NHL شده است تعطیل به دلیل coronavirus اما متوقف نشده یکی از بازیکنان خود را از وارد شدن به آب داغ در رسانه های اجتماعی.

Washington Capitals به جلو برندان Lewisburg مجبور به عذرخواهي شد چهارشنبه پس از تصاویر مبتذل و توهین به پیام های ارسال شده از Instagram حساب ظاهر در رسانه های اجتماعی.

تصاویر Lewisburg خصوصی پیام در یک Instagram چت گروهی که شامل Florida Panthers’ جک Rodewald که شده اند به طور مستقل تایید شامل misogynistic و بی حرمتی زبان.

در این تصاویر دیده می شود در کامل از طریق این موضوع در توییتر.

Lewisburg گفت در توییتر خود عذرخواهی است که دوست خود را Instagram حساب کاربری هک شد اما اذعان کرد که او بخشی از نفت خام به عقب و جلو بین دو NHL بازیکنان.

“من به طور کامل تشخیص چگونه نامناسب و توهین آمیز این نظرات و صمیمانه عذر خواهی از همه برای اعمال” Lewisburg بیانیه بخوانید. “من متعهد به یادگیری از این و تبدیل شدن به یک فرد بهتر است با در نظر گرفتن زمان برای تعیین چگونگی حرکت رو به جلو در یک پاسخگو راه معنی دار. من واقعا متاسفم.”

NHL همچنین با ارسال بیانیه ای در محکومیت Lewisburg اقدامات.

“لیگ ملی هاکی به شدت محکوم می misogynistic و قابل سرزنش اظهارات برندان Lewisburg و جک Rodewald در خصوصی چت گروهی که ظاهر شده در رسانه های اجتماعی” در این بیانیه به عنوان خوانده شده. “وجود دارد هیچ جایی در لیگ ما برای چنین اظهارات نگرش و رفتار بدون توجه به این فروم. ما به این آدرس غیر قابل توجیه رفتار با باشگاه ها و بازیکنان درگیر است.”

پایتخت نیز منتشر شد بیانیه زیر را به واشنگتن پست: “ما آگاه هستند از غیر قابل قبول و نظرات توهین آمیز ساخته شده توسط Brendan Lewisburg در یک گفتگوی خصوصی در رسانه های اجتماعی. ما رسیدگی به این موضوع داخلی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de