بروس ویلیس او را می پوشد ‘قیامت’ لباس فضایی از 22 سال پیش: من ‘صرفه جویی در (جهان) لباس’

بروس ویلیس در حال حاضر به نجات سیاره یک بار از یک سیارک. می تواند او دوباره آن را انجام دهد?

65 سال بازیگر کشیده یاد نارنجی لباس فضایی از سال 1998 فاجعه فیلم “آرماگدون” که او “صرفه جویی در (جهان) ساز و برگ” در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به دخترش.

Rumer Willis به اشتراک گذاشته Instagram عکس از پدر او پوشیدن لباس خود را کامل با چهره و پوشش که CDC توصیه می کند پوشیدن در تنظیمات عمومی به سرعت گسترش COVID-19.

ویلیس دختر بزرگتر گفت: لباس فضایی است که “واقعی یکی از آرماگدون” و پس از 22 سال نارنجی لباس تحت متناسب مانند یک دستکش.

نیاز به یک coronavirus فرار ؟ در اینجا 100 فیلم برای هر سینمایی حسرت

“آرماگدون” به کارگردانی Michael Bay و بازیگران ویلیس, بن افلک, Billy Bob Thornton, Liv Tyler and Owen Wilson – در ادامه برای تبدیل شدن به سال 1998 بالاترین پرفروش فیلم در آوردن بیش از $553 میلیون نفر در سراسر جهان در دفتر جعبه را.

Rumer به نام پدر او یک “افسانه است.”

ویلیس شده است quarantining پس مارس در آیووا با همسر سابق دمی مور و زن و شوهر و سه فرزند: Rumer, 31, دیده بان 28 ساله و تلولا, 26.

ویلیس و مور ازدواج در سال 1987 و طلاق در سال 2000. ویلیس همچنین سهام دختران ساناز پن 5 و مابل ری, 8, با زمان, همسرم, اما Heming ویلیس که quarantining به طور جداگانه در لس آنجلس.

Exes بروس ویلیس, دمی مور قرنطینه همراه با فرزندان خود در میان coronavirus

ویلیس’ تنظیم به قرنطینه با مور به جای خود مطرح شده برخی ابرو اما طلایه دار توضیح داد که اما رو برگزار شود به یک اورژانس پزشکی که او و ویلیس شد به معنای ترک هم برای آیووا.

“من مادر بود به آمده تا اینجا با من کمی خواهر” طلایه دار نشان داد در “احمق” پادکست در ماه آوریل است. “اما خواهر کوچکتر من… در یک پارک هرگز بدست بحث در مورد (expletive) با سوزن امپول که او در بر داشت به طوری که او در واقع سعی در بهم زدن کفش خود را با آن و برخوردی خشن روبرو پای او.”

او ادامه داد: “بنابراین من مادر بود در L. A. انتظار برای دریافت نتایج از گرفتن او را به دکتر پس پدر من آمد در اینجا اولیه و پس از آن سفر کردم دیوانه من مادر ماند در لا با خواهر کوچک من.”

طلایه دار اعتراف کرد که از آن شده است “واقعا خنده دار” به هر دو پدر و مادر او “در خانه ای که آنها مطرح شده ما است.”

کمک: Sara M Moniuszko

در اینجا به همین دلیل بروس ویلیس است قرنطینه با سابق دمی مور و همسرش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>