کنگره گزارش: دیوان عالی تهمت مالیات سوابق مالی می تواند تبدیل به نیویورک دادستان اما رد خانه دموکراتها پیشنهاد

روز پنج شنبه دادگاه عالی حکم داد که دادستان منطقه منهتن ممکن است دسترسی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالی و سوابق مالیاتی, اما دادگاه پشت مشابه تلاش های آمریکا.

این حکم در پرونده مربوط به دادستان منطقه منهتن سایرس ونس ضربه ای بود که به ناروا که به مدت طولانی به دنبال حفظ سوابق خود را خصوصی اما این به آن معنا نیست که کسانی که ثبت به زودی منتشر خواهد شد از آنها خواست به عنوان بخشی از محرمانه grand-داوران بررسی است.

دیوان عالی کشور در نظر گرفته شده دو مجموعه از موارد: احضاریه از ونس و احضاریه از سه مجلس نمایندگان کمیته برای مغلوب ساختن پیشی جستن بانک ها و شرکت حسابداری. ونس این احضاریه به دنبال هشت سال’ ارزش مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار شخصی و سوابق مالیاتی.

در ونس مورد تهمت وکلا گفته اند که او از ایمنی است تحقیقات جنایی در حالی که در دفتر. وکلای او را به نام احضاریه از خانه دموکرات “بی سابقه” اگر قضات مورد مناقشه اند که با استناد به قبل از دیوان عالی کشور ضرر و زیان توسط رئیس جمهور ریچارد نیکسون و بیل کلینتون زمانی که آنها به دنبال خودداری اطلاعات است.

قاضی جان رابرتز نوشت: نظرات در هر دو مورد که هر 7-2.

“در سیستم قضایی ما, ‘عمومی حق هر انسان شواهد است.’ از آنجا که اولین روز جمهوری ‘هر’ شامل رئیس جمهور ایالات متحده” نوشت رابرتز در ونس مورد.

در ارسال کنگره پرونده را به دادگاه های پایین تر رابرتز نوشت: “دادگاه زیر را مناسب حساب قابل تفکیک قوا نگرانی های دخیل کنگره احضاریه برای رئیس جمهور اطلاعات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دو دادگاه عالی منصوب, قضات, Neil Gorsuch و برت Kavanaugh پیوست اکثریت در هر دو مورد همراه با رابرتز و چهار لیبرال قضات.

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را تا کنون از او یک کاندیدای ریاست جمهوری. Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در ضمن خود را منتشر کرده است.

ببینید:بایدن کاهش مالیات خود را در راه است که اوباما در تلاش برای جلوگیری از

در واکنش به تصمیم گیری در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این همه سیاسی دادستان است.”

خانه کمیته ها به دنبال پرونده از دویچه بانک DB -3.00% و سرمایه یک COF, -6.41%, و همچنین به عنوان Ncmec ایالات متحده آمریکا شرکت حسابداری. Ncmec همچنین دریافت یک احضاریه از ونس. کمیته subpoenaed بانک اسناد به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به تهمت و کسب و کار.

ونس و خانه نظارت و کمیته اصلاحات به دنبال سوابق از Ncmec مورد تهمت و کسب و کارهای مبتنی بر پرداخت که مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس–وکیل شخصی مایکل کوهن مرتب در طول سال 2016 ریاست جمهوری به نگه داشتن دو از پخش ادعا می کند خود را از امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de