این مقاله بخشی از یک سری ردیابی اثرات COVID-19 همه گیر در عمده کسب و کار و به روز خواهد شد. این در اصل منتشر شده در مارس 8.

الفبای Inc.’s Google lords بیش آنلاین-تبلیغات بازار است که هر دو برکت و لعنت در سن coronavirus.

کسب و کار اصلی از حروف الفبا GOOGL, -2.57% GOOG -2.56% دستورات تقریبا 30 ٪ از $110 میلیارد دیجیتال-تبلیغات بازار جهانی شده است و انتظار می رود برای حفظ که منجر به 2021 و فراتر از آن با توجه به eMarketer. یوتیوب یک دلیل بزرگ چرا آن را به عنوان انتظار می رود به حمل و نقل در $9.33 میلیارد دلار در سال 2020 و $11.4 میلیارد دلار در سال 2021 با توجه به eMarketer. در ماه فوریه الفبا فاش آن را در آورده $15.1 میلیارد دلار در تبلیغات از طریق یوتیوب در سال 2019 و $8.9 میلیارد دلار از طریق Google Cloud.

اگر یک شرکت است که در ابتدا بود در سخت ترین ضربه آگهی کاهش آن را گوگل. تا 40 درصد از درآمد خود را می آید از دسته ها ضربه COVID-19: فرد در خرده فروشی, رستوران, سفر, خودرو و کسب و کارهای کوچک. اما آن را نیز به احتمال زیاد برای اولین بار به دوباره بجای اول برگشتن به دلیل رهبری بازار.

کسب و کار در عصر COVID-19: جزئیات پروفیل چگونه شرکت های بزرگ تحت تاثیر قرار خواهد شد coronavirus

گوگل شده است در اینجا قبل از زمانی که آن را به نام الفبا. در طول رکود اقتصادی برانگیخته توسط subprime وام بحران یک دهه پیش فروش باقی مانده در تک رقمی رشد برای پنج محله در یک ردیف. درآمد گوگل برآورد کاهش حداقل 15 درصد در سال 2009 و 2010 با حاشیه بیشتر درآمد آمار با توجه به تجزیه و تحلیل توسط MKM همکاران.

سپس دوباره گوگل تا به حال در این زمینه همه را به خود بیش از یک دهه پیش و قبل از Facebook Inc. FB -2.11%, ضربه محکم و ناگهانی, Inc. ضربه محکم و ناگهانی -5.42%, و توییتر, Inc. TWTR, -3.73% عنوان آگهی آنلاین رقبا.

“سپس به من گفته شد در زمان بازیابی سریع تر از شما فکر می کنم آن است که هنگامی که شما وجود دارد و قوی ترین شرکت های بازیابی سریعتر از آنهایی که ضعیف تر,” مدیر اجرایی سابق گوگل اریک اشمیت گفت: در زوم ZM, +1.56% کنفرانس با مدیران کسب و کار سرمایه گذاران و رسانه ها در 7 آوریل.

تحلیلگران به نظر می رسد به توافق برسند نقاشی یک تصویر کوتاه مدت درد و بهبود سریع برای گوگل.

“ما در حال مدل سازی یک [سال بیش از سال] کاهش در گوگل درآمد در Q2 به دنبال ادامه داد: شتاب در درآمد [در نیمه دوم],” MKM همکاران تحلیلگر Rohit Kulkarni گفت: در مارس 3 توجه داشته باشید. “با این حال ما انتظار نداریم که گوگل برای بازگشت به دو رقمی رشد درآمد تا Q1 ’21.”

“برای قرار دادن این ظرافت با استفاده از این فرصت را از بحران به پیکربندی مجدد و اطمینان از تصمیم گیری شما را در حال حاضر شما را قوی تر زمانی که این آسانسور — یک سال یا شاید کمتر” اشمیت گفت.

در سال 2008 برای مثال گوگل repriced گزینه های سهام به کارکنان برای ایجاد ثبات در آن نیروی کار و حفظ استعداد.

“این تصمیم درست در زمان” اشمیت گفت.

پس از رکود اقتصادی گذشته گوگل نیز عمل کرده و برای تنوع بخشیدن به کسب و کار خود را فراتر از جستجو, تبلیغات, با, یوتیوب و ابر حسابداری برای بیش از 40 درصد از افزایشی رشد MKM همکاران گزارش شده است.

الفبای گزارش مالی سه ماهه اول نتایج آوریل 28.

چگونه اعداد در حال تغییر

درآمد: به طور متوسط تحلیلگر انتظارات برای سه ماهه اول شد $43.17 میلیارد دلار در پایان سال 2019 اما کاهش یافته است به $42.08 میلیارد از 6 آوریل. تخمین می زند برای گوگل, وب سایت, که حساب برای بسیاری از الفبای درآمد کاهش یافته است از $30.32 میلیارد دلار 29.73 میلیارد دلار در آن دوره زمانی با توجه به FactSet. برای سال کامل تحلیلگران انتظار می رود درآمد حاصل از $181.9 میلیارد دلار است.

درآمد: به طور متوسط تحلیلگر انتظارات از FactSet شد $12.31 هر سهم در پایان سال 2019. همانطور که در آوریل 6, آنها $11.24 هر سهم. برای سال کامل تحلیلگران انتظار درآمد از $48.90 به اشتراک بگذارید.

حرکت سهام: در طول سه ماه اول سال 2020 کلاس سهام کاهش یافته است 13 درصد. گوگل کاکل در $1,519.44 on Feb. 18 و بسته در $1,183.19 در مارس 6.

آنچه این شرکت گفت:

نه خیلی زیاد. به شدت کم حرف الفبا مدیران نیست گفت: هر چیزی توجه داشته باشید — یا در براده SEC اخبار منتشر شده و یا پست های وبلاگ — در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus. آنچه آنها را به اشتراک گذاشته است که عمدتا در مورد افزایش ترافیک coursing بیش از شبکه خود باعث آن را به افزایش ظرفیت برای رسیدگی به خواسته های خود در شبکه و مراکز داده.

مارس 28: گوگل سود سوراخ شد و حتی بیشتر از حد انتظار به عنوان COVID-19 اپیدمی ناشی از “یک کاهش قابل توجهی در درآمد آگهی” شرکت مادر الفبا افشا در گزارش درآمد سه ماهه. “عملکرد قوی بود در طول دو ماه اول از سه ماهه اما پس از آن در ماه مارس ما تجربه یک کاهش قابل توجهی در درآمد آگهی” الفبای رئیس امور مالی اموزش Porat گفت. “ما در حال جوش تمرکز ما بر اجرای موثر تر در حالی که در ادامه به سرمایه گذاری در دراز مدت ما فرصت است.”

مارس 23: گوگل تایید کرد این است که کاهش آن بودجه بازاریابی به میزان نیم در نیمه دوم سال و تحمیل استخدام یخ به صورت تمام وقت و قرارداد کارکنان به منظور کاهش هزینه های بقیه سال.

مارس 15: الفبای شکست آن سکوت طولانی در COVID-19 زمانی که پیچای نشان داد در یک درز یادداشت که غول جستجو در انتظار برای کاهش استخدام و همچنین به عنوان هزینه در مناطق دیگر مانند مراکز داده. “ما اعتقاد داریم در حال حاضر زمان به طور قابل توجهی کم کردن سرعت سرعت استخدام, در حالی که حفظ شتاب در تعداد کمی از مناطق استراتژیک که در آن کاربران و کسب و کار با تکیه بر گوگل برای پشتیبانی مداوم, و که در آن ما رشد است حیاتی برای موفقیت خود را” پیچای گفت: در این یادداشت.

همچنین نگاه کنید: گوگل به کاهش در استخدام سایر هزینه های ناشی از coronavirus الفبا مدیر عامل می گوید:

مارس 3: “اولویت ما در حال حاضر این است که چگونه برای دیدار با افزایش تقاضا” جان دلقک, معاون رئیس جمهور از تجربه مشتری در Google Cloud گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی.

در یک پست وبلاگ در مارس 31, Google Cloud مدیر عامل توماس Kurian گفت: ترافیک در حق بیمه خود را, ویدئو کنفرانس, ملک, ملاقات رشد 60% روز بیش از روز است و با شکوه 2 میلیارد دقیقه در روز — 25 بار ترافیک از یک روز معمولی است.

Feb. 4: تا دو چهارم در گوگل شد آشکارا سکوت در مورد شکستن آمار و ارقام درآمد محصول را بدست آورد. طی مالی سه ماهه چهارم آن گفت: یوتیوب بود در 15 میلیارد دلار سالانه درآمد تبلیغ و ابر بر 10 میلیارد دلار درآمد اجرای رای دادن.

همچنین نگاه کنید به: YouTube, Google Cloud درآمد در نهایت نشان داد

آنچه تحلیلگران می گویند

• تبلیغات آنلاین است که نیمی از جهانی تبلیغات و گوگل حدود 40 درصد سهم بازار تبلیغات آنلاین است. ریاضی امتیاز نسبت اجتناب ناپذیر در کوتاه مدت ضرر به گوگل اما یک بهبود سریع آن نفوذ با توجه به MKM همکاران. “ما انتظار داریم که گوگل درآمد حاصل از تبلیغات برای کاستن از بالا, نوجوانی’ (18 تا 20 درصد) در طول سال 2019 به 4 درصد در 1Q:20, -1% در 2Q:20 و حدود. +4% در 4Q20. ما در حال افزایش ما Google Cloud درآمد مفروضات ما به عنوان انتظار می رود ادامه داد: شتاب در ابر رانده شده توسط فروش نیروی انبساط و سالم پایان بازار.” — MKM همکاران تحلیلگر Rohit Kulkarniنگهداری خود را خرید امتیاز در حالی که پیرایش الفبای قیمت هدف برای $1,400 از 1600 دلار در آوریل 3.

• “ما انتظار داریم که گوگل به بیشتر کوتاه مدت ضرر اما همچنین بازیابی سریع تر به عنوان همه گیر اثرات کاهش… ما معتقدیم حروف الفبا خواهد بود بیشتر انعطاف پذیر در مقابل Facebook در هوازدگی تبلیغات کاهش به دلیل کاهش قرار گرفتن در معرض [کسب و کار کوچک] تبلیغ پایه. به عنوان یک نتیجه از این بالا-تغییر خط ما 2020 GAAP برآورد EPS در حال حاضر $40.56 (در مقابل قبل از برآورد $53.47) و ما 2021 GAAP EPS در حال حاضر $54.30 (در مقابل قبل از برآورد $66.” — سیتی تحلیلگر Jason Bazinetنگهداری خرید امتیاز در حالی که پیرایش الفبای قیمت هدف برای $1,400 از $1,700 در تاریخ 1 آوریل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de