شاهدانه تماشا کنید: Aurora شاهدانه سهام جهش به عنوان گلدان فروش رشد سریعتر از حد انتظار

شفق قطبی شاهدانه, Inc.’s گلدان افزایش فروش به عنوان COVID-19 سراسر جهان در سه ماه اول سال این شرکت را محاصره و به تازگی به همراه سهام دریافت تکان خوردن در بعد از ساعات معاملات روز شنبه.

شفق قطبی گزارش از دست دادن خالص از C$137.4 میلیون که به مقدار C$1.37 یک سهم از گسترش C$160.2 میلیون یا C$1.89 یک سهم در سال پیش دوره است. شفق قطبی گزارش از دست دادن C$1.43 میلیارد دلار در نه ماه به پایان رسید که در ماه مارس است.

آلبرتا مبتنی بر علف هرز شرکت اعلام کرد که در سه ماهه سوم درآمد و پس از کم کردن مالیات مالیات غیر مستقیم افزایش یافت به C$75.5 میلیون از C$65.1 میلیون دلار در سال-پیش سه ماهه و C 56 میلیون دلار در سه ماهه قبل با خرید و فروش ماری جوانا تفریحی مجموعا C$41.5 میلیون و پزشکی گلدان C$31.9 میلیون.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet تا به حال پیش بینی درآمد C$66.7 میلیون دلار و از دست دادن خالص از 77 سنت به اشتراک بگذارید.

شفق قطبی ACB, +14.48% ACB, +10.97% سهام شروع به پریدن کرد در مورد 16.7 درصد در این جلسه طولانی و بلافاصله پس از نتایج منتشر شد, پس از 14.5% افزایش به $6.64 در جلسه به طور منظم. سهام دهکدهای از دست داد 75 درصد از ارزش خود را در این سال به عنوان شاهدانه ETF THCX, +2.50% که آهنگ یک سبد گلدان سهام کاهش یافته است 35 درصد است.

شفق قطبی به اتمام 12-برای-1 به اشتراک گذاری تحکیم دوشنبه در پاسخ به delisting تهدید از بازار بورس نیویورک پس از آن سهام معامله شده در زیر $1. این حرکت کاهش آن شناور از بیش از 1 میلیارد سهم به حدود 100 میلیون سهم.

از دست ندهید:شفق قطبی شاهدانه رول تا سهام خود را در یک گاهشماری در ایران — در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

شفق همچنین اعلام کرد که این برنامه ریزی برای فروش دسته های کوچک از سهام در قیمت های بازار به منظور جمع آوری پول. این شرکت تلاش کرده است برای حفظ پول نقد-غنی ترازنامه که رقبای مانند سایبان رشد Corp. CGC, +2.21% علف هرز +1.99% و Cronos Group Inc. CRON را +2.06% CRON را +1.31% به رخ کشیدن.

این شرکت قیمت سهم تا سقوط آن را به عنوان قادر به ضربه وعده اهداف سود. شفق قطبی jettisoned چند مدیران ارشد که با این شرکت پس از نزدیک به زمان آغاز آن منجر به مایکل خواننده مصرف بیش به عنوان مدیر عامل موقت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>