می تواند دولت فدرال متوقف NFL از بازی ؟ به علاوه دیگر سوال در مورد NFL بازگشت

NFL در حال برنامه ریزی برای بازی کامل خود را 2020-21 فصل با شروع فصل بازکن بین قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs و هوستون تگزاس در سپتامبر. 10.

پس از آن تعجب بسیاری از مردم در اوایل این هفته زمانی که دکتر Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان که “فوتبال ممکن است رخ می دهد در این سال” مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب برای محافظت از هر دو بازیکن و جوامع آنها زندگی می کنند و در.

در حالی که هیچ بیانیه رسمی ساخته شده اند در مورد حضور هواداران در بازی فردا به خودی NFL جی گلیزر می گوید لیگ داده است ‘هر نشانه ای’ قصد دارد در بازی کل 2020 فصل با طرفداران — حتی اگر این کشور هنوز هم در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

NFL شروع اجازه می دهد برخی از مربیان و کارکنان برای بازگشت به تیم امکانات این ماه با برخی از اقدامات احتیاطی در محل. لیگ قبلا دستور shutdown از همه امکانات با توجه به کوروناویروس.

با شروع NFL اردوگاه های آموزشی کمتر از یک ماه دور در اینجا سوال در مورد NFL بازگشت:

خواهد NFL پیاده سازی یک حباب مانند NBA?

NBA “حباب” در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی قطع -1.91% شامل 22 تیم به صورت هشت فصل به طور منظم بازی و پس از آن برگشتی — و برخی از عجیب, قوانین خاص برای چگونه بازیکنان باید رفتار درون حباب.

اما بر خلاف NBA, NFL, برای بازی در یک فصل کامل ارزش ها و دکتر آلن آستانه افسر ارشد پزشکی از NFL اعلام کرده لیگ نخواهد ساخت یک حباب.

“ما آن را احساس نمی کند عملی و یا مناسب برای ساخت یک حباب” گفت: در آستانه تام paul allen NFL Network. “هر کسی که تست مثبت جدا خواهد شد تا زمانی که از نظر پزشکی مناسب به بازگشت.”

آستانه را به مدت کوتاهی پس از Dr. Anthony Fauci گفت زیر در سی ان ان:

“مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب — عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در این پاییز. اگر موج دوم است که قطعا امکان و خواهد بود که پیچیده قابل پیش بینی فصل آنفولانزا فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است.”

می دکتر Fauci یا دولت فدرال متوقف NFL از بازی ؟

حتی اگر Fauci به نظرات اخیر نشان می دهد او ترجیح می دهند NFL ساخت یک حباب سیستم مانند NBA است نه یک حکم.

نه دکتر Fauci و نه دولت فدرال است که توانایی به زور NFL برای ساخت یک حباب و یا نیروی NFL به لغو یا تعلیق آن فصل است.

یک CDC نماینده MarketWatch که CDC و دولت فدرال نمی خواهد درگیر در NFL 2020 فصل به هیچ وجه تنها محلی دارای چنین قدرت.

“CDC نمی خواهد درگیر در این. این می تواند یک مسئله است که دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی ادارات کار با دولت در مکان های مربوطه خود را به تصمیم می گیرید اما این امر شامل نه ما.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در توییتر صبح روز جمعه به ستایش NFL را “بسیار امن و کنترل شده باز.”

چگونه لیگ محافظت از بازیکنان خاموش میشه ؟ ؟ ؟

NFL گرفته است, مراحل این offseason برای محدود کردن فرد در حوادث به سرعت انتقال ویروس در میان بازیکنان و اعضای لیگ.

2020 پیش نویس NFL در ماه آوریل انجام شد به صورت دیجیتال برای اولین بار در لیگ, تاریخچه فرد minicamps لغو شد به نفع آنلاین جایگزین و کارکنان در تیم تسهیلات قطع شد به ضروری پرسنل تنها.

با توجه به NFL Network لیگ خواهد شد با تکیه بر یک “قوی” تماس با سیستم ردیابی. در حالی که بسیاری از جزئیات است که سیستم هنوز هم ناشناخته, Dr. آستانه گفت: “هر کسی که تست مثبت جدا خواهد شد تا زمانی که از نظر پزشکی مناسب به بازگشت.”

متعدد بازیکنان NFL در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله ستاره های در حال اجرا را برای دالاس کاوبویز حزقیال الیوت.

چگونه لیگ محافظت از بازیکنان در زمین?

یکی از جنبه های جالب در مورد NFL سرگیری بازی خواهد بود که تجهیزات استفاده شده توسط بازیکنان. چرا که فوتبال یک بازی است که ویژگی های تماس نزدیک و تجهیزات مورد استفاده در این فصل می تواند بسیار دقیق.

یک قطعه از تجهیزات است که می تواند در برخی از راه تغییر این فصل است کلاه.

تهم Mayer, NFL, بازیکنان, انجمن های پزشکی, مدیر می گوید لیگ است که به دنبال جدید ماسک صورت برای فصل آینده.

“بله این یک امکان” مایر گفت: ESPN. “بازگشت در اوایل ماه مارس, من پیشنهاد راه هایی برای رسیدگی به کلاه و facemasks…لیگ bioengineers در حال تست نمونه های اولیه با Oakley. آنها دنبال آن هستید در هر موضوع از جمله هنگامی که ماسک مه.”

Oakley, NFL, حامی, انجام کار طراحی در گذشته بر روی عینک است که نمی fog برای ارتش ایالات متحده با توجه به Mayer.

ورزشگاه آیا یک مفهوم تصویر از چه COVID-19 کلاه ممکن است مانند برای فصل آینده.

اگر چه کشورهای مختلف قوانین متفاوتی در مورد این بیماری همه گیر?

به عنوان ذکر شده در بالا دولت فدرال و CDC نمی خواهد بود قادر به کنترل اقدامات NFL. اما آنچه در مورد دولت های محلی و ایالتی?

چون NFL است نه اجرای یک حباب سیستم در یک منطقه اما انتخاب به سفر های مختلف به استادیوم ها در سراسر ایالات متحده در لیگ ممکن است به مشکلات اگر کشورهای مختلف قوانین متفاوتی در اطراف این بیماری همه گیر.

برای مثال در کالیفرنیا است که به چهار NFL تیم های اجباری ماسک سفارش در حالی که تگزاس به دو تیم NFL نمی کند. متحده نیز در استانداردهای مختلف در چگونه بسیاری از مردم می توانند با حضور در اجتماعات بزرگ.

دکتر گلن Copeland, پزشکی, مشاور ورزشی چند franchises و مشاور QuestCap یک شرکت کار با ورزش لیگ را به ورزش بازگشت می گوید: NFL نیاز به “ایجاد قوانین خاص خود را دارد.”

Copeland گفت MarketWatch که مفرد لیست از قوانین برای تمام تیم ها در لیگ به رعایت تنها راه برای حفظ ثبات است.

این که آیا آن را روزانه آزمایش ماسک پوشیدن در همه زمان ها در تاسیسات یا جدید اجباری تجهیزات Copeland می گوید: قوانین باید یکنواخت و خشن است.

“پروتکل در حال رفتن به باید دقیق.”

آن را هنوز هم نامشخص اگر برخی از ایالت ها مشکل داشته باشند با NFL بازی در حال بازی حتی اگر آن را به آمده تا با قوانین برای همه تیم ها است. ایالات متحده باز کرده بود به دریافت تایید از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به بازی بازی های مسابقات تنیس بدون طرفداران شروع در اواخر ماه اوت.

زمانی که خواسته از نظر برایان مک کارتی, معاون ارتباطات, NFL, گفت, MarketWatch که لیگ است “آماده به تنظیم به عنوان لازم است.”

“وجود دارد سه ماه از امشب تا اولین بازی NFL بنابراین ما می دانیم که بسیاری از چیزها تغییر خواهد کرد در حال حاضر و پس از آن. آن سخت است برای پیش بینی امروز چه چیز را نگاه مانند آن. نگاهی به جایی که ما سه ماه پیش و که در آن ما هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de