برایس هارپر و نولان Arenado پشتیبانی بلیک اسنل موضع

Tampa Bay Rays left-hander بلیک اسنل که گفت که آن را “نه تنها ارزش آن را” به بازی این فصل را با کاهش حقوق و دستمزد و دریافت برخی حمایت ها در روز پنج شنبه از دو بزرگ نام MLB ستاره ها — برایس هارپر و نولان Arenado.

اشعه’ Cy جوان برنده جایزه ساخته شده راز کوچک در مورد چگونه او احساس می کند با توجه به پتانسیل 50-50 تقسیم درآمد که MLB صاحبان انتظار می رود به پیشنهاد این اتحادیه به منظور از سرگیری آن فصل است.

“خانواده باید درک مرد برای من به رفتن برای من به قطع پرداخت نشده است زیرا خطر از طریق سقف آن کوتاه فصل کمتر پرداخت” اسنل گفت: یکشنبه شب در کانال Twitch.

هارپر فیلادلفیا فیلیز ستاره راست fielder ستایش اسنل برای داشتن شجاعت به صحبت کردن و گفتن آن را مانند آن است.

“او نیست دروغ است. او به راستی فرض” 27 ساله و هارپر گفت: به Fortnite streamer, فیلیز چشم انداز Bryson Stott هنگام حرکت یا کشش ناگهانی جریان حسن NBC Sports فیلادلفیا. “I ain’t دیوانه در او. کسی باید آن را می گویند حداقل او سرنشین دار و آن را گفت. خوب برای او. من عاشق اسنل مرد یک جانور. یکی از بهترین چپی در این بازی است.”

Colorado Rockies ستاره سوم baseman نولان Arenado بود کمی بیشتر دیپلماتیک اما موافقت با ماهیت اسنل احساسات.

“من فکر می کنم او صادق بودن, تنها بودن واقعی” Arenado, 29 گفته ورزشی را کن روزنتال. “او ساخته شده بسیاری از نقاط خوب. وجود دارد برخی از نقاط او ساخته شده بودند که درست است که حقایق هستند.

“مقدار زیادی از آن می شود misperceived. تلاش برای رسیدن به درک ما آن را به کار به خوبی به نفع ما است.”

Arenado نیز گفت: او می داند که چرا افرادی که از کار و تلاش خواهد بود چندان اشتیاقی به این دیدگاه از ثروتمند بازیکنان بیس بال.

“تضمین می کنم اگر شما خواندن نظرات شما احتمالا فکر می کرد: “شما لازم نیست که به کار 12 ساعت در روز. شما نمی یکی بدون کار. شما هنوز هم پرداخت می شود.” Arenado گفته وب سایت. “کسانی که به مردم راست بگوییم.”

Arenado همچنین توافق کردند با ترور بائر که گفت MLB و صاحبان نباید ساخته اند این مذاکرات ،

Bryce Harper and Nolan Arenado
برایس هارپر و نولان Arenadoگتی ایماژ (2)

“بهتر است اگر ما نگه داشتن آن خصوصی” Arenado گفت. “بسیاری از چیزهایی که ما شنیده از صاحبان طریق رسانه ها. من نمی دانم چه درست است و چه چیزی نیست. که سخت ترین قسمت است. اما آن را برای تلفن های موبایل مانند هر کس یک ایده از آنچه (صاحبان) در حال صحبت کردن در مورد.

“من احساس می کنم مانند (بازیکنان Association) و بازیکنان اکثرا انجام یک کار خوب است که نگه داشتن آن را بین ما. من احساس می کنم مانند ما شده است بسیار آرام است. بعضی از بچه ها ابراز داشته اند نظرات خود را و آن را OK. آنها حق دارند برای انجام این کار است.”

پنج-زمان-ستاره نیز گفت: ورزشی که او معتقد است که بازیکنان می خواهند به بازی و این کوتاه-فصل کار گفت: او فکر می کند که صاحبان نباید تلاش برای حرکت goalposts با گفتن آنها خواهد شد از دست دادن درآمد حاصل از عدم طرفداران زیرا که باید درک شده از ابتدا.

“همه ما می دانستیم که ما می رویم به بازی در مقابل طرفداران هنگامی که این برای اولین بار متوقف شد” Arenado گفت. “یک بار که اتفاق افتاد بحث این بود که هیچ طرفداران قرار بود که در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. من احساس می کنم که چیزی است که باید شناخته شده اند که ما امضا ما نرم افزار تاریخ معامله.

“شما نمی توانید به نشستن در اینجا و به من بگویید که ما شده اند که فروش این بازی در چهار ماه. من نمی دانم که چگونه هر کسی می توانست تصور است.”

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de