شاهدانه تماشا کنید: Aurora حشیش در, مدیر عامل شرکت جست و در طول یک بیماری همه گیر: هواپیماهای بدون سرنشین تورهای هیچ handshakes

شفق قطبی شاهدانه, Inc. ممکن است استخدام جدید مدیر اجرایی تا کنون که بدون تکان دادن او و یا دست خود را و یا ملاقات در فرد است.

در میان COVID-19 pandemic, Aurora, ACB, +68.67% ACB, +66.84% اتحاد ادامه داد: به دنبال استخدام جدید مدیر عامل — اگر آن را انجام این کار کمی متفاوت در قبل از همه گیر شرایطی موقت بالا, رئیس, مایکل خواننده گفته MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. به جای فرد در جلسات مدیران در حال انجام ویدئو کنفرانس تلفنی و برای نشان دادن نامزدها در اطراف شفق قطبی, این شرکت با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از آن گل سرسبد تسهیلات.

خواننده گفت: آنها نیز باید تعدادی از تور های ویدئویی با هم قرار داده است که نشان می دهد شرکت “نوآوری” با اشاره به سطح بالایی از اتوماسیون شفق ساخته شده به علف هرز در حال رشد عملیات آن تماس های آسمان-کلاس امکانات.

آن را یک سناریوی ایده آل از خواننده دیدگاه که ترجیح می دهند مدیر عامل جدید قادر به “پا زدن لاستیک” در آن ماری جوانا-رشد امکانات در کانادا است. اما کسانی که در سایت بسته شده به جز به کارکنان “در خط مقدم” خواننده گفت.

“فکر کردن در مورد مدیر عامل جدید آینده در هیئت مدیره — آنها می خواهند برای دیدن شفق قطبی, آسمان, آنها می خواهند به دیدار با مردم, در مقابل انجام ویدئوها اما آن را نمی ممکن است” خواننده گفت.

شفق قطبی به دنبال مدیر عامل جدید آن را به عنوان به دنبال یک مسیر جدید زیر پر سر و صدا و خواننده گفت که صرف نظر از زمانی که رئیس جدید می پیوندد شرکت, آن را نمی خواهد پریشان از برنامه های خود را. پس از jettisoning دو مدیران ارشد در اوایل این سال, شفق آغاز شد سلب کردن کسب و کار. آن را گذاشته شدن صدها نفر از کارکنان تعطیل کردن پروژه های ساخت و ساز در کانادا و خارج از کشور و راه اندازی یک خط از ارزان علف های هرز به سرمایه گذاری بر روی تقاضا که مرتب سازی بر اساس.

برای اطلاعات بیشتر: از مردم می خواهم ارزان علف های هرز و شفق شاهدانه است که پرداخت قیمت

خواننده گفت که شفق قطبی بود اینصورت کشت آن به عنوان مصرف کنندگان ابراز اولویت روشن برای ارزان گلدان — او گفت: این شرکت با تمرکز بر روی ساخت محصولات با کیفیت بالا در کاهش هزینه ها بعد از قبلا تلاش به تصرف خود در پایان بالاتر از گلدان بازار است. در بخش ارزان علف های هرز کمک خواهد کرد که تبدیل بازار غیرقانونی است که خواننده برآورد شده بود که تقریبا سه برابر اندازه حقوقی یک است.

این شرکت در گزارش غیر منتظره پرش در گلدان فروش شنبه ارسال شفق سهام در یک رکورد اجرا در روز جمعه جلسه معاملاتی. با وجود افزایش در فروش, تحلیلگران ابراز شک و تردید جمعه که برنامه های این شرکت در حال قوی به اندازه کافی به آن را بیرون بکشد و از آن زمان افسردگی هر زمان به زودی.

PI تحلیلگر مالی Jason Zandberg نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید که در حالی که رشد درآمد بود “قوی” تیم خود را به نگرانی در مورد توانایی شرکت برای کاهش هزینه های خود را “بدون برش به استخوان.”

Zandberg نوشت که درآمد این شرکت افزایش در آمد از فروش مقادیر زیادی از گل خشک شده و با توجه به اینکه شفق رشد حدود سه برابر مقدار گلدان که در آن به فروش می رسد این شرکت به احتمال زیاد حفظ بازار با سیل ارزان شاهدانه. Zandberg نصف قیمت خود را هدف به C$12 از C$24 و نرخ سهام معادل نگه دارید.

Jefferies تحلیلگر اوون بنت نوشت که سه ماهه فروش به سرمایه گذاران یک دلیل برای خوشبینی اما اشاره کرد که نسل درآمد در طول تاریخ شده است منطقه ای که در آن شفق قطبی را نشان می دهد ضعف; این شرکت تلاش کرده است به جای آن “هزینه ساختار” — که همچنان ادامه دارد.

هر چند شفق قطبی مدیران گفت که آنها را در رسیدن به یک اندازه گیری از تعدیل سود برای اولین بار مالی سه ماهه هزینه های بالا و اندکی دست پنج شنبه نشان می دهد که این شرکت در بیانیه های کوچک انجام خواهد شد برای tamp پایین ترس که سود هدف بلند پروازانه است. بنت نوشت که اگر این شرکت نتواند آن را بیشتر مفاهیم به دلیل آن است بدهی پیمان که به آن تعدیل سودآوری است.

بنت نرخ شفق نگه دارید و خود را به روز رسانی قیمت هدف.

ایالات متحده داد و ستد سهم از شفق قطبی رسید نزدیک به 69 درصد در روز جمعه به عنوان S&P 500 شاخص SPX +0.39% علامت تا 0.4 درصد و حشیش ETF THCX, +7.80% 1.8%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>