این مقاله بخشی از یک سری ردیابی اثرات COVID-19 همه گیر در عمده کسب و کار و به روز خواهد شد. این در اصل منتشر شده در مارس 7.

در حالی که برجسته ترین شرکت های فن آوری در حال فرسایش در مورد اثرات COVID-19 pandemic, Netflix, Inc. ممکن است حتی مهم تر در زندگی روزمره آمریکایی ها مجبور به ماندن در خانه و در مقابل تلویزیون خود را.

این پناهگاه در محل سفارشات در سراسر امریکا همراه با از دست دادن زندگی ورزشی می تواند سرعت بخشیدن به تصویب انواع خدمات جریان است که Netflix NFLX, -1.09% پیشگام. زود بازده نشان داد که پرداخت اشتراک برای پخش تلویزیون و ویدئو پرید 32% هفته مارس 16 با توجه به Recurly Inc.

در حالی که یک حرکت توده به جریان از بینندگان که برگزار شده بود به کابل بسته نرم افزاری می تواند اعتبار سال نبوت از Netflix اجرایی Reed Hastings وجود دارد هنوز هم دلایلی برای نگرانی است. برای قرار دادن یک نام را بر آن خواهد بود, والت دیزنی, شرکت. قطع -2.45% Apple Inc. AAPL -1.61% و Amazon.com Inc. AMZN, -7.59% همراه با چند نفر دیگر.

کسب و کار در عصر COVID-19: خواندن چگونه دیگر شرکت های بزرگ تحت تاثیر قرار خواهد شد coronavirus

Hastings, بارها گفت که رقابت را به نفع Netflix در دراز مدت به دلیل آن حرکت مردم به جریان حتی بیشتر اما افزایش رقابت در وزن Netflix بکشد هوا برای سه ماهه اول و به خصوص سخت در ایالات متحده, که در آن رشد بوده است یک موضوع است. داخلی شبکه اشتراک در کاهش 10 از گذشته 12 چهارم بر اساس اطلاعات وارد شده توسط آنتن.

یک علت اصلی در اوایل سال گذشته افزایش قیمت به دنبال افزایش رقابت از دیزنی و اپل در ماه نوامبر. (در ماه فوریه دیزنی گزارش 28.6 میلیون مشترک دیزنی+ و 30.7 میلیون برای Hulu. اپل اعلام نشده اپل+ شماره مشترک.) Netflix به پایان رسید 2019 با 167 میلیون مشترک در سراسر جهان 61 میلیون نفر از آنها در ایالات متحده آمریکا

همچنین نگاه کنید به: Netflix سال به پایان می رسد اما سطح سوالات در مورد 2020

دو بررسی های اخیر تاکید Netflix بکشد رقابتی چالش است.

دیزنی+ و Hulu — نیز متعلق به دیزنی — پدید آمده است به عنوان محبوب ترین sercices در میان برای اولین بار مشترکین بر اساس یک نظرسنجی از 6,809 مردم در ایالات متحده در اواخر ماه مارس توسط تلویزیون, تجزیه و تحلیل شرکت EDO. پس از coronavirus شیوع 29 درصد از مشترکان جدید را انتخاب دیزنی+ پس از Hulu (21%) و Netflix (15%). تلویزیون اپل+ برداشت شد کمتر از 10 درصد است.

از کسانی که با توجه به اضافه کردن یک جدید, جریان, خدمات, Hulu, Netflix, دیزنی+ و آمازون نخست تصویری پدید آمده به عنوان اولین چهار گزینه اساس یک نظرسنجی از 1000 نفر در اواخر ماه مارس از کاگان رسانه های پژوهشی واحد در S&P در بازار جهانی هوش.

چه تفاوت Netflix و می تواند آن را به یک مزیت رقابتی است که حجم آن فروشگاه و در واقع آن را تکمیل کرده است بسیاری از برنامه نویسی آن برای سال. در حالی که دیگران در حال تلاش برای ساخت یک فروشگاه و در حال مقابله با تولید خاموش شدن ناگهانی Netflix است که با بهره گیری از ویروسی شدن محبوبیت آن مجموعه مستند “ببر پادشاه است.” این شرکت همچنین دارای صف آرایه ای از قریب الوقوع منتشر شده مانند “#blackAF” (17 آوریل) یک mockumentary طنزهای تلویزیونی از “Black-ish” خالق Kenya Barris و “Never Have I Ever” (27 آوریل) یک coming-of-age سریال کمدی در مورد یک هندی-آمریکایی دختر نوجوان با الهام از تولید Mindy Kaling دوران کودکی.

همچنین نگاه کنید به: اینجا همه چیز در آینده به Netflix در مارس سال 2020 — و چه ترک

در سال گذشته Netflix منتشر شد 2,769 ساعت از برنامه نویسی اصلی در مقایسه با 1,537 ساعت در سال 2018 با توجه به Omdia گزارش. Netflix ارائه شده 657 اول اجرای عناوین اصلی در سال 2019 در مقایسه با 386 در سال 2018 است.

Netflix بکشد, گزارش مالی سه ماهه اول نتایج در آوریل 21.

چگونه اعداد در حال تغییر

درآمد: به طور متوسط تحلیلگر انتظارات $5.76 میلیارد دلار در پایان سال 2019 اما کاهش یافته است به $5.74 میلیارد از 6 آوریل. پرداخت خالص شده از مشترکین یک شاخص کلیدی برای Netflix بکشد فروش تضعیف کرده اند از 8.5 میلیون نفر به 7.42 میلیون در آن دوره زمانی با توجه به FactSet. به صورت کامل در سال FactSet انتظار دارد درآمد حاصل از $24.26 میلیارد دلار است.

درآمد: به طور متوسط تحلیلگر انتظارات از FactSet شد $1.21 هر سهم در پایان سال 2019. همانطور که در آوریل 6, آنها $1.61 هر سهم. برای سال کامل تحلیلگران انتظار درآمد از $5.94 یک سهم.

حرکت سهام: در طول سه ماه اول سال 2020 سهام افزایش یافت 16 درصد با بسیاری از دستاوردهای آینده از اواسط ماه مارس و لغو تقریبا تمام زندگی-سرگرمی حوادث به دلیل COVID-19. Netflix یکی از تنها 30, S&P 500 SPX -2.80% قطعات برای به دست آوردن در سه ماهه اول.

همچنین ببینید: این 30, S&P 500 سهام در واقع افزایش طول فاجعه در سه ماهه اول

آنچه این شرکت گفت:

مارس 21: Netflix wowed وال استریت با بزرگترین چهارم و یک رکورد تعداد مشترکان پرداخت می شود نزدیک به 16 میلیون. درآمد به رشد $5.77 میلیارد از $4.52 میلیارد دلار در سال پیش دوره است. اخبار فرستاده Netflix سهام افزایش 9 درصد در گسترش تجارت است.

مارس 15: Netflix سهام به پایان رسید روز در $426.75 با شکوه 9 ژوئیه 2018, رکورد $418.97 به عنوان آن را همچنان به خودی خود نشان می دهد یک جریان نیروی در طول شیوع بیماری است.

همچنین نگاه کنید به: Netflix انبار موج به رکورد بالا به عنوان سرمایه گذاران در جریان در طول coronavirus

مارس 22: تمام Netflix تولیدات تعطیل شده اند اما این شرکت به اندازه کافی محتوای جدید برای چند ماه آینده, Ted Sarandos Netflix بکشد رئیس محتوای افسر سی ان ان گفت کسب و کار در یک مصاحبه. این شرکت 100 میلیون دلار صندوق امداد برای تولید خدمه است.

مارس 19: Netflix گفت: این امر کاهش میزان بیت در سراسر همه از جریان آن در اروپا و به طور موثر برش ترافیک 25 درصد به حفظ عملکرد صاف از اینترنت در طول coronavirus بحران است. آن را پس از اتحادیه اروپا صنعت رئیس تیری برتون درخواست آن را برای جلوگیری از بیش از حد به عنوان بیشتر مصرف کنندگان مشاهده محتوای صفحه اصلی در طول بحران. Netflix بکشد تا به حال 51.8 میلیون مشترک در اروپا و آفریقا و خاورمیانه در پایان سال 2019 با توجه به FactSet.

2 مارس: “[W]e در حال 55 درصد نفوذ تقریبا در ایالات متحده و اگر ما را که به بقیه جهان و شما نوع انجام محاسبات ریاضی در آن و زمانی که آن را — شما می دانید که ما صحبت در مورد آن را به عنوان بازار نشانی و شما در 400 میلیون به 500 میلیون به علاوه عضو پرداخت کسب و کار است که بسیار جای خوب می شود” Netflix رئیس امور مالی اسپنسر نویمان گفت: در مورگان استنلی کنفرانس. “اما ما نمی — ما همچنین اذعان است که ما آمار برخی از مرتب کردن بر اساس یک سقف در آمریکا”

آنچه تحلیلگران می گویند

• “ما انتظار داریم که اقامت در خانه دوران به هر دو کوتاه مدت و منافع دراز مدت برای Netflix بکشد. ما انتظار داریم در کوتاه مدت منافع شامل ترکیبی از کاهش بوسیله اسباب گردنده افزایش ناخالص می افزاید و بالاتر ARPU (تجارت-یو پی اس به برنامه اجازه می دهد بیشتر همزمان جریان). ما بر این باورند که تعداد فزاینده ای از مردم تجربه Netflix در خصوص نرخ بالای استفاده از آنها خواهد بود میلی به بازگشت به زندگی بدون آن. تصویب جریان خواهد بود و شتاب بیشتر ریشه دوانده و به فرهنگ است.” — AB برنشتاین تحلیلگر تاد Juengerحفظ یک بهتر امتیاز و بالا بردن Netflix قیمت هدف برای $487 از $423 در 31 مارس است.

• “هر چند ساعت جریان در حال رشد در طول COVID-19 ما ترجیح می دهند Roku, Inc. ROKU ، -5.94% که یک دوره مبتنی بر مدل درآمد (به عنوان مثال تبلیغات CPMs) بر اساس مشاهده زمان به جای NFLX که اتهامات همان قیمت بدون در نظر گرفتن ساعت مشاهده شده است.” — Needham تحلیلگر لورا مارتینحفظ underperform امتیاز و قیمت هدف $332.83 در مارس 23.

• ترین ویروس/رکود-مقاوم در برابر سهام با توجه به RBC Capital Markets هستند Akamai Technologies, Inc. آکام, -1.89% , Amazon.com Inc. AMZN, -7.59% جویدنی, Inc. CHWY, -0.78% Netflix و Spotify تکنولوژی نقطه -4.44% . “NFLX فراهم می کند ایده آل سرگرمی-در-محل حل و باید از سود کاهش می یابد بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن نرخ.” — بازارهای سرمایه RBC تحلیلگر علامت Mahaneyحفظ خرید امتیاز و قیمت هدف 420 دلار در مارس 20.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de