باربری سود میبرد اما چین ارتجاعی ارائه می دهد امید برای بخش لوکس

سهام در باربری رز تقریبا 2.8% در روز جمعه بعد از انگلیسی, لوکس گروه گفت: فروشگاه های خود در بازارهای کلیدی از سرزمین اصلی چین و کره جنوبی تا به حال بازگشت به رشد دادن سرمایه گذاران امیدواریم که برخی از بهبود در بازار جهانی لوکس صنعت است که به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

فروش قابل مقایسه بودند پایین 27 درصد در سه ماهه پایانی برای شرکت در حالی سود pretax برای 12 ماه به 28 مارس کاهش یافت و 62% در سال بیش از سال به £169 میلیون.

با این حال مدیر عامل شرکت Marco Gobbetti گفت: Burberry BRBY, +2.69% شده توسط “قوی ارتجاعی” در برخی از نقاط آسیا و رفاه-آماده به حرکت از طریق این دوره او به عنوان ارائه باربری سالانه نتایج.

اما او هشدار داد که برخی از ارتجاعی در چین تا به حال به احتمال زیاد بهره مند از برخی از بازگشت صرف به عنوان مشتریان چینی دیگر نمی تواند سفر به فروشگاه در خارج از کشور. “به عنوان یک نتیجه از آن می تواند برخی از زمان برای لوکس صنعت برای بازیابی به precrisis سطح” Gobbetti گفت.

سوفی لوند-یاتس تحلیلگر سهام در Hargreaves Lansdown گفت باربری را به شدت در معرض سفر کنندگان با گردشگران از آسیا و بخش مهمی از فروش در مناطق دیگر. “این رفتن به یک در حالی که تا زمانی که گردشگری شلیک در تمام سیلندر پس از این ادامه خواهد داد کشیدن بر عملکرد,” او گفت:.

باربری درآمد برای سال کاهش یافت 3 ٪ به £2.63 میلیارد دلار در مقایسه با £2.72 میلیارد دلار برای مدت مشابه سال قبل است. این شرکت گفت: آن را گرفته است £157 میلیون هزینه در برابر ارزش آن فروشگاه و مستغلات و بیشتر £68 میلیون هزینه در برابر ارزش موجودی.

سهام در باربری و تجارت بود که 2 درصد بالاتر در 1,403 پنس در اوایل لندن معامله در روز جمعه.

FTSE-شرکت ذکر شده آن مشهور متمایز بررسی مانتو و روسری, گفت: انتظار می رود سه ماهه اول به پایان ماه ژوئن سال 2020 به “به شدت تحت تاثیر” با فروشگاه تعطیلی به احتمال زیاد یا در نزدیکی قله برای بیشتر از سه ماهه. این گروه در حال حاضر 50 درصد از ذخیره شبکه ای بسته شده است.

“شدت همه گیر شده است جای تعجب نیست scythed از طریق درآمد قابل مقایسه با فروشگاه های فروش در سه ماهه چهارم انداختن 27 درصد به 60 درصد از فروشگاه ها بسته شد در پایان ماه مارس در تضاد قبل از نه ماه که این رقم تا 4 درصد. Pretax سود به شدت پایین اگر چه درآمد برگزار شد تا به خوبی و در راستای انتظارات گفت:” ریچارد شکارچی سر از بازار در تعاملی گذار.

باربری گفت که با توجه به زمان قطعیت آن را نمی تواند اعلام نهایی سود و نقد و بررسی آینده سهامداران پرداخت در پایان آن 2021 سال مالی است.

Gobbetti گفت: Burberry شد ساخت قوی پیشرفت در استراتژی خود به انباشتگی نام تجاری با فروش رشد جلوتر از انتظارات قبل از همه گیر. این گروه گفته است که در تلاش برای پیدا کردن راه های جدید ارتباط با مصرف کنندگان با افزایش حضور دیجیتال.

باربری جریان نقدی آزاد به شدت کاهش یافته است به £66 میلیون از £310 میلیون سال قبل. این گروه که گرفته مراحل شامل هزینه ها و حفاظت از آن در موقعیت های مالی از جمله renegotiating اجاره محدود کردن سفر و کاهش هزینه های اختیاری است نقدی £887m در ترازنامه از جمله £300m از خروج از گردان تسهیلات اعتباری در مارس سال 2020 است.

“ما باید قوی ترازنامه و نقدینگی با فضا برای سرمایه گذاری زمانی که بازارهای بازیابی” Gobbetti گفت.

مد گروه بسیج منابع خود را به حمایت از تلاش های امدادی برای این بیماری همه گیر. در مارس باربری retooled کارخانه خود در یورکشایر به لباس و منابع ماسک های جراحی از طریق زنجیره عرضه جهانی آن. آن را اهدا کرده است 150 ، 000 قطعه از تجهیزات حفاظت فردی به خدمات درمانی و مراقبت های خیریه به تاریخ.

جزئیات:باربری سوئیچ از ساخت شیک, سنگر کتهای برای نجات لباسهای کلید در کارخانه به عنوان کارفرمایان را 20% کاهش پرداخت

خرده فروش گفت: آن را به حال بودجه پژوهش به کروناویروس واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>