رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صحبت می کند در کاپیتول هیل در جولای 21.

خبرگزاری گتی ایماژ

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز دوشنبه گفت که جمهوری خواهان شد حجاب خود را مدتها در انتظار افتتاحیه gambit برای دور بعدی coronavirus کمک به دموکرات ها باقی ماند و با احتیاط.

“فقط در ماه مارس با مراقبت در عمل گزارش شده دیگری پررنگ چارچوب برای کمک به ملت ما” مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی گفت: در آمریکا هستند.

مک کانل ارائه اطلاعات چند, هر چند گفته سناتور نوشت که بخشی از بسته برخورد با بازگشایی مدارس, مستقیم چک به افراد, گسترش کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک افزایش آزمایش و واکسن تلاش و تغییر برخی از زنجیره تامین به ایالات متحده و همچنین تنظیم بالاتر مسئولیت قانونی بار در coronavirus پرونده های حقوقی — معرفی آنها را امروز. او به نام این بسته پیشنهادی این عمل بهبود می یابد گفت: در برخورد با مراقبت های بهداشتی و کمک های اقتصادی آموزش و پرورش مسئولیت و مدارس.

مک کانل اعلام پس از حمله داعش به حال مشکل متحد کردن یک طرح در هفته گذشته و نمایندگان مجلس شد و در این کنگره بیش از آخر هفته برای دیدار با رهبری کارکنان.

اما جمهوری خواهان به نظر می رسد به حل و فصل بسیاری تفرقه موضوع چگونه به گسترش فدرال add-on به دولت مزایای بیکاری. از طریق هفته گذشته بیکاری کارگران واجد شرایط برای 600 $در-یک-هفته فدرال add-on که دموکرات هستند پیشنهاد به گسترش در همان سطح از طریق اوایل سال آینده.

با توجه به گزارش ایران مشاور جمهوری خواه طرح قطع add-on به 200 دلار در هر هفته به مدت دو ماه قبل از تعویض بیش از یک سیستم که در آن پرداخت می برابر با 70 درصد از کارگران قدیمی دستمزد. متحده است که بسیاری از آنها کهنه به نفع سیستم های پردازش را دریافت چشم پوشی تا دو ماه بیشتر اگر آنها نمی تواند ملاقات اولیه مهلت, با توجه به aide.

مک کانل گفت: دموکرات ها باید با کار جمهوری خواهان در بسته.

“من می دانم که ما دموکراتیک همکاران می دانم که این بحران هنوز هم فوری است. من می دانم که آنها می دانند که خانواده های آمریکایی نیاز به کمک بیشتر,” او گفت:.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: جمهوریخواهان تا به حال وقت تلف بعد از آمریکا قرار داده بود به جلو خود را در لایحه ممکن است.

“در حزب جمهوری خواه طرح است بیش از حد کم و خیلی دیر” شومر گفت.

“همچنین به نظر می رسد جمهوریخواهان پیشنهاد را نمی توان واقعی منسجم لایحه بلکه یک سری از تکه تکه, ایده,” او گفت:. مجلس نانسی پلوسی, بارها گفت که او نمی خواهید برای مقابله با مسائل به صورت جداگانه بلکه در جامع پایه و اساس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de