Broncos’ ویک Fangio با عرض پوزش برای گفت او را نمی بینم نژادپرستی در NFL

Denver Broncos مربی ویک Fangio عذرخواهی کرد روز چهارشنبه گفت او “نمی دیدن نژادپرستی در فوتبال” در نظر او روز سه شنبه به خبرنگاران گفت.

“پس از تأمل در نظرات من دیروز و گوش دادن به بازیکنان این صبح من می دانم آنچه من گفتم مربوط به نژاد پرستی و تبعیض در NFL اشتباه بود” 61 ساله Fangio گفت: در بیانیه منتشر شده بر روی این تیم حساب توییتر. “در حالی که من هرگز شخصا تجربه کسانی که چیزهای وحشتناک دست اول در طول 33 سال در NFL, من درک می کنم بسیاری از بازیکنان و مربیان و کارکنان باید دیدگاه های مختلف.

“من باید روشن تر و من متاسفم.”

Fangio گفت: در روز سه شنبه در تماس بود که او “شوکه و غمگین و عصبانی” در مورد جورج فلوید مرگ آن را “مسئله اجتماعی است که همه ما باید برای پیوستن به در به درست است.”

اما بعد نظر Fangio ساخته شده در روز سه شنبه بود که یکی از او می خواستم برای روشن کردن.

Vic Fangio
ویک Fangioگتی ایماژ

“من فکر می کنم مشکلات ما در NFL در امتداد آن خطوط حداقل هستند” گفت: Fangio شده است که در NFL مربیگری صفوف از سال 1986 به جز سال 2010 زمانی که او در دانشگاه استنفورد دفاعی هماهنگ کننده. “ما در لیگ از شایسته سالاری شما در کسب آنچه که شما دریافت می کنید آنچه شما کسب درآمد. من نمی بینم نژادپرستی در همه در NFL من نمی بینم تبعیض در NFL.”

Fangio گفت که نظر خیلی کوته.

“من می خواستم به نقطه دیروز که وجود رنگ در اتاق های قفل شده اند و یا در زمینه های بازی من مربی باید در” Fangio گفت: در روز چهارشنبه در بیانیه ای. “متاسفانه ما زندگی نمی کنند و یا کار تنها در آن محدوده. خارج از آن خطوط — هر دو در NFL و در جامعه وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شود تا در این مناطق از تنوع و ارائه فرصت های سراسر هیئت مدیره برای اقلیت.

“به عنوان سر مربی من نگاه به جلو به گوش دادن به بازیکنان هر دو به صورت جداگانه و در مجموع به حمایت از آنها و کار دست-در-دست به ایجاد تغییر معنی دار.”

فلوید, 46, درگذشت, on May 25 در مینیاپولیس به کشته درک چوین, 44, فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه پس از فلوید بود مشکوک از هزینه های تقلبی $20 bill.

از اتهامات عنوان شده علیه چوین شد به روز رسانی در چهارشنبه. او در حال حاضر چهره جدی تر به اتهام قتل درجه دوم در علاوه بر این به اصل اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس با مقصر سهل انگاری.

دیگر افسران در صحنه توماس لین, 37, J. Alexander Kueng, 26 و Tou Thao, 34, در حال حاضر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de