کالیفرنیا 5 از 20 بالا ترین gentrified شهرهای آمریکا در صدر San Francisco-Oakland, مطالعه نشان می دهد. در اینجا لیست.

San Francisco-Oakland. San Jose. ساکرامنتو. سن دیگو. لس آنجلس.

این کشور 20 بیشترین شدت gentrified شهرهای کالیفرنیا پنج نفر از آنها بر اساس یک مطالعه جدید.

جامعه ملی سرمایه گذاری مجدد ائتلاف استفاده می شود داده ها از جامعه آمریکا بررسی انجام شده توسط اداره آمار ایالات متحده به رتبه شهرها در gentrification در طول یک دوره پنج ساله منتهی به سال 2017.

San Francisco-Oakland, شد, شماره 1, به دنبال دنور بوستون میامی-فورت Lauderdale و نیواورلئان. یک مطالعه مشابه منتشر شده در سال گذشته رتبه شهرستانها از سال 2000 تا سال 2013 با واشنگتن به عنوان ترین gentrified شهرستان. پایتخت کشور کاهش یافته و به شماره 13 در جدیدترین مطالعه منتشر شده در ماه گذشته.

“NCRC یک بار دیگر متوجه شد که gentrification و جابه جایی بسیار متمرکز است که اکثر محله های کم درآمد و اکثریت قریب به اتفاق شهرها ادامه داد: برای مقابله با یک بیماری مزمن عدم سرمایه گذاری” نویسندگان این مطالعه نوشت.

محققان 954 gentrifying محله برای مطالعه بیشتر در 20 شهرهای بزرگ.

دیگر کالیفرنیا شهرستانها در لیست: San Jose (8) ساکرامنتو (10), سن دیگو (14) و لس آنجلس (15).

“شهرهای ساحلی همیشه نشان می دهد تا به عنوان بسیاری gentrifying پس از آن تعجب آور نیست و در همه,” گفت: کارن Chapple دانشکده مدیر شهری جابه جایی پروژه در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

شهرهای ساحلی باید “داغترین بازار مسکن” و “ترین فشرده رشد کار” Chapple گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

این مطالعه نشان می دهد که شهرهای تجربه سریع جمعیت و رشد اقتصادی شد و نادر است. مزمن اتلاف سرمایه و فقر به جای رشد و جابه جایی بودند و بیشتر رایج در تقریبا همه کم یا متوسط درآمد محله با توجه به مطالعه است.

به عنوان coronavirus همه گیر ویران کرده آمریکا را برجسته بهداشت نژادی و اقتصادی و نابرابری به عنوان سیاه و لاتین در جوامع شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

“COVID-19 رخ داد یک ملت است که در حال حاضر بیشتر تلاش” جسی Van Tol, مدیر عامل شرکت NCRC گفت: در انتشار اخبار. “بازیابی در اکثر نقاط خواهد شد و حتی بیشتر به چالش کشیدن از کسانی که در آن سرمایه گذاری شد و در حال حاضر متمرکز شده است. بدون شک وجود دارد که تظاهرات که فوران در سراسر کشور حداقل در بخشی از انگیزه این کشور سابقه ای طولانی نژادی و نابرابری اقتصادی.”

این gentrification در 2010s مربوط به رشد کار و حمل و نقل Chapple گفت. اما به همه گیر, همچنان تقاضا برای زندگی در شهرهای مرکزی ممکن است به کاهش.

“من انتظار می رود که بسیاری از بازار املاک و مستغلات در حال رفتن به نرم قابل توجهی به مردم به خصوص در فن آوری مشاغل, شروع کار در خانه” او گفت:.

یک راه برای حمله به نوین نوسازی Chapple گفت: برای حفظ مقرون به صرفه مسکن قبل از ساختمان در حال خریداری و بدبختانه به high-end آپارتمان — سایت های کوچک برنامه در سان فرانسیسکو به عنوان مثال فراهم می کند و وام برای سازمان های غیر انتفاعی برای خرید و تبدیل ساختمان.

لیست کامل:

 1. San Francisco-Oakland
 2. دنور
 3. بوستون
 4. میامی-فورت Lauderdale
 5. New Orleans
 6. Austin تگزاس
 7. شهر نیویورک
 8. سن خوزه کالیفرنیا.
 9. ققنوس
 10. ساکرامنتو, کالیفرنیا.
 11. مینیاپولیس
 12. ایندیاناپولیس
 13. واشنگتن
 14. سن دیگو
 15. لس آنجلس
 16. بالتیمور
 17. شیکاگو
 18. فیلادلفیا
 19. دیترویت
 20. دالاس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de