کاردینالز’ Kyler موری ‘قطعا’ خواهد شد در نظر گرفتن یک زانو

کارفرمایی Kyler موری می گوید او می تواند زانو را در طول سرود ملی در این فصل است.

کاردینالز آریزونا’ در حال ظهور ستاره که شد NFL را توهین آمیز Rookie از سال 2019 — ندارد به خصوص صوتی در مورد مسائل اجتماعی در طول فصل اول خود را, اما گفت که تغییر خواهد کرد پس از قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

“آره من زانو,” موری گفت. “من ایستادن برای آنچه درست است که خط پایین. من آن را مانند من آن را ببینید. آنچه در جریان بوده است کاملا اشتباه است. من قطعا باید مصرف زانو.”

22-در سال موری گفت که او نمی باید مقدار زیادی از تجربه بد با پلیس در حال رشد است اما افزود که او خوش شانس بود چون او معمولا شناخته شده به عنوان یک بازیکن فوتبال معروف است. کارفرمایی گفت: “تظاهرات مسالمت آمیز من فکر می کنم آنها شگفت انگیز” و او با اعتماد به نفس افراد جوان خواهد بود کاتالیزور برای پیشرفت واقعی.

“من احساس می کنم مثل ما دیدن تغییر” موری گفت. “فقط به خاطر من نسل ما خیلی متنوع است. ما می دانیم آنچه که نژاد پرستی است اما من احساس می کنم وجود دارد مقدار زیادی از آن را در نسل من.

Kyler Murray
Kyler موریگتی ایماژ

“من می دانم که نسل های بالاتر از من و پدر و مادرم’ generation وجود دارد بسیاری از نژادپرستی که آیا ما می خواهیم به آن اعتقاد دارند یا نه وجود دارد. وجود دارد مقدار زیادی از نفرت در این دنیا اما من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر بزرگ است.”

موری می پیوندد دیگر بازیکنان NFL که نشان داد آنها خواهید بود زانو طول سرود این فصل از جمله Browns کارفرمایی بیکر میفیلد. موری و میفیلد نزدیک هستند دوستانی که هم تیمی بودند در کالج در اوکلاهما و کسی که برنده Heisman جایزه در back-to-back فصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de