کنگره گزارش: بعد coronavirus بسته کمک انتظار می رود برای تبدیل شدن به واقعیت در ماه ژوئن در اولین,’ به خانه می گذرد آن لایحه

به عنوان دموکراتیک-اجرای مجلس نمایندگان تصویب آن از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه در شب جمعه تحلیلگران می گویند این احتمال وجود دارد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان خواهد رسید تا با امضای یک بسته کمک های جدید به صورت قانون از ماه آینده و یا بعد دنبال مذاکرات گسترده.

فراگیر خانه اندازه گیری و پشتیبانی توسط سخنران نانسی پلوسی نشان دهنده باز ارائه در مذاکرات با جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. گذشت آن را در یک 208-199 رای با توجه به مقدماتی برگه.

“ما انتظار داریم که مذاکرات بیش از یک نسخه نهایی از فاز 4 لایحه را حداقل تا پایان مارس” گفت: ارتفاع تحلیلگران بازار سرمایه در یک توجه داشته باشید. “ما انتظار داریم یک بسته بندی نهایی به هم می آیند با موفقیت اما توجه داشته باشید که گذشت به احتمال زیاد با تاخیر به ماه ژوئن است.”

هنریتا Treyz مدیر سیاست های اقتصادی در وداع همکاران گفت: در یک توجه داشته باشید که بعد از بسته است به احتمال زیاد به یک برچسب قیمت نهایی از بین $1 تریلیون و 1.5 تریلیون دلار و “آن را در حال حاضر در ماه ژوئن در اولین.”

خانه را 1,815-صفحه لایحه لقب قهرمانان قانون خواستار تقریبا $1 تریلیون دلار اضافی برای کمک به دولت های ایالتی و محلی دور دوم پرداخت های مستقیم به خانواده های آمریکایی و $200 میلیارد دلار برای “hazard pay” برای کارگران ضروری. اندازه گیری نیز شامل شاهدانه-بانکی لایحه و آن را عقب یک کلاه بر روی دولت و مالیات های محلی (نمک) کسر و ایجاد تغییرات به دولت فدرال جدید چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک مانند از بین بردن یک حکومت که مستلزم آن است که 75 درصد از PPP وام درآمد حاصل نسبت به هزینه های حقوق و دستمزد.

بیشتر بخوانید:آمریکا رول از 3 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه

و ببینید:پلوسی برای تلفن های موبایل به تغییر 75% قانون

“ما باید یاد ماندنی نیاز به” پلوسی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه بعد از ظهر جلوتر از روز جمعه رای قهرمانان عمل می کنند. کالیفرنیا از حزب دموکرات اشاره کرد که فدرال رزرو رئیس جروم پاول در اوایل این هفته مورد بحث “نیاز به کنگره به عمل بلافاصله و با تصویب بیشتر اقتصادی امداد.”

ادامه مطلب:بیشتر هزینه های مالی ممکن است ارزش آن بانک فدرال پاول می گوید:

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بارها تاکید کرد حرکت به آرامی در آینده بسته و اغلب با انتقاد از آمریکا’ رویکرد است. کنتاکی جمهوری خواه گفت: در طبقه سنا روز پنج شنبه که قهرمانان قانون “می خواند مانند مجلس جا به جا با هم تصادفی ایده هایی از لیبرال ترین اعضا و سیلی کلمه “کوروناویروس” در بالای آن است.”

مرتبط با:برخورد بیش از دور بعدی coronavirus کمک های گرم

اما کاخ سفید احتمالا پشتیبانی دور دیگری از پرداخت های مستقیم با توجه به CNBC گزارش روز پنج شنبه با استناد به دو مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت.

بعدی بسته خواهد دنبال ماه گذشته $484 میلیارد و اندازه گیری شده است که به عنوان یک “فاز 3.5” پاسخ به کروناویروس بحران است. همچنین پس از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل که گذشت در اواخر ماه مارس تا اواسط آوریل بسته هزینه حدود 192 میلیارد و 8 میلیارد دلار اندازه گیری است که نهایی شد در اوایل ماه مارس.

“نهایی فاز 4 لایحه ممکن است آخرین coronavirus قانون برای حرکت در این سال” ارتفاع تحلیلگران گفت. “با جمهوری خواهان در حال حاضر انتقاد از هزینه از این لایحه و کاخ سفید متمرکز در یک بازگشایی روایت است که به نظر می رسد در تقابل با اضافی قابل توجهی قانون این فرصت را به حرکت از یک فاز 5 لایحه بعد از آن در تابستان و یا اوایل پاییز به نظر می رسد رو به کاهش.”

این تحلیلگران همچنین گفت که در حالی که قهرمانان عمل “ارائه می دهد بینش ارزشمندی دموکراتیک اولویت های حرکت رو به جلو سرمایه گذاران خواهد بود عاقلانه به خودداری از قرار دادن وزن قابل توجهی به جزئیات دقیق در گذاشته دموکراتیک لایحه است.”

مربوط به:خطوط نبرد سخت شدن بیش از بعدی coronavirus بسته کمک

همچنین نگاه کنید به:چگونه کنگره صرف تریلیون ها در پاسخ به کروناویروس بحران در یک نمودار

این خانه در روز جمعه نیز رای دادند و در امتداد خط حزب اجازه می دهد تا کاربران برای رای دادن بدون اینکه حضور فیزیکی در کف با دموکرات ها گفت: تغییر مورد نیاز است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

سهام ایالات متحده DJIA, +0.25% SPX +0.39% در حال تجارت و زیر خود را در فوریه قله به دلیل coronavirus-مرتبط با نگرانی اما آنها بسیج از راهپیمایی خود را از پایین با تشکر در بخشی به خوش بینی در اطراف کمک های واشنگتن تلاش. S&P 500 و Dow بسته با متوسط سود جمعه بریده شده ضرر و زیان خود را برای این هفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>