می تواند دولت فدرال بلوک NFL از بازی آن فصل ؟ و دیگر سوال در مورد NFL پیشنهاد به بازگشت

NFL در حال برنامه ریزی برای بازی کامل خود را 2020-21 فصل با شروع فصل بازکن بین قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs و هوستون تگزاس در سپتامبر. 10.

پس از آن تعجب بسیاری از مردم در اوایل این هفته زمانی که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان که “فوتبال ممکن است رخ می دهد در این سال” مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب برای محافظت از هر دو اعضای تیم و جوامع آنها زندگی می کنند و در.

در حالی که هیچ بیانیه رسمی ساخته شده اند در مورد حضور هواداران در بازی فردا به خودی NFL جی گلیزر گفت: لیگ داده است “هر نشانه” این برنامه در حال پخش فصل تمام در مقابل طرفداران — حتی اگر این کشور هنوز هم در برخورد با موج اولیه از بیماری همه گیر کوروناویروس و آن را تا مدت طولانی است که می ترسید که موج دوم پدیدار خواهد شد در پاییز.

NFL شروع اجازه می دهد برخی از مربیان و کارکنان برای بازگشت به تیم امکانات این ماه با برخی از اقدامات احتیاطی در محل. لیگ قبلا دستور shutdown از همه امکانات با توجه به کوروناویروس.

با شروع NFL اردوگاه های آموزشی کمتر از یک ماه دور در اینجا سوال در مورد NFL بازگشت:

خواهد NFL پیاده سازی یک حباب به عنوان NBA انجام داد ؟ NBA “حباب” در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی قطع -3.39% رفت و آمد مکرر در مجتمع مرکزی فلوریدا شامل 22 تیم با هشت بازی به نتیجه گیری در این فصل به طور منظم به حالت تعلیق در تاریخ 11 مارس و پس از آن برگشتی — و برخی از عجیب, قوانین خاص برای چگونه بازیکنان باید رفتار درون حباب.

اما بر خلاف NBA, NFL, برای بازی در یک فصل کامل از بازی ها و دکتر آلن آستانه افسر ارشد پزشکی از NFL اعلام کرده است که لیگ را نمی ساخت یک حباب.

“ما آن را احساس نمی کند عملی و یا مناسب برای ساخت یک حباب” گفت: در آستانه تام paul allen NFL Network. “هر کسی که تست مثبت جدا خواهد شد تا زمانی که از نظر پزشکی مناسب به بازگشت.”

آستانه را به مدت کوتاهی پس از Fauci گفت زیر در سی ان ان: “مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب — عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در این پاییز. اگر موج دوم است که قطعا امکان و خواهد بود که پیچیده قابل پیش بینی فصل آنفولانزا فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است.”

رئیس جمهور تهمت توییتی که Fauci “هیچ ربطی به با NFL Football.”

می تواند Fauci یا دولت فدرال متوقف NFL از بازی ؟ حتی اگر Fauci به نظرات اخیر نشان می دهد او ترجیح می دهند NFL ساخت یک حباب سیستم مانند NBA است نه یک حکم.

نه Fauci و نه رئیس جمهور یا دولت فدرال است که توانایی به زور NFL برای ساخت یک حباب و یا به لغو یا تعلیق آن فصل است.

یک نماینده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: MarketWatch که CDC و دولت نمی خواهد درگیر در NFL 2020 فصل به هیچ وجه تنها دولت های محلی نگه اقتدار به انجام این کار. “CDC نمی خواهد درگیر در این. این می تواند یک مسئله است که دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی ادارات کار با دولت در مکان های مربوطه خود را به تصمیم می گیرید اما این امر شامل نه ما.”

چگونه لیگ محافظت از بازیکنان خاموش میشه ؟ ؟ ؟ NFL گرفته است, مراحل این offseason برای محدود کردن فرد در حوادث به سرعت انتقال ویروس در میان بازیکنان مربیگری کارکنان و پرسنل.

2020 پیش نویس NFL در ماه آوریل انجام شد به صورت دیجیتال برای اولین بار در لیگ, تاریخچه فرد minicamps لغو شد به نفع آنلاین انواع و کارکنان در تیم تسهیلات قطع شد به ضروری پرسنل تنها.

با توجه به NFL Network لیگ خواهد شد با تکیه بر یک “قوی” تماس با ما-سیستم ردیابی. در حالی که بسیاری از جزئیات است که سیستم هنوز ناشناخته آستانه لیگ برتری پزشکی افسر گفت: “هر کسی که تست مثبت جدا خواهد شد تا زمانی که از نظر پزشکی مناسب به بازگشت.”

متعدد بازیکنان NFL در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله این هفته, Dallas Cowboys در حال اجرا پشت حزقیال الیوت.

کلید واژه ها:Dallas Cowboys ستاره در حال اجرا پشت حزقیال الیوت تست مثبت برای COVID-19 و یک کلمه, سوال در مورد چگونه اخبار را شکست

چگونه لیگ محافظت از بازیکنان در زمین? یکی از جنبه های جالب از NFL را از سرگیری بازی خواهد بود که تجهیزات استفاده شده توسط بازیکنان. چون فوتبال ویژگی های شخصی تماس با ما در هر بازی, تجهیزات مورد استفاده در این فصل می تواند بسیار دقیق.

یک قطعه از تجهیزات است که می تواند در برخی از راه تغییر این فصل است کلاه.

تهم مایر, NFL, بازیکنان ارتباط مدیر پزشکی گفت: لیگ است که به دنبال جدید ماسک صورت.

“بله این یک امکان” مایر گفت: ESPN. “بازگشت در اوایل ماه مارس, من پیشنهاد راه هایی برای رسیدگی به کلاه و facemasks. … [T]او در لیگ bioengineers در حال تست نمونه های اولیه با Oakley. آنها دنبال آن هستید در هر موضوع از جمله هنگامی که ماسک مه.”

Oakley NFL حامی و یک واحد از کنگلومرا Luxottica Group SpA که پدر و مادر EssilorLuxottica ال +1.81%, انجام کار طراحی در گذشته بر روی عینک است که نمی fog برای ارتش ایالات متحده با توجه به Mayer.

رسانه های ورزشی شبکه ورزشگاه ایجاد یک تصویر مفهومی از آنچه یک NFL کلاه ممکن است شبیه به این فصل:

اگر NFL شهرها و کشورهای خود را اتخاذ کرده اند استانداردهای مختلف برای حفاظت از بهداشت عمومی? دولت فدرال و CDC نمی خواهد بود قادر به کنترل اقدامات NFL. اما آنچه در مورد دولت های محلی و ایالتی?

چون NFL است نه اجرای یک حباب سیستم در یک منطقه اما انتخاب به تیم های سفر های مختلف به استادیوم ها در سراسر ایالات متحده در لیگ ممکن است به موقعیت هایی که در کشورهای مختلف قوانین متفاوتی در اطراف این بیماری همه گیر.

برای مثال در کالیفرنیا به چهار NFL تیم های اجباری ماسک سفارش در حالی که تگزاس به دو تیم NFL نمی کند. متحده باید به صورت جداگانه تنظیم استانداردهای چگونه بسیاری از مردم می توانند با حضور در اجتماعات بزرگ به عنوان برخی از شهرستانها.

دکتر گلن Copeland, پزشکی, مشاور ورزشی چند franchises و به QuestCap یک شرکت کار با ورزش لیگ را به ورزش بازگشت گفت: NFL نیاز به “ایجاد قوانین خاص خود را دارد.”

Copeland گفت MarketWatch که مفرد لیست از قوانین برای تمام تیم ها در لیگ به رعایت تنها راه برای حفظ ثبات است.

این که آیا آن را روزانه آزمایش ماسک پوشیدن در همه زمان ها در یک تیم تسهیلات جدید و یا اجباری تجهیزات, قوانین, باید, Copeland گفت: بود و سخت. “پروتکل در حال رفتن به باید دقیق.”

آن را نامشخص و در این مرحله است که آیا برخی از کشورها مسدود خواهد شد این بازی از بازی های NFL حتی اگر لیگ می آیند تا با قوانین برای همه تیم ها است. ایالات متحده باز کرده بود به دریافت تایید از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برای انجام مسابقات تنیس بدون طرفداران, شروع در اواخر ماه اوت.

خواسته از نظر برایان مک کارتی, معاون ارتباطات, NFL, گفت, MarketWatch که لیگ است “آماده به تنظیم به عنوان لازم است.”

“وجود دارد سه ماه از امشب تا اولین بازی NFL, بنابراین ما می دانیم که بسیاری از چیزها تغییر خواهد کرد در حال حاضر و پس از آن. آن سخت است برای پیش بینی امروز چه چیز را نگاه مانند آن. نگاهی به جایی که ما سه ماه پیش و که در آن ما هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de