Cam Newton موافق به یک سال مقابله با میهن پرستان جدید انگلستان در گزارش

در طب نیوتن صبر به پایان رسیده است و 2015 MVP در حال حاضر یک فرصت برای احیای کار خود را با یکی از مهمترین طبقه franchises در NFL تاریخ است.

نیوتن در یکشنبه شب توافق به یک سال مقابله با میهن پرستان جدید انگلستان با توجه به گزارش های متعدد.

انتخاب اول کلی از سال 2011 پیش نویس نیوتن آزاد شد عامل پس از بازسازی Carolina Panthers منتشر شد او را با یک سال سمت چپ بر روی قرارداد خود را در ماه مارس 24.

با وجود بدن موثر از کار نیوتن باقی مانده unsigned برای سه ماه تا حد زیادی به لطف عدم اطمینان بیش از سلامت خود را.

یک جراحی تعمیر پرتاب شانه و یک Lisfranc شکستگی در پای چپ خود را محدود به نیوتن فقط دو بازی در سال 2019. بر اساس بسیاری از فیلم تمرین او نوشته شده است در سیستم عامل رسانه های اجتماعی این offseason نیوتن به نظر می رسد به بهبود است. اما به دلیل coronavirus محدودیت هایی که مجبور به بسته شدن NFL امکانات تیم قادر به میزبان کارفرمایی و باید او را یک فیزیکی به تایید می کنند که خود را شانه و پا شد و در واقع ساختاری صدا.

اما با یک ماه قبل از بازیکنان انتظار می رود به گزارش برای اردوگاه های آموزشی جدید انگلستان و نیوتن اردوگاه توافق روی آنچه که نشان دهنده فصل جدیدی برای بازیکن و حق رای دادن.

واکنش ها: ورزش, واکنش جهان به Cam Newton-به-Patriots news

رو بزرگ 2020 های نجومی: 20 اخیر NFL میدارد دور اول در صندلی داغ

NFL خبرنامه: ثبت نام در حال حاضر برای دریافت اخبار فوتبال تحویل داده شده به صندوق پستی خود را

جدید انگلستان بود و در عین حال برای پیدا کردن یک ثابت جایگزینی برای تام بردی که سمت چپ برای خلیج تمپا از طریق آژانس در این بهار. مربی لایحه Belichick تا به حال ابراز اطمینان کرد در quarterbacks جارت Stidham و برایان Hoyer, اما, Stidham هنوز ثابت نشده است, ورود دومین فصل NFL و هویر یک کارگر ماهر.

6-پا-5, 245 پوند نیوتن که تبدیل 31 مه را در رقابت برای شروع کار.

اگر او در واقع بازگشت به قدرت کامل خود شانس برنده شدن در شروع کار قوی ظاهر می شود. نیوتن به افتخار بزرگ بازوی قدرت و ورزشکاری در طول زندگی حرفه ای او. جدید انگلستان حمله هماهنگ کننده جاش تیم mcdaniels است که به عنوان یکی از درخشان ترین بازی-تماس گیرنده در بازی و نمایش داده بزرگ خلاقیت و تنوع در طرح های خود را. او ثابت کرده است خود را قادر به سرمایه گذاری بر روی نقاط قوت خود را quarterbacks که بردی, fill-in, میهن پرستان استارت مانند Jacoby Brissett یا جیمی Garoppolo یا حتی Tim Tebow در تیم mcdaniels’ مختصری از روی لئامت دادن به Denver Broncos سر مربی.

سالم نیوتن خواهد رتبه در میان اکثر جسمی استعداد quarterbacks که تیم mcdaniels کار کرده است. او پتانسیل صعود به شروع نقش را به خوبی جواب برای میهن پرستان که هدف باقی می ماند در بالای شرق آسیا با وجود بهبود توسط لوایح بوفالو و میامی دلفین ها در فصل گذشته و این offseason.

دنبال USA TODAY Sports’ مایک جونز در توییتر @ByMikeJones.

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *