شاهدانه تماشا کنید: ‘آن بوده است که یکی پس از دیگری’: برخی از شاهدانه شرکت ها باید در حالی که مشروب فروشگاه های مجاز به باز

چیزهایی که هرگز آسان برای ماساچوست شاهدانه کسب و کار می گوید: الن روزنفلد.

“من در این بیش از پنج سال; آن بوده است که یکی پس از دیگری می گوید:” روزنفلد رئیس جمهور CommCan است که مجوز توسط ماساچوست دولت به رشد و فروش هر دو تفریحی و شاهدانه پزشکی. “هیچ چیز آسان است, هیچ چیز.”

کمتر از شش ماه پس از شرکت در اولین فیلم استفاده از درمانگاه افتتاح شد درهای خود را در میلیس توده., آن را به عنوان بخشی از دولت را تلاش برای کاهش سرعت گسترش COVID-19. در حالی که هر دولت دیگر است که قانونی تفریحی ماری جوانا فروش به خرده فروشان مجاز به ادامه فعالیت در برخی از مد ماساچوست است که تنها اجازه می دهد درمانگاه است که به طور انحصاری فروش به مردم با ماری جوانا پزشکی کارت برای باز بماند.

این معنی ندارد که فیلم با استفاده از درمانگاه ها باید به زمانی که مشروب فروشگاه های مجاز به باز بماند.

— الن روزنفلد رئیس جمهور CommCan که دارای مجوز از سوی دولت برای رشد و فروش تفریحی و شاهدانه پزشکی

“ما فقط گرفتن ما جای پا فقط یک حس نور در انتهای تونل که در آن ما در حال گرفتن مشتریان” روزنفلد می گوید. او می گوید: این معنی ندارد که فیلم با استفاده از درمانگاه تا به حال به نزدیک زمانی که فروشگاه ها مشروب شده اند مجاز به باز بماند.

CommCan دو درمانگاه ماری جوانا پزشکی است که هنوز عامل, اما فروش این شرکت کاهش یافته است حدود 90% روزنفلد می گوید.

استفاده تفریحی از ماری جوانا است که در حال حاضر قانونی در 11 ایالت و استفاده های دارویی مجاز است در 33. شاهدانه استفاده تبدیل شده است بیشتر قابل قبول در جامعه: Barclays برآورد آمریکا شاهدانه بازار خواهد بود $28 میلیارد و اگر آن را قانونی توسط دولت فدرال امروز هدف قرار دادن $41 میلیارد 2028 در حالی که CBD بازار است که انتظار می رود آمار $2.1 میلیارد دلار در مصرف کننده فروش این سال است.

اما کارشناسان پزشکی توجه داشته باشید که مطالعات بیشتری مورد نیاز برای پر کردن تحقیقات شکاف در کوتاه مدت و دراز مدت اثرات ماری جوانا. پایه و اساس یک Drug-Free World لیست بسیاری از اثرات کوتاه مدت ماری جوانا استفاده از جمله “حافظه کوتاه مدت مشکلات شدید اضطراب و/یا پارانویا; مشکلات جنسی; روان; وحشت; توهم; افزایش ضربان قلب; کاهش زمان واکنش و کاهش حس هویت شخصی; IQ پایین و اعتیاد.

هنوز صنعت کارشناسان می گویند ماری جوانا کمتر اعتیاد آور و مضر تر از سیگار یا مواد مخدر. در حالی که دیگر کسب و کارهای کوچک می تواند نگاه به دولت فدرال برای کمک شاهدانه شرکت هایی مانند CommCan نیست واجد شرایط برای برنامه های معرفی شده در 2.2 تریلیون دلار مراقبت در عمل مانند مدیریت کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه به این دلیل که محصول آنها فروش غیر قانونی است در سطح فدرال.

اضافه کردن به نا امیدی برای روزنفلد واقعیت این است که حشیش کسب و کار در ماساچوست پرداخت اضافی مالیات غیر مستقیم و مالیات فروش — در مجموع 20 درصد از فروش بالای منظم حقوق و دستمزد و مالیات کسب و کار. “همه که پول بیش از هر صنعت دیگر من فکر می کنم — و با این حال من اصلا به ضربه بزنید به برنامه ای که در خارج وجود دارد برای همه چیز,” او می گوید.

یک کارمند در CommCan یک ماساچوست درمانگاه شاهدانه.

حسن نیت ارائه میدهد از الن روزنفلد

هنوز روزنفلد می گوید CommCan است در یک موقعیت بهتر از بسیاری دیگر از شاهدانه خرده فروشان. در حالی که او تا به حال برای کاهش ساعت کارکنان خود کار او نیست تا به حال به هر کسی وضع کردن. که تا حد زیادی به دلیل کسب و کار خود و تامین مالی توسط روزنفلد و دو برادر.

اما دیگر ماساچوست شاهدانه فروشندگان مجبور به تصمیم گیری های دشوار. برایان موران CFO از باغ داروهای شاهدانه شرکت است که در عمل هر دو تفریحی و شاهدانه پزشکی درمانگاه ها در ملرس نیوتن و مارلبرو می گوید شرکت خود را از دست داده است و حدود 85 درصد از درآمد خود را.

در پایان ماه آوریل و پس از آن فیلم استفاده از داروخانه بسته بود برای بیش از یک ماه در باغ راه حل گذاشته حدود نیمی از آن 140 کارکنان. این شرکت همچنین درخواست تعداد قابل توجهی از کارکنان باقی مانده از جمله تمام مدیران و مدیران به کاهش حقوق و دستمزد مورن گفت.

“اگر ما تا به حال یک چک حفاظت از برنامه ما به معنای واقعی کلمه خواهد با استفاده از این پول برای نگه داشتن مردم بر ما حقوق و دستمزد.’

— برایان موران CFO از باغ درمان, حشیش عامل شرکت تفریحی و درمانگاه شاهدانه پزشکی

“ما امیدواریم این کاهش بسیار موقت است و ما قادر خواهد بود برای بازگرداندن تعداد قابل توجهی از کارکنان, اما ما نیز آگاه است که باید وجود داشته باشد و حتی بیشتر تاخیر در بازگشایی ما نیاز به نگاه دوباره به بیشتر کاهش هزینه,” او گفت:.

غیر ضروری کسب و کار در ماساچوست دستور داده شده است به بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 18.

با استناد به آمار و ارقام از کشورهای مشترک المنافع درمانگاه انجمن تجارت سازمان مورن می گوید: حدود 2000 نفر است که کار در ماساچوست شاهدانه صنعت از مجموع حدود 8000 بود گذاشته شده یا furloughed اواسط ماه آوریل — و این احتمال وجود دارد که تعداد در حال حاضر بالاتر است.

داشتن دسترسی به چک برنامه حفاظت می شده اند یک “راه نجات” باغ داروهای مورن می گوید اجازه می دهد این شرکت برای کاهش یا از بین بردن نیاز برای اخراج و یا furloughs.

“این امر می تواند یک بازی کامل تعویض,” او می گوید. “اگر ما تا به حال یک چک حفاظت از برنامه ما به معنای واقعی کلمه خواهد با استفاده از این پول برای نگه داشتن مردم بر ما حقوق و دستمزد و نگه داشتن چک در آینده به آنها و نگه داشتن آنها را در مراقبت های بهداشتی ما.”

یک لایحه در حال حاضر قبل از ماساچوست قوه مقننه ایجاد یک دولت نسخه از این برنامه برای کسب و کار مانند شاهدانه خرده فروشان هستند که فاقد شرایط لازم برای کمک های فدرال.

موران که شهادت به نفع این لایحه قبل از اینکه یک کمیته مشترک از ماساچوست در مجلس نمایندگان و سنا در آوریل 5 می گوید که در حالی که کسب و کار خود را در حال حاضر به انتخاب های دشوار این قانون است که هنوز هم مهم است.

“ما نیاز به کمک به منظور اطمینان حاصل شود ما می توانیم بازگشایی درهای ما در زمانی که این است که در نهایت بیش از,” او می گوید.

‘اگر شما در, درد, چه جایگزینی برای آن محصول ، شما در حال رفتن به نوبه خود به دکتر خود و چیزی مانند مواد مخدر و باعث می شود که مشکل؟’

— مورگان فاکس رسانه ها مدیر روابط ملی شاهدانه انجمن صنعت

ملی شاهدانه انجمن صنعت نیز با دعوت از دولت برای کمک به حشیش کسب و کار. “در کنار یک زن و شوهر از اوایل سنبله زمانی که مصرف کنندگان نگران بودند که آنها قادر نخواهد بود برای دسترسی به, خرید و فروش که در واقع تثبیت در یک سطح است که در زیر خود را به طور متوسط. و پس از همه این کسب و کار هنوز هم لطمه می گوید:” مورگان فاکس رسانه ها مدیر روابط در NCIA.

بخشی از مشکل مورن می گوید این است که حتی اگر پزشکی-استفاده از درمانگاه ها هنوز باز است وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا کسی که می تواند به دست آوردن ماری جوانا پزشکی, کارت نمی خواهید.

برخی او می گوید نگران است که کارفرمای خود را ممکن است پیدا کردن. دیگران نگران از دست دادن قراردادهای فدرال و یا آنها جانبازان ترس آنها از دست دادن مزایای فدرال.

همچنین نگاه کنید به: سرمایه گذاری در شاهدانه شرکت می تواند تهدید کارمندان فدرال امنیت گواهی عدم سوء پیشینه

“این به آن معنا نیست که آنها نمی تکیه بر محصول ما — آنها یا رفتن به دنبال آن محصول در جای دیگر که بدان معنی است که آنها رفتن به بازار غیرقانونی. و یا آنها را برای جایگزینی آن محصول” او می گوید. “بنابراین اگر شما در, درد, چه جایگزینی برای آن محصول ، شما در حال رفتن به نوبه خود به دکتر خود و چیزی مانند مواد مخدر و باعث می شود که مشکل ؟ و یا می خواهید به نوبه خود به خود دارو از طریق الکل بدیهی است که نمی بسیار اثرات مثبت یا?”

“مردم هنوز هم خود را برای مدیریت درد خود را اضطراب و استرس خود را,” او اضافه می کند. “آنها فقط رفتن به آن را انجام دهد در حال حاضر در کمتر راه سالم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>