مخفی نیوتن کم توپ پرستان قرارداد است نه در مورد پول’

Cam Newton نمی مراقبت در مورد خود استخوان تضمین می کند. پول — و یا در مورد یک سال ثابت-این قرارداد با میهن پرستان فقدان آن — مهم نیست برای او.

“این یک مقدار زیادی از چیزهایی که با پول نمی شه خرید. اما در میان بالا که لیست از چیزهایی که شما را در پیدا کردن احترام به عنوان یکی از آن!!” او نوشت: در یک Instagram post. “این است که در مورد پول برای من مورد احترام است.”

سابق شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس و سه بار نرم افزار کاسه انتخاب نیوتن در بازار برای مدت زمان طولانی پس از Panthers قطع او در اواخر ماه مارس است. او بدون تیم تا پرستان امضا او یکشنبه به یک سال معامله است که بنا به گزارش ها شامل فقط $550,000 در تضمین پول است. برای یک بازیکن با تجربه خود را در حقوق و دستمزد پایه $1.05 میلیون حداقل. او می تواند درآمد اضافی $6.45 میلیون با ضربه زدن بر روی همه انگیزه در خود قرارداد. نیوتن در حال آمدن است خاموش دو آسیب زده فصل که منجر به کارولینای فراق راه با او.

برخی از بازیکنان مانند 49ers cornerback ریچارد شرمن, بحرانی شده است, چگونه پول کمی نیوتن دریافت کرده است.

“چگونه بسیاری از سابق لیگ MVPs تا به حال به ثبت نام برای حداقل? (درخواست برای یک دوست.) فقط مسخره” شرمن توییتی. “یک متعالی استعداد و کمتر با استعداد QBs در حال گرفتن 15/16m یک سال است. نفرت انگیز است.”

اما نیوتن به نظر نمی رسد به ذهن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>