Bryson DeChambeau کشی جدید خود عضلات به پیروزی در موشک وام مسکن

دیترویت — Bryson DeChambeau کردم نتیجه او به دنبال آن بود از تبدیل بدن خود را.

با فک انداختن دیسک و برخی از کلاچ putts, DeChambeau برنده موشک وام مسکن کلاسیک با سه سکته مغزی یکشنبه برای اولین پیروزی فصل و ششم به طور کلی.

DeChambeau شات 7-تحت 65 در دیترویت باشگاه گلف birdieing چهار از هفت سوراخ و بسته شدن با سه مستقیم. او به پایان رسید در یک حرفه ای-بهترین 23-تحت 265.

متی ولف (71) دوم شد. او در آغاز روز با سه شات سرب و صدمه زدن به شانس خود را با پنج bogeys بیش از 10 سوراخ. کوین Kisner (66) به پایان رسید یکی دیگر از زمانه عقب است.

DeChambeau حذف تمام شک با یک پایان قوی.

او ساخته شده یک 30 پا زدن توپ مرغک در شماره 16 کوتاه برای زدن توپ مرغک در سوراخ بعدی و uncorked یک 367-حیاط درایو برای راه اندازی یکی دیگر از کوتاه زدن توپ در 18.

PGA
Bryson DeChambeau (r.) جشن پیروزی موشک وام مسکن کلاسیک.گتی ایماژ

DeChambeau آمد به هفته با شش بالا راست-هشت پس از اتمام بود و تنها بازیکن با 10s بالا در حوادث پس از راه اندازی مجدد از coronavirus. او برنده برای اولین بار از زمان Shriners Hospitals for Children باز در نوامبر سال 2018 است.

DeChambeau به طور چشمگیری تغییر بدن خود را با اضافه کردن 40 پوند از جرم و در زمان استفاده از زمان او تا به حال به کار خود بدن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

قدرت خود را در صفحه نمایش کامل در شهر موتور با درایو به طور معمول رفت و حدود 350 متری.

DeChambeau رانندگی در 621-حیاط پر-5 چهارم رفت و راه چپ و فرود در greenside خشن در مجاور سوراخ. او پاک درختان و فقط فرود آمد از این سبز, ارسال رویکرد خود را 276 متری و او دو putted از 37 ،

به عنوان بدن خود را و قدرت خود را تبدیل به یک ثابت برای کسانی که دنبال گلف بیشتر چشم ها او را و آن م او در دور سوم.

در شنبه DeChambeau حال testy ارز با یک تصویربردار تلویزیون پس از یک دیو در ششم سوراخ. پس از دور او bristled که این درست نیست نشان از یک آسیب پذیری های بالقوه و صدمه زدن به کسی تصویر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de