کنگره گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گراهام می گوید: “این زمان برای زیرساخت های بسته

یکی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نزدیک در مجلس سنا می گوید: آن زمان برای سرمایه گذاری های جدید در جاده ها و پل ها به عنوان واشنگتن متعهد دور دیگری از کمک به کوسن ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

“من می خواهم به انجام زیرساخت” کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام گفت: سی ان ان روز چهارشنبه اضافه کرد که او می گفت: به رئیس جمهور: “در این زمان است. ما آن را کردم teed ، این زمان برای رفتن ، … این واقعا یک بار در طول عمر فرصت را به یک جراحی کشیدن صورت برای کشور است.”

گراهام به عنوان سی ان ان با اشاره نیست به تنهایی با دو کمیته رؤسای — سنسور. Roy Blunt از میسوری و راجر ترکه یا چوب کوتاه از می سی سی پی — مایل به حرکت بر روی یک زیرساخت بسته به پمپ پول به جاده ها و پل ها و پروژه های حمل و نقل.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ضمن تا کنون گفت: کنگره باید صبر کنید به تصویب یکی دیگر از بسته کمک. سنا در حال برنامه ریزی برای تعطیلی پنج weeklong روز یادبود ،

در حال حاضر جزئیات:جمهوری خواهان مجلس سنا در هیچ عجله به بیشتر coronavirus کمک به اتاق سر به سمت تعطیلی پنج شنبه.

آمریکا به دنبال یک بسته است که شامل نه تنها حمل و نقل, پروژه, اما همچنین مراکز بهداشتی و درمانی سیستم های آب و پهنای باند اینترنت است. سخنران نانسی پلوسی گفت: بسته پیشنهادی می تواند به دنبال چارچوب یک $760 میلیارد طرح توجیهی نورد در ماه ژانویه است.

ببینید:بالا دموکرات ها به دنبال زیرساخت های بسته با هدف قرار دادن حمل و نقل مراکز بهداشتی و پهن باند با استفاده از اوایل طرح به عنوان چارچوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا حمایت از زیرساخت ها هزینه های تماس برای 2 تریلیون دلار بسته است.

همچنین بخوانید:مغلوب ساختن پیشی جستن پلوسی دیدن ‘فاز 4’ coronavirus بسته که شامل هزینه های زیربنایی.

صحبت در پنج شنبه, رویداد های تپه خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با تمرکز بر زیرساخت پس از مبارزات انتخاباتی خود است و این موضوع است که “چیزی که کنگره در حال رفتن به نیاز به نگاه است.”

“من می خواهم بگویم که آیا ما آن را به عنوان بخشی از coronavirus لایحه و یا اینکه آیا ما آن را به طور جداگانه این چیزی است که رئیس جمهور را در دستور کار خود” Mnuchin گفت.

ویکتور Reklaitis کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de