کنگره گزارش: کلید جمهوری خواه سناتور وعده انتشار برخی از PPP جزئیات

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” مارکو روبیو از ایالت فلوریدا که ریاست کمیته مجلس سنا در کسب و کار کوچک و کارآفرینی وعده داده است که وجود خواهد داشت بیشتر افشا اطراف شرکت هایی که دریافت چک های برنامه حفاظت از وام های زیر تماس های گسترده برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی وام گیرندگان.

روبیو توییتی در روز چهارشنبه که او از افشای کامل اطلاعات در مورد برنامه کمک به وام گیرندگان اما کسب و کارهای کوچک باید نگرانی به طوری که او و دیگر مقامات دولتی در حال کار برای پیدا کردن یک راه برای انتشار اطلاعات است که آدرس آن نگرانی. او توییتی در روز سه شنبه بود که “هیچ اختلاف بیش بزرگتر وام گیرندگان افشا می شود” و “تنها مسئله هنوز مورد بحث” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود که چگونه به درمان وام های کوچکتر.

بسیاری از قانونگذاران هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه به نام برای افشای نام تمام PPP وام گیرندگان و مقدار وام خود را. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin دارای کاهش بوده است به فاش کردن چنین اطلاعاتی گفت: در یک مجلس سنا در جلسه هفته گذشته که آن را “اطلاعات اختصاصی و در بسیاری از موارد برای تنها مالکان و کسب و کارهای کوچک است که اطلاعات محرمانه است.”

نگاه کنید به:خانه مصرف نمی Mnuchin هیچ برای جواب دادن به آن را به دنبال جزئیات بیشتر در مورد دریافت کنندگان فدرال coronavirus بودجه امداد

سران دموکرات-اجرای خانه خدمات مالی کمیته راه و روش کمیته و کسب و کارهای کوچک به نام کمیته برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارائه افشای یک نامه روز شنبه.

“با توجه به ما مسئولیت مشترک برای حفاظت از مالیات دهندگان دلار, ما مخالف با تصمیم به انتشار نام کسب و کار است که دریافت PPP وام. حداقل ما مدیون مردم آمریکا که اطلاعات گفت: Rep. Maxine آبهای کالیفرنیا در کنگره ریچارد نیل ماساچوست و تشکر. Nydia ولاسکز از نیویورک است.

Mnuchin گفت در توییتر در روز دوشنبه که او خواهد بود با بحث و گفتگو با نمایندگان مجلس به “اعتصاب تعادل مناسب برای نظارت مناسب از #ppploans و مناسب در حفاظت از اطلاعات کسب و کار.”

PPP تاسیس شد در اواخر ماه مارس برای کمک به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی است توسط coronavirus بحران است. آن را دریافت کرده است $670 میلیارد دلار در بودجه از طریق افزایش 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند و در ماه آوریل $484 میلیارد امداد بسته است.

این برنامه کشیده شده انتقاد بر نحوه داد و ستد عمومی شرکت ثمر رساند وام و همچنین بیش از ارسال پول به کمتر سخت-آمار مناطق و گفته تبعیض آمیز در برابر کسب و کار متعلق به زنان و اقلیت ها. در روز سه شنبه, یک, سیاسی, گزارش, گفت چهار قانونگذاران مجلس — دو جمهوریخواه و دو دموکرات — دارای روابط نزدیک به شرکت هایی که دریافت PPP وام وجود دارد و می تواند دیگر اعضای کنگره که بهره مند از کمک برنامه.

سهام ایالات متحده SPX -0.12% DJIA, -0.38% بسیج از راهپیمایی خود را از پایین با تشکر در بخشی به خوش بینی در اطراف کمک های واشنگتن تلاش.

این یک نسخه به روز شده از یک گزارش منتشر شده در ژوئن 15 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de