کنگره پانل با سرپرستي coronavirus محرک صندوق نامه های ارسالی جمعه بعد از ظهر به پنج شرکت های عمومی است که در زمان چک کردن برنامه حفاظت از وام آنها خواستار بازگشت پول بر این اساس است که کسب و کار مانند ایشان دسترسی به فرم های دیگر از بودجه را دنبال و پذیرش از بودجه محروم واقعا نیازمند کسب و کارهای کوچک.

“پس از شرکت خود را یک نهاد عمومی با قابل توجه سرمایه گذار پایه و دسترسی به بازارهای سرمایه ما می پرسند که شما بازگشت این پول بلافاصله” یک پنل هفت دموکراتیک اعضای انتخاب فرعی در Coronavirus بحران نوشت: به هر یک از پنج شرکت.

“بازگشت این وجوه خواهد اجازه می دهد واقعا کسب و کارهای کوچک — که نه دسترسی به منابع جایگزین سرمایه — برای به دست آوردن وام اضطراری آنها باید برای جلوگیری از اخراج ماندن در کسب و کار و آب و هوا اقتصادی اختلال ناشی از کوروناویروس بحران است.”

این کمیته به ریاست کارولینای جنوبی دموکرات در کنگره جیمز Clyburn صادر شده و این مطالبات به شرکت هایی با سرمایه گذاری در بازار بیش از 25 میلیون دلار بیش از 600 نفر از کارکنان و دریافت کرده است که PPP وام حداقل 10 میلیون دلار.

این شرکت ها عبارتند از: Evo حمل و نقل و انرژی Services Inc. EVOA, +1.90%, خلیج فارس جزیره Fabrication Inc. GIFI, -0.65%, MiMedx Group Inc. MDXG, , کوانتومی Corp. QMCO, +11.28% و جهانی ضد زنگ و آلیاژ محصول, Inc. USAP, +11.77%. هیچ یک از شرکت بلافاصله در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر.

چک برنامه حفاظت ایجاد شده توسط کنگره را در دسترس وام به کسب و کارهای کوچک به پوشش دو ماه از حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها با وام بخشایش اگر شرکت های حفظ قبل از همه گیر سطح اشتغال است. اولیه 350 $میلیارد دلار اختصاص به برنامه فرار در یک ماده از هفته وادار کردن کنگره به پر کردن صندوق با یکی دیگر از $320 میلیارد, بیش از نیمی از آن در حال حاضر گفته شده است ،

اداره کسب و کار کوچک است که اجرای این برنامه به طور معمول تعریف کسب و کار کوچک به عنوان یکی از با 500 کارمند یا کمتر هر چند شرکت در صنایع خاص دیدن بالاتر کارمند کلاه.

فشار عمومی رشد کرده است در کسب و کارهای بزرگتر به بازگشت بودجه به عنوان گزارش نشو و نما که وام قرار بود به بزرگترین کسب و کارهای کوچک که بسیاری از آنها تا به حال دسترسی به دیگر منابع سرمایه مانند عمومی بازارهای سهام. بانک سرچشمه این وام از طرف دولت و بسیاری از کسب و کار شکایت کرده است که این بانک ها بودند و علاقه مشتریان موجود و ترک های بسیار کوچک کسب و کار در سرما. حداقل 40 عمومی شرکت بازگشته اند PPP وام تا کنون.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز تحت فشار شرکت با دسترسی به بازارهای عمومی و یا دیگر اشکال سرمایه به بازگشت بودجه. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نام آن را “ظالمانه” است که لس آنجلس لیکرز در زمان 4.6 میلیون دلار وام که NBA تیم بعد از بازگشت. او همچنین گفت: دولت خواهد تفتیش تمام وام های بالای 2 میلیون دلار در بخشی به تایید شرکت های دریافت کننده وجوه در واقع مورد نیاز وام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de