Buffalo Bills DT اد الیور بازداشت در هوستون در DWI سلاح اتهامات

اد الیور لوایح بوفالو’ در دور اول پیش نویس انتخاب در سال 2019 دستگیر شد در هوستون شنبه شب و متهم به رانندگی در حالی که مست و غیرقانونی حمل سلاح.

با توجه به montgomerycountypolicereporter.com که 22 ساله بود که با پوشیدن خاکستری صورتحساب تی شرت در زمان دستگیری او شد سفید Ford Super Duty وانت کشیدن یک تریلر با آنچه که شرح داده شد به عنوان یک “حشره دار تلماسه” در آن است.

یکی دیگر از رانندگان ظاهرا به نام 911 به گزارش الیور خودرو بود شکست برای حفظ یک خط را از طریق یک منطقه ساخت و ساز در بزرگراه دولت 242 و Montgomery County sheriff معاون نهایت کشیده الیور بیش از.

در آن زمان یک DWI گواهی افسر نامیده می شد به صحنه و انجام یک رشته آزمون هوشیاری. الیور بنا به گزارش ها تا به حال باز آبجو بین پاهای خود را زمانی که او کشیده شد و “به نظر می رسد عصبی” با توجه به گزارش. بعد از یک جستجوی کامیون کشف یک تپانچه.

الیور منتقل شد به Kingwood بیمارستان به صورت اجباری خون قرعه کشی و پس از آن حمل و نقل به Montgomery County زندان جایی که او متهم شده بود برای DWI و حمل سلاح.

صورت حساب قرار داده این بیانیه: “ما آگاه هستند از این وضعیت و ما در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر. ما هیچ نظر بیشتر در این نقطه است.”

از آن شده است نادر پس از مربی شان McDermott و مدیر کل براندون Beane آمد به بوفالو در سال 2017 است که یک عضو از تیم اجرا گرفتار قانون است. اما offseason است که همیشه در زمانی که همه تیم NFL نگرانی بیشتر در مورد بازیکنان خود را به دلیل آنها ندارد و آنها را تحت مراقبت و مواظبت چشم و حفظ روال.

بدیهی است که همه گیر است و همه چیز را تغییر داد در این سال و بازیکنان نبوده است در یک صورتحساب درایو برای بیش از چهار ماه. تا به حال این بوده است عادی offseason الیور و بقیه صورتحساب خواهد بود در بوفالو برای سازماندهی فعالیت های تیم.

آخرین صورتحساب بازیکن دستگیر شد rookie رایگان undrafted عامل signee Tyrell Dodson که متهم شده بود در مارس 2019 برای خشونت خانگی و بعد pled گناه به بزه رفتار آشوبگرانه. او به حالت تعلیق در شش بازی هر چند او هرگز یک ضربه محکم و ناگهانی برای این تیم در تمام سال است.

قبل از آن وجود دارد Zay جونز’ حادثه عجیب و غریب در مارس 2018 شده بود بازداشت و پس از در حال اجرا در اطراف یک ساختمان آپارتمان و شکستن شیشه. جونز هرگز متهم و نه به حالت تعلیق توسط NFL.

تنها بازیکن دیگر دستگیر و پس از McDermott-Beane به شهر آمد بود Adolphus واشنگتن که در ماه جولای سال 2017 شد متهم به حمل سلاح پنهان در یک پارک آبی در اوهایو. او تبرئه از اتهام در دادگاه یک ماه بعد.

الیور چهارم NFL بازیکن به دستگیر می شود در سه روز گذشته. غول cornerback DeAndre بیکر و Seahawks cornerback Quinton دانبار دستگیر شدند و به اتهام چهار فقره سرقت مسلحانه و Redskins گیرنده گسترده کودی Latimer دستگیر شد حمله و سلاح اتهامات عنوان شده علیه.

دنبال Sal Maiorana در توییتر @salmaiorana.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>