Bryson DeChambeau مواجه فیلمبرداری پس از فوران

Bryson DeChambeau شده است یکی از داغترین داستان در گلف پس از آن بازگشت اما او بیش از حد خوشحال با یک تصویربردار در روز شنبه در سومین دور از موشک وام مسکن کلاسیک در دیترویت.

یک فله-تا DeChambeau است که racking تا 10s بالا بدون پیروزی به تازگی تلاش در آغاز از خود دور و خوی خود را بهتر از او و پس از او ضربه بدون زرق و برق شن و ماسه شات از یک greenside پناهگاه در شماره 7.

بسیار صحبت در مورد گلف باز اخراج باشگاه خود را با عصبانیت به شن و ماسه در مسیر به یک دیو در سوراخ. هر چند DeChambeau به نام واکنش خود را به ضرب گلوله به عنوان “گنگ” او ناراحت شد فیلمبردار پس از آن به دنبال او نزدیک پس از فوران به عنوان او نزدیک شد و رنگ سبز مشخص شده توپ خود را.

“او به معنای واقعی کلمه به تماشای من کل کل راه تا پس از خارج شدن از پناهگاه پیاده روی در کنار سبز. و من فقط مثل این بود, ” آقا چه نیاز است به تماشای من که طولانی است؟” DeChambeau گفت Golf Channel. “منظورم این است که من درک می کنم آن را شغل خود را به ویدیو من اما در همان نقطه من فکر می کنم ما نیاز به شروع به حفاظت از بازیکنان ما در اینجا در مقایسه با نشان دادن آسیب پذیری های بالقوه و صدمه زدن به کسی تصویر. من فقط فکر نمی کنم که لزوما درست انجام دهد.”

با وجود antics DeChambeau شات 5-تحت 67 در دور سوم و در 16-تحت. او گره خورده است به جایگاه دوم با رایان Armour است و سه عکس پشت متی ولف که به ضرب گلوله یک سوم دور 64.

پس از اتمام سوراخ DeChambeau نشان داده بود صحبت کردن به فیلمبرداری پس از انفجار. DeChambeau که 10-رتبه بندی بازیکن در جهان گفت: PGA Tour را به انجام یک کار بهتر حفاظت از آن بازیکنان است.

“تا آنجا که ما در اینجا انجام, من فکر می کنم لازم است که ما بار از حریم خصوصی و همچنین زمانی که همه چیز در حال رفتن راه ما” DeChambeau گفت. “منظورم این است که ما در کانون توجه اما اگر کسی دیگری است که در کانون توجه آنها نمی خواهند که یا.

“من احساس می کنم زمانی که شما در حال بادوست شوهرم کسی و شما بگیر ببر [جنگل] در زمان بد شما او را نشان می دهد به طور تصادفی انجام چیزی یا کسی دیگر آنها فقط نا امید چون آنها واقعا در مورد مراقبت از بازی. آن را واقعا می تواند صدمه دیده است آنها را اگر آنها به شما گرفتن در یک برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر زمان.

“ما به این معنی نیست که هر چیزی را با آن ما فقط مراقبت زیادی در مورد این بازی. که به ما آسیب تجاری مانند آن است که سرد نیست در این راه عمل کنیم چرا که اگر شما در واقع من ملاقات در فرد من نیستم حیف از یک شخص فکر نمی کنم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>