بابا والاس در پاسخ به FBI يافته ها: ‘این یک مستقیم طناب دار”

راننده نسکار بابا والاس در سه شنبه شب در دفاع از خود و ورزش واکنش به “طناب دار” در گاراژ خود را در نور FBI یافته است که طناب بود که در واقع یک گاراژ درب جلو.

اف بی آی با صدور بیانیه ای در اوایل روز شنبه که طناب به سادگی از مد افتاده مانند یک طناب و تصویری که شواهد حاکی از آن حلق آویز شده بود در گاراژ از حداقل اکتبر 2019 در هنگام قبلی اشغالگر با استفاده از فضا.

“از شواهد که ما — که من آن را یک راست کردن طناب دار گفت:” والاس یکی از محبوب ترین آفریقایی-آمریکایی رانندگان در ورزش در ظاهر با همین لیمو در سی ان ان.

آن را غیر معمول نیست برای گاراژ در نسکار آهنگ به طناب می کشد هر چند آنها معمولا در چنین مد, والاس اضافه شده است.

“تصویر است که من و من را دیده اند, از چه بود حلق آویز در گاراژ من است نه یک گاراژ جلو…ما حسابی از صدها نفر از گاراژ است که تا به حال هرگز گاراژ می کشد که” والاس گفت و اشاره کرد که اف بی آی در بیانیه خود با اشاره به این طناب به عنوان یک “طناب دار.”

“آیا کسی که آن را در سال 2019…آن را به من” والاس رفت “اما این طناب دار.”

والاس گفت که او برای اولین بار اطلاع از طناب دار توسط نسکار جمهور Stephen فلپس در یکشنبه شب با فلپس جزئیات آنچه او توصیف به والاس به عنوان یک”جنایت نفرت.”

طناب دار کشف شد در نور از سراسر کشور ناآرامی های مدنی بیش از پلیس با قتل جورج فلوید و اعلام توسط نسکار که این امر ممنوعیت مؤتلفه پرچم خود را از نژادها.

والاس آوازی طرفدار تصمیم پوشیده بود با یک پیراهن خواندن “من نمی توانم نفس بکشم” و مسابقه با “black lives matter” عکس برگردان در کنار ماشین خود را.

والاس گفت که او تلاش برای “مطمئن شوید که ما نبودند پریدن تفنگ” با تماس از طناب دار بود و تیم خود را تایید می کنند که طناب به وضوح گره خورده است به عنوان چنین.

والاس اضافه شده او در نهایت ناراحت است که مخالفان خود با استفاده از این حادثه به عنوان سوخت برای حمله به شخصیت خود را.

“من عصبانی. من دیوانه چرا که مردم در حال تلاش برای تست شخصیت من و کسی که من هستم و من صداقت” والاس گفت. “آنها در حال سرقت است که دور از من, اما آنها فقط در تلاش برای تست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de