Buccaneers مربی آزمایش مثبت برای coronavirus دیگران قرنطینه

تام بردی مربیان باید coronavirus.

یک Buccaneers دستیار آزمایش مثبت برای COVID-19 و دو دیگر خلیج تمپا دستیاران شده اند قرنطینه با توجه به ESPN. مربی که تست مثبت بدون علامت است.

بردی, 42, چپ پرستان این offseason و امضا به طور کامل تضمین شده دو سال $50 میلیون مقابله با خلیج تمپا. The Buccaneers که او نیز امضا سابق پرستان تنگ پایان راب Gronkowski دوباره تیم خود را تسهیلات در ژوئن 11, اما معلوم نیست اگر بردی صرف هر زمان هنوز وجود دارد.

این گزارش می آید زمانی که وجود دارد این است که برخی از ناراحتی در حال رشد در میان NFL مربیان در مورد لیگ coronavirus پروتکل. قوچ مربی شان McVay ابراز apprehensiveness در طول یک زوم تماس پنجشنبه با اعلام این فصل جدید از HBO سری واقعیت “ضربه سخت” است که وقایع قوچ و شارژر در اردوگاه های آموزشی.

“این است که کمی ذهن بیحس کننده” McVay گفت. “ما در حال نشستن در اینجا صحبت کردن در مورد بی درها ؟ ما در حال رفتن به, اجتماعی دور, اما ما در حال بازی فوتبال ؟ من آن را دریافت نمی کند!”

همچنین دکتر Anthony Fauci — مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی — سی ان ان گفت در روز پنج شنبه که او تردید لیگ می توانند بازی های سنتی فصل در استادیوم و NFL احتمال زیاد نیاز به اتخاذ یک مدل نزدیک به NBA حباب طرح در دیزنی جهان در اورلاندو است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de