Cam Newton بهتر است برای میهن پرستان از تام بردی: NFL خودی

مخفی نیوتن علاوه بر این باعث می شود که میهن پرستان جدید انگلستان بهتر از آنها در هفته گذشته و با فرض شروع کارفرمایی جارت Stidham.

اما بهتر از آنها در فصل گذشته? زمانی که آنها برنده یک 11th مستقیم بخش عنوان? با تام بردی? Crazy talk.

یا نه ؟ حساب برای یک دفاع قوی اجرا گرا خط حمله و پایدار از پشت.

“من صادقانه فکر می کنم راه این تیم ساخته شده است در حال حاضر متناسب با بیشتر به طب مکمل و جایگزین نیوتن فوتبال از آن را به تام بردی فوتبال” NBC Sports تحلیلگر کریس ماجول گفت: پست. “که فقط خیاط ساخته شده به صورت مخفی و در حال حاضر شما باید توانایی به انجام بیشتر کارهای خلاق در بازی در حال اجرا. در حال حاضر شما باید یکی از بزرگترین بازی-اکشن جرائم در فوتبال است.

“اگر منفی وجود داشت در مورد بردی در سال گذشته آن بود که عدم تمایل به فشار توپ به پایین میشه. در حال حاضر شما پسر خواهد شد که در آن وجود دارد آویزان و تفنگ آن است.”

نیوتن یک سال به انگیزه های لادن معامله در انتظار فیزیکی — بدون کوچک ترین چیزی که بعد از شانه و پا عمل جراحی در سال 2019 در تلفن همراه deep-توپ پرتاب.

2015 MVP قطع شد توسط Carolina Panthers و باقی مانده رایگان عامل طولانی تر از انتظار می رود با توجه به ترکیبی از coronavirus محدودیت های پیشگیری از تیم physicals و چون چند تا تیم بی قراری در کارفرمایی.

Kurt وارنر رفت و از طریق یک تجربه مشابه برش توسط St. Louis Rams پس از برنده شدن در یک MVP و رسیدن به back-to-back سوپر کاسه. او ثابت کرد که شک اشتباه برای بازگرداندن یک سالن از شهرت حرفه ای با آریزونا کاردینالز.

Cam Newton; Tom Brady
Cam Newton; تام بردینیویورک پست, تصویر, گتی

“از آنجا که من تا به حال شده است از طریق آن من درک ادراک واقعیت می شود در NFL” وارنر NFL تحلیلگر شبکه گفت: پست. “اگر مردم درک شما به عنوان کالاهای آسیب دیده, من درک می کنم که مردم در این لیگ بودند آزمایشی.

“هنگامی که شما به سرزنش کردن به شما لذت بردن از آن است. آن را متمایز چالش به عنوان شما را به مکان های مختلف و مردم نمی دانند که آنچه شما قادر به. اگر شما قادر به انجام همه چیز شما می خواهید به انجام آن را واقعا شیرین است.”

Simms, گیر افتاد, توپخانه ضد هوایی هفته گذشته برای رتبه بندی یک unsigned 31 ساله نیوتن در شماره 10 — پنج لکه های پیش رو بردی — در فهرست سالانه NFL بالا 40 quarterbacks.

این پرستان تنها تیم برای ارائه یک قرارداد به نیوتن هر ESPN. چرا ماجول در یک طول موج های به اشتراک گذاشته شده تنها توسط بیل Belichick?

در نیوتن فیلم های آموزشی مشترک در رسانه های اجتماعی ماجول دیدم پستی در عبور و تهاجمی رقص با تمایل به تحت فشار قرار دادن پای چپ خود را. او مورد مطالعه قرار 2018 فیلم برای دیدن دگردیسی بهتر در جیب رهگذر.

“مردم در خواب این مرد” Simms گفت. “Cam Newton است نه یک تیم می تواند به عنوان یک پشتیبان و کارفرمایی. او در حال رفتن به تهدید به [تقریبا] هر کارفرمایی. هر روز زمانی که آنها راه رفتن در خارج از زمین این تیم رفتن به, ‘آیا شما ببینید ما پشتیبان و کارفرمایی امروز ؟ آیا شما ببینید Cam Newton اجرا و پرتاب؟’ آن را تقسیم تیم است.”

وارنر تصور پرستان مدیریت نیوتن مانند Seahawks و راسل ویلسون محدود طراحی شده اجرا می شود (و برخورد) با استفاده از اوایل بازی به عنوان خوانده شده-گزینه های به عنوان نقاب handoffs صرفه جویی در سایش در بدن خود را تا زمانی که یک ویژه سه ماهه چهارم بازی مورد نیاز است.

در حالی که وجود دارد بدون قرار دادن هر چیزی در گذشته ذهن خلاق در انگلستان — دو-کارفرمایی چرخش یا یک Taysom تپه مانند تخصص نقش به حد نیوتن آسیب قرار گرفتن در معرض به عنوان مثال — که احتمالا راه حل ساده تر است. NFL متنوع ترین راهکار تغییر سال به سال در طول بردی تصدی به جا اطراف پرسنل بنابراین در حال حاضر در حال استفاده نشده نیوتن-صفحات دوستانه.

“من می توانم آنها را به عنوان مناسب تر بگویم ما در حال رفتن به قرار دادن یک تعداد زمین در طب مکمل و جایگزین از نظر بازدید بسیار شبیه به آنچه که شما شنیده ام از این کلاغ در مورد صحبت با لامار جکسون” وارنر گفت. “اگر کم است استارت خود را, شما در حال رفتن به سعی کنید به طلسم او را برای یک مرد جوان است. شما در حال رفتن به سعی کنید به نگه داشتن او لایو.”

اگر کار می کند, چشم انداز کنفدراسیون فوتبال آسیا فقط تغییر کرده است.

“من فکر می کنم همه در شرق آسیا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یک کل بود که تنفس آه امداد: ما لازم نیست برای رفتن از طریق تام بردی” در حال حاضر وارنر گفت. “در حال حاضر شما Cam Newton وجود دارد و همه طول می کشد یک گام به عقب. اگر او پسر او شده است در گذشته در حال حاضر آنها تبدیل به خطرناک و شاید حتی یکی از مورد علاقه های شما. من فکر می کنم بسیاری از مردم در نگاه پرستان 180 [درجات مختلف] از جایی که آنها را دیدم آنها را فقط دیروز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *