باک Showalter افزایش متوقف دیوانه کننده چرخه Yankees آشفتگی

یک سری توسط Joel شرمن تواریخ چگونه یانکی ها’ شکست مفتضحانه از سال 1990 گذاشته و زمینه را برای یک سلسله.

باک Showalter به اندکی با سر اشاره کردن سر خود را به conspiratorially سیگنال یک خبرنگار به دنبال او را از فشار جعبه. وجود دارد یک بازی در مورد شروع به در پیر Comiskey پارک یانکی ها در جوراب سفید. اواخر ماه مه سال 1990.

Showalter هرگز از آن ساخته شده به این رشته به عنوان یک بازیکن. فوق العاده hitter وظیفه در می سی سی پی امور خارجه سپس در یانکی ها جزئی لیگ Showalter شده بود مسدود شده در پایه اول برای اولین بار توسط استیو Balboni سپس توسط همین Mattingly که زندگی طبقه پایین از Showalter در حالی که آنها در دو-یک نشویل در سال 1981.

Showalter آمار .294 در هفت جزئی لیگ فصل بعد از اینکه پیش نویس در دور پنجم در سال 1977 با شکوه با 32 بازی در سه گانه-A. اما او باید از این قدرت برای توجیه یک گوشه نقطه و بازی با تیمی مانند ویلی مک گی و اوتیس نیکسون را آشکار او به سرعت به قدرت کمتر خوش طعم تر.

“او همیشه در حال اجرا را به هیولا [Balboni و Mattingly]” به یاد می آورد لایحه Livesey که زد یانکی ها’ minor league سیستم در سال 1980 و اوایل دهه 1990 است. “اما او تا به حال رهبری و رقابت تمام کار می کند. دانش خود را از بازی آشکار بود. و او را متوقف نمی رقابت برای دوم از لحاظ جسمی یا ذهنی. شما می دانستم که وجود دارد چیزی خاص وجود دارد. ما سعی اجازه نمی دهد این نوع از بچه ها دور است.”

بنابراین زمانی که Showalter بازی حرفه ای به پایان رسید, Livesey گفت این بود: “بدون ذهن و بسیار خوشحال” را به او جزئی لیگ, مدیر حتی در 28. Showalter موفق پنج سال به پایان رسید برای اولین بار چهار بار و برنده سه عنوان منجر به 92-48 دو باشگاه که برجسته جیم Leyritz, Deion برنی سندرز و ویلیامز.

در بهار آموزش 1990 بدون مزخرف سابق Yankees سوم baseman و سپس جزئی لیگ مربی Clete بویر نسبت Showalter به یک صلیب بین تونی لا تخصصی Russa و بیلی مارتین. بنابراین او overqualified به سرانجام رسیده و لیگ های بزرگ به عنوان چشم در آسمان است.

که یک کار جورج Steinbrenner اختراع کرده بود در سال 1979. یک مربی فوتبال در قلب رئیس نفهمید که چرا تیم بیس بال نیست که یک مربی در مطبوعات جعبه است که می تواند بهتر از دیدن این زمینه و ارائه مشاوره در موارد مانند موقعیت.

Buck Showalter in 1992.
باک Showalter در سال 1992.گتی ایماژ

آینده رنجرز و حذفی, GM داگ ملوین برای اولین بار بود با این عنوان است. نشسته در استادیوم یانکی در بین آدرس های عمومی گوینده باب شپرد و رسمی گلزن قرمز فولی, او تا به حال یک دستگاه مخابره ترانزیستوری به مربی Yogi Berra. در سال 1981 جهان سری داجرز شد تا پارانوئید در مورد ثبت نام دزدی که آنها تا به حال دیده بانی نشستن در کنار ملوین که جوک این روزها “من نه کوبیدن یک سطل زباله می تواند.”

در حال حاضر آن را Showalter در مطبوعات جعبه. خود را در رقابت و کنجکاوی و یک دوز خوبی از پارانویا او را به حال چنگ زدن به یک خبرنگار برای یک شکار. وجود داشته است شایعات سال است که جوراب سفید شد ارسال سیگنال به hitters از مرکز میدان بیاد. با برخی از زمان قبل از یک بازی Showalter deputized یک خبرنگار که نمیفهمد خواهد بود که کاملا یک حرکت شبیه چمچه زنی در صورتی که تا کنون هر چیزی یافت و در زمان باز کردن درب که در آن نه متعلق بافی از طریق باریک فضاهای خزیدن. وجود دارد مقدار زیادی از گرد و غبار اما هیچ کردم-بله چشمک زدن نور یا غیر قابل توضیح کارمند.

پس از آن دوباره به جعبه مطبوعات برای ویلیام ناتانیل Showalter III. او هنوز هم تا به حال از آن ساخته شده به لیگ ستاره شرق.

در عین حال.


در بسیاری از یانکی ها’ 1990 شروع فصل در روز کریسمس سال 1989. اواخر که بعد از ظهر بیلی مارتین درگذشت مست در تصادف خودرو. در اوایل ماه است که در زمستان جلسات او شده بود گفتن به نگه داشتن آن, آرام, اما این طرح برای Bucky دندانه برای شروع سال به عنوان مدیر اما بیلی VI آینده شد. کسانی که در اطراف Steinbrenner بعدها اثبات شد که رئیس ” تفکر — یک ششم Yankees مدیریتی چرخش برای مارتین.

دندانه نشده بود Steinbrenner انتخاب اول زمانی که دالاس سبز اخراج شد در ماه اوت سال 1989. او می خواست لو Piniella سوم اما Piniella نمی خواهید آن را و پس از آن فصل Piniella چپ MSG یانکی ها پخش تیم به لیورپول’ مدیر.

بنابراین در ژانویه — چندی پس از اولین MC Hammer را “U can’t Touch This” — Steinbrenner مطبوعات برگزار شد تجمع در یکی از مورد علاقه خود را ثابت 21 باشگاه. Flanked توسط GM پیت پترسون و دندانه رئیس متعهد “اگر آنها را به یک شروع بد و یا یک شروع عالی و سپس Bucky من است مدیر [برای تمام سال 1990]. من آن را گفت: و که همه من می توانید انجام دهید این است که آن را می گویند. وجود دارد هیچ خواسته با Bucky. او فقط گفت که او می خواست برای مدیریت تیم است. وجود دارد هیچ نمایندگی و یا سه سال قرارداد. او گفت: “فقط به من فرصت بده.’ وفاداری قطعا فرار از او را به من. در حال حاضر ما ببینید که اگر آن را اجرا می کند از من به او.”

آن را نمی. هیچ جای تعجب است. Steinbrenner ساخته شده بود وعده هایی که قبلا ترین معروف به Berra و اخیرا به سبز است. که Berra هنوز تحریم استادیوم یانکی در اعتراض در سال 1990 و دندانه شد مدیر تقویت چقدر کسانی که Steinbrenner رای اعتماد بنا شده است.

و دندانه موفق با یک حس از یک روز به روز قرارداد در تمام طول سال. Steinbrenner اصرار داشتند در طول زمستان که Yanks خواهد بود قابل ملاحظه ای بهتر از آنها در سال 1989. اما روشن بود به سرعت آنها بدتر است.

بازیکنان به خصوص نمی خواهم سه دندانه مربیان — قهرمان تابستان جو جرقه و گری پهلو. دنت لذت بخش بود اما اغلب به نظر می رسید بدون پاسخ و بدون پیچیدگی. در زمان postgame لحظات او را پیشنهاد “خدای آه پیت” به عنوان یک راه برای بیان همه چیز از ناامیدی به نا امیدی به befuddlement.

هنوز هم یک مکان شما می توانید انتظار دندانه را به امن بوستون بود. او بعد از همه ضربه زدن به کلید سه-اجرای هومر در Fenway پارک در یک بازی حذفی برای تصمیم گیری AL شرق در سال 1978 بود که او را تبدیل به Bucky “Bleeping” دندانه در انگلستان است. اما دو باخت برای باز کردن یک سری بازی در بوستون در اوایل ماه ژوئن آن را ساخته و نه شکست در 10 بازی و کاهش لرزش به MLB-بدترین 18-31. بنابراین صبح روز بعد پس از 89 بازی بیش از دو جزئی فصل دندانه مدیریتی حرفه ای بود.

New York Post back page
نیویورک پست پشت صفحهNYP

“تلفیق شلیک Bucky در بوستون بود و نه از دست من” به یاد می آورد جف Idelson سپس یانکی ها ” رسانه مدیر روابط. “من در بوستون به عنوان یک فن چاپ. بنابراین بدیهی است که من می دانستم که اتصال. بنابراین تغییر مدیران در بوستون و داشتن آن بود Bucky یک سطح بالاتر از سنگدلی و فتنه است.”

آن Steinbrenner را 18th مدیریتی تغییر در 18 فصل و هشت روز پس از متس axed دیوی جانسون در حمایت از جوانه Harrelson. انتظار این بود که به یک تا متس, Steinbrenner ممکن است استخدام جانسون. اما آن را قوی مورد توجه است. با این حال او در حال حاضر ندارد مارتین یا Piniella در دسترس است. پس از بیخ و بن مریل شد مدیر در این راه بسیاری را در آن زمان — آن را فقط احساس خود را به نوبه خود. او تا به حال شده است در یانکیز برای 14 سال به عنوان طلایه مربی و اغلب جزئی لیگ, مدیر, و او در سه گانه-A Columbus وقتی احضار شد.

او به نظر نمی آید بخشی از یانکی ها مدیر. مریل فقط 46 اما می گذشت برای خیلی قدیمی تر است. نام مستعار او بود و اتصالات. او شاید 5-پا-8, jowly, تپل. چه کوچک موهای او بود قبل از موعد مقرر خاکستری است. وجود دارد جدید انگلستان در لهجه و مدرسه در رویکرد خود را, اما او به سختی فرمانده احترام.

“کنده بود lifer یک لیگ کوچک پسر” به یاد استیو ساکس یانکی ها’ baseman دوم در سال 1990. “من فقط احساس او کمی از عنصر خود را برای مدیریت یک تیم که در آن چشم انداز را به نفع خود نیست خوب است. آن را مانند او می تواند ما را به سرزمین موعود. ما فقط نیست خوب است.”

در صبح روز دندانه بود اخراج Showalter بازگشت به این تیم در هتل پس از چند ساعت با همسر و دخترش برای دیدن تکاپوی مورد. او یک خبرنگار چه می گذرد و مطلع شد دندانه شده بود از کار اخراج شدند. اما هیچ کس بلافاصله گفت Showalter اگر شغل خود را — که همچنین شامل کار pregame با این تیم به خصوص outfielders — نیز متوقف شد.

بنابراین او رفت و به Fenway پارک در 11 a. m. برای آن که شب را به بازی نشسته در قفل خود را و منتظر. و منتظر. در 4 بعد از ظهر یانکی ها معاون رئیس جمهور جورج Bradley او را به دوش منطقه در بازدید از محل باشگاه وانجمن برای حفظ حریم خصوصی و گفته Showalter او ساخته شده در پایه سوم مربی و به دلیل هدف قرار دادن مربی تابستان — plus جرقه و پهلو — تا به حال نیز اخراج شده Showalter تا به حال به انجام ضربه های شغلی بیش از حد تا دارل Evans وارد در دو روز. اوه بله او یک ضربت از 50.000 دلار به $100,000.

به جای Showalter به عنوان چشم در آسمان Steinbrenner نصب ژن Michael — یک ماه بعد لیگ آمریکا لغو موقعیت نگران آن است که دستگاه مخابره ترانزیستوری به ستاره شرق ارائه شده بیش از حد وسوسه انگیز در یک خیابان ،

او در دو بازی اول به عنوان یک پایه سوم مربی Showalter رو به موج صفحه اصلی یک دونده. در خود تنها دو بازی را به عنوان هدف قرار دادن مربی یانکی ها موفق دو بازدید و سپس یک در مقابل Red Sox. بله 1990 یانکی ها بودند بسیار ناراحت کننده است.

اما برای جفتک انداختن Showalter او شد و در نهایت در لیگ برتر ستاره شرق.


واضح بود. Showalter انرژی و بیس بال عقل نمی شد ، او مطمئن ساخته شده برای یادگیری در مورد هر بازیکن — آن را احساس مانند او در واقع به حال حفظ این تیم رسانه ای راهنمای — به عنوان یک راه برای پیدا کردن اتصال. این یک حساس feely زمان. مریل, برای مثال, آیا به دنبال روش های قدیمی از اطلاع رسانی نیست بازیکنان زمانی که آنها تا به حال شده است benched — آنها فقط نمی دیدن نام خود را در صف. اما در pregame Showalter خواهد راه رفتن در اطراف معاشرت با بازیکنان. او در ثابت جمع آوری اطلاعات کسب و کار.

به عنوان دیو LaPoint به یاد می آورد “او تا به حال یک میدان راه برای رسیدن به یک نقطه. او می تواند راه رفتن در میان بازیکنان و به شما بگویم یک شوخی و ناگهان شما صحبت شد و گفتن او آنچه شما فکر می کنید از بچه ها در محل باشگاه وانجمن. او می خواست به درک اتاق قفل است.”

باب Geren به خاطر یک تیم سوار اتوبوس که در آن Showalter کردم به او توضیح دهید که چرا یک شکارچی که قادر به پرتاب خوبی بود و خیلی مهم است که Geren بود خوشحال به انجام پس از آن بود که یکی از دارایی های خود را. سپس Showalter توضیح داد که یک مدیر خوب می تواند انجام بسیاری برای جلوگیری از در حال اجرا بازی با سفارش پرتاب اور یا پارچ گام آف یا pitchouts. Showalter احساس توانایی به سرقت مرزی حملات خود را برای پارچ بود به مراتب بیشتر مهارت حیاتی یک مفهوم خواهد بود که تا حد زیادی دفاع و پشتیبانی حدود یک چهارم از یک قرن بعد.

“من یک شکارچی من جرم” Geren می گوید در حال حاضر. “اما پس از آن من شد یک مدیر و یک مربی و به دنبال بازگشت حق با او بود در آن زمان. او وارد مدرسه جدید. شما می توانید بگویید که او جلوتر از منحنی.”

به عنوان Sax می گوید: “در حال حاضر همه می دانستند باک بود و بزرگ-لیگ manager.”

هنوز هم در پایان فصل Showalter کار نیست مطمئن باشید. او تا به حال برای مریل در سطوح مختلف در افراد زیر سن قانونی. اما این دو را نمی خورند و مریل می تواند او را به عنوان یک تهدید. مایکل که شد جنرال موتورز در اواخر ماه اوت تا به حال هیچ سابقه و در عین حال با Showalter.

در اکتبر 1990 با افزایش ترس از سرایت سل در شهر نیویورک گسترش از طریق عطسه و سرفه های Yanks اخراج تبادل مربی بیلی Connors. Showalter در امان ماند, به عنوان بسیاری از آنجا که Yanks می ترسید او خواهد بود در چنین تقاضا در بازار شهرت او در حال رشد است.

او را به عنوان سومین مربی پایه در سال 1991 و پس از آن مریل اخراج می شود. مایکل تکیه نسبت به تجربه جایگزینی با آنها او تا به حال سابقه مانند Hal Lanier یا داگ Rader. اما پس از آن او تا به حال بدست به دانستن و درک Showalter به او در نهایت تبدیل شده است.

“من فقط احساس می کنم مثل باک و چوب را خیلی به آن را بهتر [با یانکی ها],” Mattingly می گوید در حال حاضر. “آنها تغییر تن از آوردن نوع راست بازیکن در. آنها ما را در مسیر درست رفتن با حق مردم است.”

در 28 سال پس از مایکل استخدام Showalter به جای مریل این تیم که پس از تغییر مدیران بیش از هر تیم تا به حال تا به حال چهار Showalter جو توره جو Girardi و Aaron Boone. تنها بریوز تا به حال کمتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de