مجلس نانسی پلوسی برگزار شد میزگرد مجازی با صاحبان کسب و کار و سازمان های حمایتی بعد از ظهر سه شنبه به عنوان دولت فدرال برنامه برای حمایت از کسب و کار با کمتر از 500 کارمند به خوبی در راه خود را به سرحد حدود 640 میلیارد کنگره اختصاص داده شده به آن است.

سخنران گفت که او با همکاری نزدیک با همکار دموکرات ها در تلاش برای اصلاح چک حفاظت برنامه برای اطمینان از شفافیت بیشتر و دسترسی بیشتر با کوچکترین کسب و کارهای کوچک اما او همچنین تاکید کرد که کنگره باید “گسترش حمایت فراتر از PPP به ارائه منابع بیشتر” را به ده ها میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19 اپیدمی اصرار کوچک-صاحبان کسب و کار برای حمایت از یک جارو چک تضمین عمل می کنند که بازپرداخت کارفرمایان از همه نوع و اندازه برای حقوق و دستمزد و مزایای هزینه های.

چک حفاظت برنامه ارائه می دهد کسب و کارهای کوچک وام های کم بهره برای پوشش دو ماه از حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها است که می تواند بخشیده شود نسبت به سطح قبل از بحران اشتغال نگهداری از ژوئن 30. وام با حمایت اداره کسب و کار کوچک اما سرچشمه گرفته توسط بانک های خصوصی و برنامه شده است گل نشسته اتهامات که توسط بانک ها شد و خدمت خود را بزرگترین و طولانی ترین ایستاده مشتریان اولین ترک کوچکترین کسب و کار و کسانی که بیشترین نیاز را بدون دسترسی به کمک های اولیه.

داده ها از اداره کسب و کار کوچک را نشان می دهد متوسط اندازه وام کاهش یافته است به $79,000 پس از کنگره مجاز دور دوم بودجه برای این برنامه در اواخر ماه گذشته از $206,000 در اولین.

اگر وام جدید صدور حفظ هفته گذشته سرعت SBA خواهد شد به مجموعه اگزوز بودجه جدید روز جمعه هنگامی که آن را صادر کرده اند حدود 5.6 میلیون وام که ممکن است تقریبا به اندازه کافی برای دیدار با نیاز به 30 میلیون کسب و کارهای کوچک عامل در سراسر کشور است. یک نظرسنجی منتشر شد سهشنبه از سوی اتاق بازرگانی نشان داد که 47 درصد از کسب و کار کوچک و یا 14 میلیون شرکت می گویند PPP وام حیاتی برای نگه داشتن کسب و کار خود را باز کنید.

“وجود دارد یک نیاز آشکار برای ادامه حمایت مالی” نیل Bradley, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس مسئول سیاست ایالات متحده در اتاق بازرگانی گفت: MarketWatch.

این که آیا کسب و کارهای کوچک می تواند انتظار حمایت بیشتر از هر نوع یک سوال باز باقی می ماند. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ابراز نگرانی بیش از وضع هزینه های جدید اقدامات پس از کنگره در حال حاضر اختصاص داده و نزدیک به 3 تریلیون و او و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی قرار دادن یک بیانیه مشترک جمعه که آنها را پشتیبانی نمی کند یکی دیگر از coronavirus لایحه مگر آن ارائه شده مسئولیت برای حفاظت از کسب و کار امیدوار به کار در میان coronavirus اپیدمی اندازه گیری دموکرات ها گفته اند که آنها خواهد کرد.

پلوسی به نظر می رسد مجموعه ای برای سازماندهی حزبی در اطراف لایحه جدید که قهرمانان دموکراتیک اولویت های, از جمله یک پیشنهاد با تشکر. Pramila Jayapal از واشنگتن می خواهد که با اجازه وزارت خزانه داری به بازپرداخت کارفرمایان برای 100 ٪ از حقوق و دستمزد خود را و سود هزینه ها تا 100.000 دلار به ازای هر کارمند به عنوان انگیزه ای برای همه کسب و کار متحده و محلات خود را برای حفظ سطح قبل از بحران اشتغال است. یک طرح مشابه در سنا شده است و پشتیبانی توسط سناتور مارک وارنر از ویرجینیا و دیگران.

Pelosi خواست کوچک-رهبران کسب و کار در تماس با صدایشان شنیده شود اگر آنها “باور Jayapal-Warner ایده خوبی است چرا که این جاده از 3 میلیون به 30 میلیون است یکی از طولانی” با اشاره به شکاف بین PPP وام های صادر شده و پتانسیل باید در بخشی از کسب و کارهای کوچک.

هنوز هم وجود دارد glimmers از bipartisanship سه شنبه دموکرات سناتور مایکل بنت کلرادو و جمهوری خواه سناتور تاد جوان از ایندیانا پیشنهاد یک ابتکار جدید به نام راه اندازی مجدد برنامه با هدف ارائه دراز مدت پشتیبانی به کسب و کارهای کوچک.

راه اندازی مجدد خواهد به دنبال “ارائه کمک های مالی برای پوشش شش ماه از حقوق و دستمزد و مزایا و ثابت هزینه های عملیاتی برای کسب و کار گرفته اند که یک درآمد قابل توجهی آمار در طول COVID-19 اپیدمی” با توجه به آزادی مطبوعات که آدرس انتقادات که PPP کمک هزینه برای دو ماه از حقوق و دستمزد هزینه های کافی برای مبارزه با آنچه که تبدیل شده است به یک طولانی مدت بحران است.

وام خواهد بود ببخشند نسبت به درآمد دچار ضرر و زیان توسط کسب و کار در سال 2020 با باقی مانده پس دادنی بیش از یک دوره هفت ساله و در دسترس خواهد بود برای همه کسب و کار با به 5000 کارکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de