش خود را به عنوان چارلی شین و Jon Cryer ناپدری در “دو و نیم مردان است.”

فقط روز قبل از مرگ Reiner مشترک یک صدای جیر جیر تأمل در زندگی خود و خانواده است.

“هیچ چیز به من خشنود بیش از دانستن است که من زندگی بهترین زندگی ممکن است با داشتن ملاقات & ازدواج با استعداد استل (استلا) Lebost که همکاری با من در آوردن راب آنی & Lucas Reiner به این نیازمندان & در حال تحول جهان” ” Reiner توییتی شنبه.

جیسون الکساندر به نام Reiner یک “نابغه کمدی” و ادای احترام به میراث او.

“Carl Reiner بود نابغه کمدی. اغلب که نابغه ساخته شده دیگر مردم خنده دار و حتی شوخ. اما او یک مرحله و او می تواند چرخش خنده از هر لحظه. من به تماشای او انجام آن را به زمان و دوباره” از “Seinfeld” بازیگر توییتی. “کمک های خود را به کمدی ابدی. و یک مرد دوست داشتنی نیز هست.”

Cryer مشترک خنده دار, شخصی, نامه کمدین به او فرستاده می شود.

“درخشان و خنده دار Carl Reiner میزبانی مدیر انجمن صنفی جوایز برای دهه قبل از سلامتی اش او را مجبور به شب خاموش. آنها از من خواست به زیر در برای او,” Cryer نوشت و این نامه است.

“جای خوب” و “Parks and Recreation” خالق Michael Schur پرداخت ادای احترام به Reiner را کمدی میراث.

“دیک ون دایک نشان می دهد عرضه در سال 1961 و آن را هنوز هم خنده دار است. این یک ترفند سحر و جادو. RIP Carl Reiner یکی از کمدی بزرگترین شعبده بازان” Schur توییتی.

میا فارو به یاد می آورد فراموش نشدنی بار او را ملاقات کمدین.

“ما از دست کسی که به ما خوبی نیوز-بی شماری می خندد. او درخشان بود. و نوع. من او را فقط یک بار اما هرگز او را فراموش وزش کردار” Farrow نوشت. “او با ما از طریق زمان های خوب و سخت است. با تشکر از شما Carl Reiner. حافظه خود را خواهد شد یک برکت و رحمت است.”

راب مک کلور در زمان یک لحظه برای به اشتراک گذاشتن برخی از مشاوره با هنرمندان جوان و نشان می دهد آنها مطالعه Reiner کار است.

“به هر بازیگران جوان که می خواهند به دنبال کمدی مطالعه Carl Reiner. برو پایین یوتیوب مارپیچی در حال حاضر. با شروع Sid سزار و نشان می دهد ما را نشان می دهد و رفتن از وجود دارد. او استاد. با تشکر از شما برای صد سال کلاس استاد آقا. به شما خواهد شد از دست رفته” Mclure توییتی.

“The Wire” و “Treme” بازیگر Wendell Pierce توئیتر خود نوشت: “یک افسانه است. با تشکر از شما آقا. RIP.”

Stephen Colbert مشترک یک عکس از یک جوان Reiner در تماس تلفنی با “بزرگترین.”

“بچه کاراته” Ralph Macchio منعکس شده در Reiner را “زندگی کامل و نمادین میراث.”

Piers Morgan مشترک نقل قول از Reiner و او را برای “همه می خندد.”

“RIP نابغه کمدی Carl Reiner, 98. ‘هر کس می خواهد برای خنده – شما می دانید که. آنها نیاز به خنده … مردم نیاز به خنده.’ پس درست است” مورگان نوشت.

“Parks and Rec” بازیگر Ben Schwartz تشویق پیروان خود را به تماشای Reiner کار به افتخار او.

“Carl Reiner شد یک افسانه است. نویسنده, کارگردان, بازیگر, مبتکر. او به شکل بسیار در کمدی. اگر شما هم امروز قرار “مل بروکس و Carl Reiner” به یوتیوب و لذت بردن از دو تا از جالب ترین انسان ها از یکدیگر خنده برای بیش از 50 سال” شوارتز توییتی.

Carl Reiner: کمدین کهنه و دیک ون دایک نمایش’ ‘اقیانوس’ ستاره می میرد 98

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de