شاهدانه تماشا کنید: شاهدانه تولید کننده سایبان رشد گزارش یکی دیگر از میلیارد دلار از دست دادن

سایبان رشد Corp. گزارش دوم خود را, میلیارد دلار از دست دادن فصلنامه جمعه به عنوان شرکت باقی مانده است فرو رفته در یک چرخش تلاش است.

تاج را CGC, -20.02% علف هرز -20.80% مالی سه ماهه چهارم از دست دادن خالص از C$1.33 میلیارد دلار ($946.4 میلیون) بود و دوم در تاریخ خود پس از Smiths Falls, Ontario مبتنی بر علف های هرز, تولید کننده, وارد شده a C$1.28 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه اول سال مالی به سال گذشته است.

از دست دادن صدها میلیون دلار بود و انتظار می رود به عنوان تاج اعلام کرد در ماه مارس که در آن انتظار می رود به ثبت C 700 میلیون دلار به C$800 میلیون هزینه مربوط به خاموش کردن دو علف هرز امکانات در بریتیش کلمبیا و تخمگذار کردن 500 نفر از مشاغل مرتبط.

رئیس امور مالی مایک لی در این مورد گفت: در سایه درآمد تماس بگیرید که C$715 میلیون بود noncash بیشتر به کشت دارایی های آن تعطیل با حدود C$193 میلیون نفر از اختلال اتهامات از خروج از بازارهای بین المللی است. سایبان نوشت: C$132 میلیون دلار برای “منسوخ” بسته بندی گل و توده موجودی. میلیاردها دلار در حسن نیت و دیگر دارایی های نامشهود ساخته شده است تا برای کانادا بزرگترین گلدان شرکت در سال های اخیر است.

رقبا مانند شفق قطبی شاهدانه, Inc. ACB, -8.21% ACB, -9.10% و Organigram Holdings, Inc. OGI -6.95% OGI -0.43%, یا در حال حاضر شده است فروش ارزان علف های هرز و یا راه اندازی یک “ارزش” با نام تجاری در ماه های اخیر به عنوان بازار در کانادا منتقل شده است.

سایبان مدیران جمعه اذعان کرد که این شرکت تا به حال فرصت های از دست رفته به فروش نسخه خود را از ارزان گلدان — پنج ماه پیش ارزان گلدان برگزار شد 6 درصد سهم بازار اما این بخش در حال حاضر حدود 20 درصد از بازار است.

در یک مصاحبه تلفنی با MarketWatch, مدیر اجرایی, دیوید کلاین گفت: تغییر جهت ارزان گلدان است که در نتیجه تعدادی از تاج رقبا ارائه بسیار ارزان تر محصول در ژانویه و فوریه.

“ما دیدم خیلی تهاجمی قیمت قطره و احتمالا انگیزه است برای تبدیل موجودی به پول نقد به جای نوشتن آن را خاموش” کلاین گفت. “من مطمئن هستم که چگونه مطمئن شوید که چگونه پایدار این است که برای برخی از بازیکنان است.”

کلاین گفت: او معتقد است که بازار سیاه فروش هنوز 60 درصد از بازار و رقابت تاج است تلاش برای کشف کردن چگونه به رشد ارزان ترین و بالاترین کیفیت علف های هرز. بیش از هر چیز کلاین می گوید که ارزان ماری جوانا است که بهترین راه برای جذب مشتریان که استفاده می شود برای خرید محصول به طور غیر قانونی.

همچنین نگاه کنید به:از 4 میلیارد دلار بمب ساعتی تیک تاک دور در داخل بزرگترین شرکت های ماری جوانا

تاج را سه ماهه چهارم درآمد خالص از مالیات مالیات غیر مستقیم افزایش یافت به C$107.9 میلیون از C$94.1 میلیون سال پیش. این FactSet اجماع بود برای از دست دادن هر سهم 59 سنت و درآمد C$128.9 میلیون. تاج کشیده آن راهنمایی با توجه به همه گیر.

در کنفرانس تلفنی لی گفت که تاج را دیدم ترافیک کمتر به آن فیزیکی فروشگاه های خرده فروشی به دلیل اجتماعی-فاصله مورد نیاز است. استانها مانند بریتیش کلمبیا, آلبرتا و انتاریو نیز دوباره متعادل موجودی و سفارش کمتر علف های هرز از تاج.

“ما بسیار قوی ترازنامه با نزدیک به C$2 میلیارد دلار پول نقد در پایان سه ماهه چهارم و ما اضافی C$245 میلیون پول نقد جریان در ابتدا ممکن است از صورت فلکی برندها STZ, -1.56% ورزش از آن در ماه نوامبر سال 2017, حکم,” لی خاطر نشان کرد سرمایه گذاران در تماس است. “پس با این اقدامات ما اعتقاد داریم شرکت آب و هوا خواهد COVID-19 و ظهور قوی تر در طرف دیگر.”

با C$2 میلیارد دلار پول نقد باقی مانده کلاین گفت MarketWatch که سایبان در حال رفتن به نگه داشتن بر روی عنوان بسیاری از که ممکن است برای آماده سازی خود را برای ورود به آمریکا

در شرایط استقرار پول نقد را به خرید دارایی های دیگر کلاین گفت که او را نمی بینم ارزش در کانادا — هزینه سودمندی است که به طور معمول وجود داشته باشد نه در کانادا شاهدانه. در ایالات متحده سایبان خواهد بود باز به دستیابی به کسب و کار است که مستقیم نیست رقبا از سطح زیرکشت Holdings, Inc. ACRGF, -16.24% که آن را در حال حاضر موظف به دست آوردن اگر گلدان می شود مجاز در امریکا است.

“برای سمت راست علامت های تجاری در آمریکا اگر وجود دارد یک راه برای ساختار یک معامله ما خواهد بود باز به آن” کلاین گفت: در تلفن.

سایبان رشد تا به حال منتشر نشده خود را کامل صورتهای مالی که از بعد از ظهر جمعه است که ارائه اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این شرکت میلیارد دلار زیان خالص و دیگر جنبه های سه ماهه چهارم عملکرد مالی.

این شرکت به گفته تحلیلگران این انتظار به فایل اول آن 10-K فرم دوشنبه با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دلیل سایه بان در حال حاضر به عنوان یک داخلی ایالات متحده صادر کننده در آن ذکر شده در ایالات متحده و کانادا است. به همین دلیل آن نیز شروع به استفاده از اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری یا GAAP ایالات متحده حسابداری استاندارد.

جزئیات:شفق قطبی شاهدانه و Tilray مجموعه به جزئیات احتکار ماری جوانا در طول COVID-19

در یک توجه داشته باشید به مشتریان توصیه Jefferies تحلیلگر اوون بنت نوشت که تاج را در سه ماهه چهارم تفریحی گلدان فروش “بسیار ضعیف” به عنوان شرکت همچنان به از دست دادن سهم بازار برای شاهدانه گل. بنت دارای یک نگه بر روی نام با C$22 قیمت هدف.

“آنچه واقعا نگران ما بود تفسیر اطراف نیاز به درک آنچه مصرف کنندگان می خواهند و نگهداری بخش های مختلف’,” بنت نوشت. “این فقط اصول و مسئله ما پرچم بیش از 12 سال پیش زمانی که شروع و چیزی است که به نظر ما باید خطاب قبل از قانونی نیست بیش از یک سال به آن و به خصوص از سهم بازار رهبر.”

MKM همکاران تحلیلگر لایحه کرک به نام این نتایج را “ناامید کننده” و با اشاره به شرکت های متوالی درآمد رکود در حالی که رقبای خود را رشد فروش و از دست رفته پول کمتر است. کرک شده $21 هدف قیمت با معادل نگه امتیاز در انبار.

تاج سهام کاهش یافت و 19.1 درصد در جمعه تجاری. ایالات متحده داد و ستد سهام به دست آورده اند 3 درصد در این سال به عنوان شاهدانه ETF THCX, -5.10% 11% کاهش پیدا کرد. معیار شاخص S&P 500 SPX +0.48% کاهش یافته است 6%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de