کنگره گزارش: وزارت خزانه داری ایالات متحده قصد دارد به قرض گرفتن یک رکورد 3 تریلیون دلار در سه ماهه دوم برای coronavirus امداد — در حال حاضر بزرگترین استقراض برای هر سال مالی

شماره: وزارت خزانه داری روز دوشنبه گفت: این انتظار به قرض گرفتن یک رکورد 3 تریلیون دلار در سه ماهه دوم به پرداخت هزینه برای coronavirus اقدامات امداد توسط کنگره تصویب. به دنبال به جلو به سه ماهه سوم خزانه داری گفت که انتظار دارد به قرض $677 میلیارد دلار است.

چه اتفاقی افتاده است: در ماه فوریه وزارت خزانه داری شده است با فرض متوسط paydown بدهی. این است که نسبتا عادی به عنوان مارس 15 مالیاتی آخرین مهلت برای خانواده ها. اما قرض گرفتن از برنامه ها طرح میتوانست با گسترش سریع COVID-19 سراسر کشور است. استقراض برآورد فرض تعادل نقدی از $800 میلیارد دلار در پایان ماه ژوئن و در پایان ماه سپتامبر. جزئیات بیشتر از قرض گرفتن نیاز منتشر خواهد شد در 8:30 صبح روز شنبه. استقراض برآورد آوریل تا ژوئن سه ماهه بزرگتر از استقراض برای هر سال مالی. بزرگترین استقراض نیاز برای هر سال کامل شد $1.8 تریلیون دلار در سال مالی 2009 به دلیل بحران مالی است. وزارت خزانه داری قرض $1.28 تریلیون دلار در سال مالی 2019.

تصویر بزرگ: کنگره را تایید کرده است نزدیک به 3 تریلیون دلار برای کمک به کسب و کار و کارگران صدمه دیده توسط ویروس و اقامت در خانه سفارشات و خزانه داری به مسئله بدهی های جدید برای پرداخت هزینه. دولت نیز درآمد از دست رفته از معافيت مالیات از آوریل تا جولای. رئیس فدرال جروم پاول گفت: نمایندگان مجلس خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به تصویب اقدامات اضافی اگر اقتصاد را به دوباره بجای اول برگشتن به شدت بعد از این سال.

آنها چه گفت ؟ قابل توجهی افزایش می دهد به تمام اسمی کوپن حراج اندازه و همچنین تورم محافظت اوراق بهادار و نرخ شناور یادداشت های اجتناب ناپذیر در سه ماهه آینده و در ماه اوت نیز گفت: Thomas سایمونز بازار پول اقتصاد در Jefferies.

واکنش بازار: بازده 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.640% اندکی بالاتر در 0.642% در معاملات بعد از ظهر. قیمت اوراق قرضه سقوط به عنوان بازده افزایش یابد. عملکرد پایین 1.284 درصد بیش از چهار ماه گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>