گاو, درام, رفت, راه فراتر از مایکل جردن: Scottie Pippen است ‘متکبر از خود راضی’

یک مجله قدیمی به نفس زندگی جدید را به خریداران’ snitching اختلاف است.

داگلاس چارلز یک ویرایشگر برای BroBible, حفر کردن یک عکس از یک سال 1993 جلد “اسپورت” است که در آن هوراس اعطای برجسته است به unflattering نقل قول در مورد Scottie Pippen و فیل جکسون. اعطای تبدیل به یک شکل مرکزی در درام زیر “آخرین رقص” در آینده با شدیدترین توبیخ از مایکل جردن پس از مدارک سری که وقایع بولز’ شش عنوان سلسله.

اردن که مصاحبهها نیروی هدایت برای 10-بخش ESPN سری متهم اعطای نشت بولز’ پشت صحنه درام به سام اسمیت برای شیکاگو تریبیون نویسنده کتاب “اردن قوانین است.”

گرانت در دفاع از خودش در یک مصاحبه رادیویی و با اشاره به “دله دزدی” انگشت در اردن اشاره کرد که چگونه او در مورد هم تیمی های خود’ استفاده از مواد مخدر در قسمت اول از فیلم مستند است.

“[او] قرار می دهد و این دروغ بود که من منبع پشت [کتاب],” گرانت بود که بخشی از بولز’ سه-ذغال سنگ قبل از امضای قرارداد با سحر و جادو گفت. “سام و من همواره دوستان زیادی. ما هنوز هم دوستان زیادی. اما حرمت که قفل اتاق من هرگز هر چیزی را شخصی وجود دارد. صرف این واقعیت که سام اسمیت یک خبرنگار تحقیقی. که او تا به حال دو منبع دو, برای نوشتن یک کتاب, من حدس می زنم. چرا محمدجواد فقط به من اشاره کردن ؟

“این تنها یک کینه ، من گفتن شما آن را تنها کینه. و من فکر می کنم او ثابت کرد که در این به اصطلاح مستند. که اگر به شما می گویند چیزی در مورد او است رفتن به شما را قطع او را برای رفتن به سعی کنید برای نابود کردن شخصیت خود را.”

اما روی جلد مجله باعث می شود آن را به نظر می رسد به عنوان اگر گرانت مسائل با هم تیمی فراتر رفت و اردن.

“به صداقت Scottie تبدیل شده است متکبر و از خود راضی اما این که انتظار می رود از مردم که نمی توانید مسئولیت رسیدگی به شهرت و ثروت” کمک مالی به نقل از به نقل از مجله.

اسمیت به تازگی توصیف گرانت و Pippen به عنوان داشتن یک رابطه نزدیک در داخل اتاق قفل است. هر چند Pippen اعتراف است که اعطای نظرات به مجله های پر دردسر بودند.

“هوراس به من گفت که او گفت که مسائل از زمان قبل از. و من گفت: “آره, اما شما هنوز هم آن را گفت: بنابراین بدیهی است شما آن را به معنای.’ آن صدمه دیده است. من نمی خواهد می گویند آن را نمی,” Pippen گفت: ورزش نشان داده شده است. “من فکر می کنم آن را ترکیبی از بسیاری از چیزهای — نا امیدی شاید برداشت غلطی از من کمی و سردرگمی بیش از دوستی ما در حال تغییر است.

“همه چیز را در همان زمانی که ما جوان بودند و آن را Scottie و هوراس Horace و Scottie. ما که بزرگتر شدن و ما هم تا به حال به آن را درک کنند. نکته مهم این است که ما هنوز هم دوستان خوبی است و ما بازی خوبی با هم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>