وحشیانه, جت روم را برای سربالایی حذفی نبرد

NFL ما را با آن آخرین انحراف از واقعیت روز شنبه هنگامی که آن را آزاد خود برنامه. آن را تبدیل به یکی دیگر از عمده NFL رویداد در تقویم هر سال و در این سال باید بزرگتر از همیشه با طرفداران گرسنگی برای هر گونه اخبار ورزشی.

واقعیت این است که این فقط یک آشکار از سفارش از بازی ها. ما شناخته شده برای ماه که هر تیم قرار است بازی در سال 2020 است. در حال حاضر ما هنگامی که به همراه چه کسی است.

جت های 2020 برنامه به نظر می رسد سخت تر از که از افتخارات دانشجو در دانشگاه فنی ماساچوست. آن را با برخی از بهترین تیم ها در فوتبال و برخی از چالش برانگیز ترین سالن.

سابق جت های مقابله و زمان ESPN تحلیلگر دامین چوبی ساخته شده یک نقطه بزرگ در توییتر در هفته گذشته اشاره 2020 جت می تواند بهبود یافته از سال گذشته و هنوز پایان با بدتر رکورد از 7-9 آنها ارسال شده در 2019.

این را در نظر بگیرید: جت چهره چهار تیم که در بازی گذشته دو سوپر کاسه. بله پرستان ممکن است کاهش با تام بردی در حال حاضر در فلوریدا, اما آیا شما آماده برای نوشتن لایحه Belichick و شرکت ؟ حتی اگر شما می خواهید به نوشتن کردن پرستان چگونه در مورد سفر به نوک پیکان به چهره روسای سفر به لس آنجلس به بازی بازی های قوچ و بازدید از 49ers? که به تنهایی وحشیانه است.

در همه جت باید دوم-سخت ترین برنامه در NFL بر اساس 2019 درصد برنده شدن. آنها از هفت بازی در برابر تیم های که برنده 10 یا بیشتر در بازی سال گذشته است.

Adam Gase
آدم GaseAP

که در حال رفتن به یک چالش کشیدن جاده برای آدم Gase در فصل دوم خود را. جت ممکن است بهبود خط حمله و بهره مندی از سام Darnold که در سال دوم خود را در Gase سیستم و هنوز هم در تلاش برای ارسال حداقل نه یا 10 برنده آن را به پلی آف.

تنها مثبت برای جت است بقیه بخش خود را در یک قایق مشابه. همه از شرق آسیا بازی تیم های لیگ غرب و NFC غرب این سال است. تنها تفاوت که آنها در بازی لیگ شمال و جنوب است که تعیین جایی که آنها به پایان رسید در رده بندی سال گذشته است.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

وطن پرست هستند و این تیم تنها با یک سخت تر قدرت برنامه از جت بر اساس 2019 درصد برنده شدن. دلفین ها در حال سوم و صورتحساب گره خورده است برای پنجم.

که به معنی آن سخت است برای دیدن وحشی-کارت تیم از شرق آسیا — حتی با اضافه حذفی اسکله در این سال, اما شاید یک 9-7 می تواند تیم برنده را بدست آورد.

جت دریافت برخی از سخت ترین مخالفان در جاده ها در این فصل است. آنها با اشراف در نوک پیکان و Seahawks در سنچریلینک درست دو از بلندترین مکان برای بازی. که ممکن است یک عامل در این سال اگر طرفداران مجاز در این استادیوم که به نفع جت که نمی لذت بردن از یک خانه بزرگ-میدان مزیت است.

پس از سفر به غرب می سی سی پی در سال گذشته جت دو سفر به لس آنجلس و سیاتل در این سال است. با NFC غرب آنها دو دفاع از NFC champs — the 49ers و قوچ — همیشه-سخت Seahawks و صعودی کاردینالز.

جت چهره پنج سال گذشته بالا-10 جرائم و شش از بالا-10 دفاع.

حتی بازی های خود را در برابر مخالفان به پایان رسید که در همان نقطه در جدول رده بندی به عنوان آنها آسان نیست. آنها به ایندیاناپولیس به بازی بازی های کلت و جدید کارفرمایی فیلیپ رودخانه. آنها بیکر میفیلد و قهوه در خانه دوباره پس از از دست دادن به آنها را در هر یک از دو فصل است.

هنگامی که این برنامه است که پنجشنبه منتشر شد, ما می توانیم تشریح منظور از بازی چگونه بسیاری از زمان نخست حضور دارند و در زمانی که آنها خود را bye هفته. اما ما در حال حاضر می دانم که این در مورد جت های 2020 برنامه: آن را نمی خواهد بود آسان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>