شفق قطبی شاهدانه, Inc. سهام تنظیم شده است به تحکیم دوشنبه با یک معکوس سهام پس از تقسیم سهام فرو برد به طوری که بازار بورس نیویورک را تهدید به رها کردن سهام از لیست خود.

شفق قطبی ACB, -4.49% ACB, -4.16% یک سرمایه گذاری محبوب در میان رونق در کانادا ماری جوانا سهام است که همزمان با سال 2018 تفریحی قانونی از گلدان در کانادا گردآوری یک استخر بزرگ از سرمایه گذاران مشتاق به خود برخی از بیش از 1 میلیارد سهم برجسته است.

به ادمونتون آلبرتا مبتنی بر ماری جوانا شرکت است که محبوب ترین در ایالات متحده داد و ستد سهام در تجارت تلفن همراه برنامه Robinhood با توجه به وب سایت Robintrack که گزارش بیش از 900,000 کاربران برگزاری انبار.

سهام ناودان شده در سال گذشته هر چند سقوط از اوج شمالی از 9 دلار در اوایل سال 2019 به 69 سنت در روز شنبه به عنوان شرکت بارها موفق به ارائه وعده داده سودآوری و دیگر آمار رفیع اهداف. به عنوان سهام به طور پیوسته راهپیمایی به سمت پایین شرکت jettisoned رهبری و ادامه داد: برای رقیق کردن آن سهم بزرگی تعداد تبدیل به بازار حقوق صاحبان سهام تامین مالی است.

شفق گفت که این امر اعطای سهامداران یک سهم برای هر 12 در حال حاضر برجسته کاهش مقدار سهام بیش از 1.3 میلیارد دلار به حدود 110 میلیون بلکه مسئله حتی بیشتر سهام رقیق سهام بیش از 30% به گفته یک تحلیلگر برآورد.

دوشنبه زمانی که به اشتراک گذاری تحکیم طول می کشد تا اثر شفق قطبی سرمایه گذاران می تواند به طور خلاصه به نظر می رسد که در یک دیدار به عنوان سهام به نظر می رسد برای به دست آوردن بیش از 1000% قبل از بازار اطلاعات اصلاح شده را به حساب خود را به تازگی فشرده به اشتراک گذاری حساب. داده شده دوشنبه قیمت بسته شدن فشرده ایالات متحده داد و ستد سهام باید شروع معاملات در حدود 8 دلار پس از تثبیت کامل است.

همچنین ببینید: مردم می خواهند ارزان علف های هرز و شفق شاهدانه است که پرداخت قیمت

به عنوان بسته نرم افزاری Aurora 12 سهام به یکی از آن برنامه ای برای دور بالا و یا پایین به نزدیکترین کل سهم به جای پرداخت پول نقد برای سهام که بیش از سمت چپ. این می تواند مهم کوچکتر سرمایه گذاران فردی که خود را ندارد و بسیاری از سهام. یک سخنگوی شرکت گفت MarketWatch در یک ایمیل که سهامداران با کمتر از شش سهام دریافت نمی انبار بار معکوس-تقسیم به پایان می رساند.

شفق قطبی مجموعه, به گزارش مالی خود را-سه ماهه سوم درآمد پنج شنبه پس از بسته شدن بل.

منحصر به فرد:گلدان شرکت Cronos دریافت SEC تحقیق

با توجه به نوآوری سهام مدیر عامل مت Markiewicz معکوس تقسیم شد تا حد زیادی انتظار می رود سرمایه گذاران و شفق قطبی چاره ای به حال. نوآوری سهام دارای شفق سهام از طریق آن حشیش ETF THCX, +0.11%.

“آنها تا به حال برای انجام این کار به ماندن سازگار با NYSE قوانین” Markiewicz گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “آنها نمی تواند به خطر اندازد ایالات متحده به دلیل بزرگ سهامداران پایه در اینجا. به هیچ وجه این شرکت را در معرض خطر برش که conduit.”

در علاوه بر این به تقسیم سهام خود را به نگه داشتن خود را به لیست وضعیت شفق قصد دارد به فروش بیشتر سهام به تولید و ذخایر نقدی پس از سوختن از طریق مقدار زیادی از آن پول نقد است. شفق قطبی قصد دارد به جمع آوری پول بیشتر از طریق فروش سهام, فروش آنجا که 350 میلیون دلار در سهام به بازار باز در دسته های کوچک.

این شرکت گفت که خسته است قبل از آن در بازار تامین مالی برنامه از 400 میلیون دلار, هر چند آن را به حال گفت: در گذشته موجود در آن بودجه کافی خواهد بود. آوریل تامین مالی اعلام معنی شفق سوخته از طریق بیش از 200 میلیون دلار در طول این شرکت مالی سه ماهه سوم با توجه به Cowen تحلیلگر Vivien آذر. این شرکت فاش C$205 میلیون دلار ($146.6 میلیون) در نقدی که از 31 مارس است.

از پول نقد به خاکستر: گلدان شرکت ها فقط در ماه به زندگی می کنند به طور متوسط مطالعه می یابد

“این شرکت در نظر دارد به استفاده از بخشی از این ظرفیت موجود بیشتر به ارائه ترازنامه قدرت و حفظ انعطاف پذیری با توجه به اقتصاد کلان عدم قطعیت ناشی از COVID-19” شفق قطبی در بیانیه ای گفت.

با توجه به Jefferies تحلیلگر اوون بنت برنامه های جدید نشان دهنده یک کل رقت از حدود 30 درصد به عنوان سهام قیمت بسته شدن زمانی که این شرکت اعلام کرد که تحکیم. “اعلام امروز بیشتر [at-the-بازار برنامه] در کنار زبان نشان می دهد که [چگونه] این استفاده خواهد شد, خواهد بود یک ضربه به احساسات” بنت نوشت.

بنت است هدف قیمت $1.45 و نرخ شفق نگه دارید.

از دست ندهید:گلدان مغازه ها در نظر گرفته ‘ضروری’ کسب و کار در بسیاری از کشورهای که در آن مواد مخدر قانونی است

تحکیم سهام نیز به معنی شفق قطبی را برای به روز رسانی ارزش آن گزینه کمک های مالی به کارکنان خود تنظیم مقدار از گزینه ها و قیمت که در آن کارکنان می توانند با فروش سهام به منعکس کننده جدید همراه با قیمت. برای بسیاری از کارکنان این بدان معناست که قیمت که در آن آنها می توانید فروش این گزینه را افزایش قابل توجهی بالا که در آن شفق قطبی سهام آغاز خواهد شد معاملات در ماه مه پس از معکوس-تقسیم کامل است.

آذر نوشت در مارس توجه داشته باشید به مشتریان است که در حالی که دسترسی به پول نقد است که “مثبت (به خصوص در محیط فعلی) ما همچنان به نگرانی در ترازنامه.”

پیش از این سهام تحکیم آذر قیمت, هدف از C$2.50 و معادل نگه امتیاز.

جزئیات:گلدان افراد سیگاری سهام تا به صورت همه گیر در ‘معاون انتخاب زمانی که به تنهایی’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de