بروس Arians ترشح بزاق بیش از بالقوه به صورت تام برادی-led جرم

NFC جنوبی secondaries باید نگران.

به عنوان فاتحان تام بردی رایگان-آژانس قرعه کشی که با جایزه جایزه راب Gronkowski سر مربی بروس Arians این فرصت را به Buccaneers یکی از هیجان انگیز ترین جرائم در NFL.

“در هر هفته است که پیدا کردن بهترین ترکیب هیرو,” Arians به خبرنگاران گفت: در یک زوم تماس از طریق NFL شبکه مایک Giardi. “من دوست دارم 13. من عاشق سه تنگ به پایان می رسد وجود دارد. ما یک بسته اگر شما نمی دانید که چگونه برای جلوگیری از آن می تواند به شما صدمه دیده است.”

Gronkowski, 31, از بازنشستگی این offseason به اتحاد دوباره با بردی در خلیج تمپا. او می پیوندد O. J. Howard و کامرون Brate در عمق نمودار.

Arians با اشاره به 13-پرسنل بسته که از ویژگی های هر سه به علاوه یک گیرنده گسترده و در حال اجرا بازگشت. به ندرت استفاده می شود تشکیل مستقر شد در 3 درصد از تمام پخش در سراسر NFL در سال گذشته و 2 درصد از Buccaneers’ نقش با توجه به تیز آمار فوتبال.

اما در این سال را بسیار با استعداد roster — led 42 ساله بردی — باز کردن گزینه های بیشتر برای تند بازی-دعوت از Arians. بر خلاف بردی نهایی و خسته کننده در فصل جدید انگلستان شش بار سوپر باول-برنده کارفرمایی خواهد شد بسیاری از سلاح های تهاجمی در اختیار خود از جمله دو ردیف بالا گسترده ای داشته باشد.

کریس Godwin, 24 رتبه سوم در دریافت متری (1,333) گره خورده است و برای چهارم در touchdowns (9) و مایک ایوانز 26 رتبه 13 در دریافت متری (1,157) گره خورده است و برای نهم در touchdowns (8).

Tom Brady and Rob Gronkowski, Tampa Bay Buccaneers
تام بردی و غارت Gronkowskiگتی ایماژ

“من می خواهم برای دیدن ما استفاده از برخی از بیشتر از چهار گیرنده گسترده مجموعه اگر آن بچه ها نشان می دهد تا آنجا که گاهی اوقات اگر شما باید یک کار بسیار خوب و چهارم گیرنده گسترده ای وجود دارد بسیار کمی چهارم خوب گوشه و نیکل و dimes به come get ’em” Arians گفت.

گسترده ای از گیرنده های Scotty Miller, جاستین واتسون و 2020 پنجم طفیلی تایلر جانسون از ایالت مینه سوتا را در رقابت برای کسانی که سوم و چهارم گیرنده اسلات.

“که منطقه ای بود که من فکر می کنم ما نمی تواند انجام دهد مقدار در سال گذشته من فکر می کنم ما می توانیم بهتر است در استفاده از پرسنل ما گروه” Arians گفت.

چهار گیرنده گسترده تشکل های استفاده شد در 3 درصد از نمایشنامه به نام سال اول Buccaneers مربی و 3 درصد از پخش در سراسر لیگ سال گذشته است.

“یازده (یکی RB یکی ته و سه WRs) نوع استاندارد در لیگ در حال حاضر, اما من واقعا مشتاق دیدن, سوم, چهارم, پنجم, گیرنده های مبارزه با آن را برای آن نقطه” Arians اضافه شده است. “اما من می دانم که 12 رفتن به جهنم — 12 پرسنل (یکی RB دو TEs و دو WRs) ما رو. ما رو که برای اطمینان حاصل کنید.”

11 است که تا حد زیادی محبوب ترین توهین آمیز پرسنل گروه بندی استفاده شد و در 60 درصد از تمام پخش در سراسر لیگ سال گذشته (64 درصد از تمپا را بازی می کند) و 12 استفاده شد در 20 درصد از نمایشنامه (23 درصد از تمپا را بازی می کند).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>