کنگره گزارش: واشنگتن, دی سی, استقلال لایحه برای رای گیری در مجلس نمایندگان

خانه دموکراتیک رهبران می گویند که آنها را اولین گام به سوی ساخت منطقه کلمبیا 51 خارجه هفته آینده با یک رای در ژوئن 26 در مجلس نمایندگان.

این حرکت بعید است برای به دست آوردن هر گونه کشش در جمهوریخواه سنا برگزار شد اما نشان می دهد که تاثیر این تظاهرات به راه انداخته از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

واشنگتن ساکنان هیچ رای دادن نمایندگی در کنگره به دست آورد و تنها حق رای برای رئیس جمهور در سال 1961 با تصویب 23rd, اصلاحیه قانون اساسی ایالات متحده.

شهردار موریل Bowser خود ظاهر می شود در یک کنفرانس مطبوعاتی با مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت Steny Hoyer گفت: علت به دست آورده بودند حمایت اضافی در کاپیتول هیل پس از این حادثه دو هفته پیش در کلیسای جان که در آن صلح آمیز معترضان به زور بیرون رانده لافایت مربع با گاز اشک آور قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان راه می رفت در سراسر پارک را به یک تصویر با یک کتاب مقدس در مقابل کلیسا.

“آنها در حال حاضر می دانستند که علت ما برای استقلال است که قطعا مورد اطمینان ما دو رای گیری سناتور به صحبت می کنند تا برای ما و مطمئن شوید که ما در کنگره به رای و مطمئن شوید که ما کرسی در جدول زمانی که فرمانداران و قانونگذاران ایالتی در حال صحبت کردن” Bowser خود گفت.

منطقه را نماینده دلم. النور هولمز نورتون یک دموکرات است که قادر به رای دادن در کف خانه اما نقش خود را تا حد زیادی نمادین به عنوان تحت قوانین خانه او رای نمی تواند تعیین کننده برای حرکت به موفقیت یا شکست است. این شهرستان دارای نمایندگی در تمام در سنا است.

دموکرات ها به مدت طولانی به دنبال نمایندگی برای این منطقه که جمعیت بود و تا همین اواخر اریب به شدت نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار ساکنان. با توجه به اداره آمار ایالات متحده, واشنگتن 705,749 برآورد ساکنان به عنوان 2019 ساخته شد تا تقریبا به همان اندازه در حدود 46 درصد هر یک از سفید و سیاه و سفید ساکنان. منطقه سه کالج انتخاباتی رای قابل اعتماد دموکراتیک است.

این لایحه که شماره H. R. 51 به عنوان اشاره به این که در آن سی خواهد ایستاده در جهت پیوستن به اتحادیه اروپا است و مطمئن از خانه عبور با 224 همکاری حامیان مالی امضا شده در حال حاضر ، آن را اعلام شهرستان دولت جدید به نام “واشنگتن داگلاس مشترک المنافع” و راه اندازی روش برای انتقال قدرت و در اختیار داشتن بسیاری از این شهر nonresidential زمین به دولت فدرال است.

این امر همچنین سرعت بخشیدن به روند لغو چه خواهد بود سپس برکنار 23rd متمم. اما مدت طولانی است که یک حقوقی بحث بر سر اینکه آیا واشنگتن می تواند بستری با عبور از قانون مانند H. R. 51 یا اینکه که دیگر نیاز به متمم قانون اساسی ایالات متحده.

برای Bowser سوال این است که یکی از حقوق صاحبان سهام.

“من نمی دانم در مورد تمام واشنگتن, اما زمانی که من شنیده ام همه بحث در این بیماری همه گیر در مورد فرمانداران در حال رفتن به مراقبت از آن فرمانداران در حال رفتن به انجام این کار فرمانداران در حال رفتن به انجام این کار است,” او گفت:. “و من می نشستن وجود دارد — چیزی که ما قطعه قطعه شده, کنسرو شده)? هفت صد هزار مالیات دهندگان که بیشتر به دولت فدرال از ما دریافت کنید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de