کسب و کار در عصر COVID-19: سیسکو می بیند سنبله در ویدئو کنفرانس, اما چگونه آن را صرف کرایه?

این مقاله بخشی از یک سری ردیابی اثرات COVID-19 همه گیر در عمده کسب و کار و به روز خواهد شد. این در اصل منتشر شده در مارس 12.

Cisco Systems, Inc. می یابد خود را در یک Catch-22 در طول سن COVID-19.

این وضعیت متناقض این است: در حالی که سیسکو CSCO, -0.23% است غیر قابل انکار دیده قیام در استفاده از آن WebEx آنلاین-جلسات نرم افزار و محصولات امنیتی آن است که آسیب پذیر به vagaries از آن مدیرانی هستند که به دنبال راه هایی برای تمیز صرف در میان یک سقوط اقتصادی. سیسکو در حال حاضر اشاره کرد که بزرگتر کسب و کار است که مشتریان خود را می تواند به دنبال جلوگیری از اسکناس که با شبکه های ارتقاء.

“به نظر ما, [سیسکو اخیر $2.5 میلیارد دلار در مشتری تامین مالی برای COVID-19] برجسته سیسکو تعهد به مشتریان و شرکای اما ممکن است همچنین نشان می دهد که بسیاری از مشتریان در سیسکو اکوسیستم در حال مبارزه برای حفظ جریان های نقدی” کردیت سوئیس تحلیلگر سامی بدری گفت: در مارس 14 توجه داشته باشید که نگهداری خنثی امتیاز و قیمت هدف از $40.

سیسکو دیده می شود به عنوان یک bellwether برای شرکت فن آوری صرف به خرید آن روتر و سوئیچ ها می تواند حاکی بعدی خرید تجهیزات و نرم افزار برای اتصال به و اجرا بر روی شبکه. هنگامی که آن گزارش مالی سه ماهه سوم درآمد چهار شنبه, انتظار تفسیر در انجمن جهانی-هزینه های محیط زیست است که می تواند موج در سراسر tech بخش.

نرم افزار ارائه شده مانند WebEx و امنیتی سیسکو ارائه شده به طور معمول بالاتر حاشیه فروش سیسکو دریافت سالم و اکثر درآمد خود را از فروش دلار تجهیزات شبکه. در حالی که این شرکت به دنبال گسترش برخی از هزینه های آن در قرارداد است, آن است که هنوز هم انتظار می رود به رنج می برند از یک ضربه بیش از 1.5 میلیارد دلار در نیمه دوم آن سال مالی از کسب و کار عقب کشیدن در چهره coronavirus — تحلیلگران به طور متوسط باید کم و بیش از سه چهارم از یک میلیارد دلار به هر کدام از انتظارات برای سیسکو در سه ماهه سوم و سه ماهه چهارم درآمد مجموع پس از پایان سال است.

که می تواند به شدت تغییر بعد از چهار گزارش, اما, به عنوان سیسکو جزئیات عملکرد و انتظارات در میان همه گیر.

چگونه اعداد در حال تغییر

درآمد: به طور متوسط تحلیلگر انتظارات $12.64 میلیارد دلار در پایان سال 2019 اما کاهش یافته است به $11.9 میلیارد دلار از آوریل 11. به صورت کامل در سال FactSet انتظار دارد درآمد حاصل از $49.1 میلیارد دلار است.

درآمد: به طور متوسط تحلیلگر انتظارات از FactSet شد و 80 سنت در هر سهم در پایان سال 2019. به عنوان از آوریل 11, آنها 71 سنت در هر سهم. برای سال کامل تحلیلگران انتظار درآمد از $3.05 یک سهم.

حرکت سهام: در طول سه ماه اول سال 2020 سهام کاهش یافته و 20 درصد اما باید دوباره از اواسط ماه مارس. حق بیمه در شبکه خدمات برای کمک به کارگران خانه نشین شده رو Cisco سهام تا 30 درصد از مارس 16.

آنچه این شرکت گفت:

مارس 30: Cisco افشا موج در استفاده به رهبری Webex میزبانی بیش از 20 میلیارد جلسه در ماه آوریل در مقایسه با 14 میلیارد دلار در ماه مارس و 7 میلیارد دلار در ماه فوریه است. افزود: شرکت بیش از 15 میلیون جدید امنیت کاربران بیش از دو ماه گذشته. و اواز, امنیت, سیسکو احراز هویت چند عاملی راه حل امضا تا بیش از 3,300 جدید سازمان در یک اوج در هفته است.

آوریل 14: Cisco راه اندازی $2.5 میلیارد دلار تامین مالی برنامه ای است که اجازه می دهد تا مشتریان خود را تسلیم 95% از پرداخت تا 2021 به آنها مالی فضای تنفس زمانی که برخی از چهره یک بحران نقدی.

مارس 1: رابینز گفت CNBC جیم کرامر که WebEx ترافيک رسید در طول شیوع کروناویروس. “انفجار در طول چند هفته گذشته شده است فوق العاده” رابینز گفت. این شرکت همچنین متعهد $225 میلیون دلار به COVID-19 پاسخ تلاش.

آنچه تحلیلگران می گویند

• “ما انتظار داریم که سیسکو را تجربه مخلوط کیسه به عنوان ابر قدرت به احتمال زیاد خواهد افست کلی سازمانی, ضعف که ما انتظار داریم به وزن در کوتاه مدت نتایج در حالی که گسترده تر ماکرو با این نسخهها کار از طریق بیماری همه گیر. ما مشاهده اجماع انتظارات را به عنوان مناسب با این حال طیف گسترده ای از نتایج/راهنمایی هستند ممکن است با توجه به عدم قطعیت در اطراف COVID-19.” — بازارهای سرمایه RBC تحلیلگر رابرت مولرحفظ یک بهتر امتیاز و قیمت هدف از 47 دلار در 8 مه.

• “ما فکر میکنیم مارس چهارم ممکن است بهتر از انتظار رانده بالاتر از پیش بینی شرکت و ارائه دهنده خدمات خرید متضاد چک از ماه گذشته. ما نگرانی در مورد هزینه های بالقوه مکث ناشی از شرکت های بزرگ و ارائه دهندگان خدمات جذب ظرفیت ها و چالش ها در تجاری عمودی بنابراین ما به تازگی به کاهش جولای تخمین می زند هنوز هم می تواند در معرض خطر است.” — ریموند جیمز و همکاران تحلیلگر سیمون لئوپولدحفظ یک بهتر امتیاز در مارس 7.

• “ما سه ماهه کانال کنترل نقطه به نقطه یک ماده کاهش در تقاضا در سیسکو مارس چهارم. در حالی که روند برای WebEx/UC و امنیت بودند جامد آنها قابل ملاحظه ای ضعیف تر در پردیس/DC سوئیچینگ. خبر خوب این است که اجماع انتظارات باید به شکل نزولی تصحیح شد زیر راهنمایی, اگر چه آن را دشوار است به ارزیابی این که آیا آنها به طور کامل تصرف تقاضای بالقوه کمبود.” — اوپنهایمر تحلیلگر Ittai Kidronحفظ یک بهتر امتیاز و قیمت هدف از 46 دلار در تاریخ 30 آوریل.

• “اخیر اقتصاد کلان نرمی است تحت فشار آن را صرف محیط زیست و می تواند همچنان به کاهش رشد فروش اگر اقتصادی و/یا سیاسی عدم قطعیت باقی بماند.” — تحلیلگر بارکلیز تیم طولانی حفظ یک امتیاز اضافه وزن, در حالی که کاهش سیسکو قیمت هدف برای $48 از 50 دلار در 9 آوریل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>