کنگره گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید برای بودجه رئیس بعید به حمایت زیادی از دموکرات ها

راسل Vought که گروگان کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه از ژانویه 2019 در یک اقدام صورت خواهد چهره اپوزیسیون دموکراتیک به نام به پست صورت دائمی است.

در Vought را بررسی بودجه کمیته تایید شنوایی چهارشنبه دو سناتور دموکرات گفت: آشکار آنها را در مخالفت با نامزدی خود را و دیگران سوال خود را پاسخ به پرسش های خود به خصوص در مورد اینکه آیا او با موافقت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خودداری فدرال دلار به ایالات متحده است که آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست.

زمانی که جمهوری خواهان در پنل express مخالفت Vought مسیر به طبقه و تایید نهایی هنوز هم به نظر می رسد امن. اما خشن بازجویی او در زمان در دست کمیته بودجه دموکرات ها ممکن است presage آینده حملات سیاسی علیه او است که جمهوری خواهان ممکن است احساس موظف به پاسخ.

سناتور. Bernie Sanders, ورمونت مستقل که در خدمت به عنوان رتبه اقلیت عضو در این پنل گفت: او را در مخالفت با Vought به عنوان سناتور. پتی موری, واشنگتن دموکرات که قبلا به رهبری کمیته بودجه زمانی که دموکرات ها برگزار شد و مجلس سنا.

“آقای Vought اگر من ممکن است اجازه بدهید من بسیار blunt — با توجه به عظمت این بحران و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پاسخ به بی سابقه ای از درد و رنج است که مردم آمریکا در حال حاضر تجربه من خواهد بود رای گیری خود را در برابر نامزدی” ساندرز گفت.

موری سوال Vought در مورد نقش خود در موقت خودداری از کمک کنگره به تصویب رسانده اوکراین این موضوع در مرکز دموکراتها تلاش در اواخر سال 2019 و اوایل سال 2020 به استیضاح و حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. او همچنین گفت: این تصمیم به تجدید نظر در بودجه و پیش بینی های اقتصادی در تابستان آینده بودجه به روز رسانی — تصمیم گیری یک بودجه است گفت: به احتمال زیاد قانون را می شکند — بود “شرم آور است.”

“من بررسی ضبط و پیدا کنم آقای Vought به نا مناسب و بی حد و حصر منجر به دفتر مدیریت و بودجه و یا هر دفتر” موری گفت. “به رئیس و همکاران جمهوری خواه چگونه است ما با داشتن یک جلسه بر روی یک نامزد که نشان داده است او مایل و یا قادر به ایستادن به این رئیس جمهور حتی زمانی که کارگردانی به شکستن قانون و است که به طور مداوم نمایش داده می شود چنین بی اعتنایی عمدی از کنگره به عنوان یک coequal شاخه ای از دولت؟”

Vought که نمی کند نیاز به حمایت از دموکرات ها به تایید, به دنبال برطرف کردن حس او نمی خواهد گوش دادن به دموکرات ها.

“از نظر کار با کنگره من همیشه باز است و گوشی من همیشه در, سناتور, برای ایجاد یک رابطه نزدیک با شما و اعضای این کمیته” Vought گفت.

Vought به عنوان سرپرست OMB هنگامی که آن مدیر قبلی میک Mulvaney شد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد یک پست Mulvaney است پس از واگذار. Vought خدمت در کاپیتول هیل به عنوان سیاست مدیر خانه جمهوریخواه کنفرانس و مدیر اجرایی حزب جمهوری خواه کمیته مطالعه. قبل از پیوستن به کاخ سفید Vought نیز مشغول به کار در میراث فرهنگی اقدام بازوی سیاسی از غیر انتفاعی محافظه کار اتاق فکر بنیاد میراث.

Vought گفت: او صرف تمام زندگی خود را در مبارزه برای مالیات دهندگان. “من سپاسگزار به کار این دولت ساخته شده است که چشم و قلب فراموش شده مرد لنز که از آن ما می بینیم سیاست,” او گفت:.

“این مردان و زنان زندگی و کار در هر شهر و هر شهر و در هر دولتی در این کشور است. به اعتقاد من در رویاهای خود و من بر این باورند که دولت ما باید اجازه دهید آنها را دنبال رویاهای خود.”

سناتور. علامت هشداردهنده ویرجینیا از حزب دموکرات خواسته Vought اگر او تا به حال توجه مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در ماه مه مورد احتمالا خودداری فدرال پول به ایالات متحده است که آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که جلوگیری از تقلب اما بسیاری از کارشناسان می گویند پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب شده است تقریبا غیر موجود.

“آیا شما را از هر گونه اقدام بر اساس بر خود عمومی نکات به شما در توییت خود در اواخر ماه مه؟”

“من آگاه هستم از توییت” Vought گفت. پرسید: اگر او تا به حال اقدام در پاسخ Vought گفت: “من نه آقا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de