Broncos بازیکنان و مربیان و پیوستن جورج فلوید تظاهرات

دنور Denver Broncos مربیان و بازیکنان راهپیمایی و صحبت کردن در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس در یک تظاهرات در مرکز شهر دنور در روز شنبه.

بازیکنان عینک سیاه و سفید پیراهن با مشت از قدرت تصویر و “عدالت برای جورج فلوید” مزین در جلو و عبارت “اگر شما نمی خوای با ما, شما را در برابر ما” در پشت.

همه آنها عینک ماسک صورت مطابق با کروناویروس کاهش تلاش و بسیاری از بازیکنان ماسک سیاه پوست بودند با عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” در حروف.

ایمنی کریم جکسون نقش تعیین کننده ای در سازماندهی این تیم ظاهر در مرکز اجتماعات پارک در 10 روز از تظاهرات موجب مرگ فلوید یک دستبند سیاه و سفید در مینیاپولیس که پس از یک افسر پلیس به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

ایمنی جاستین سیمونز پرواز از فلوریدا به پیوستن ده ها تن از هم تیمی های خود در این تظاهرات که شامل کارفرمایی درو قفل و دور اول پیش نویس انتخاب جری Jeudy ساخت اولین سفر خود را به دنور.

Broncos players Justin Hollins (left) and Dalton Risner
Broncos بازیکنان جاستین فلوریس (سمت چپ) و دالتون RisnerAP

همچنین حاضران در این تیم رئیس جمهور Joe Ellis, معاون رئیس جمهور از طرح های استراتژیک بریتنی Bowlen سر مربی ویک Fangio, هماهنگ کننده پت Shurmur و اد Donatell و چند تن دیگر دستیار مربیان است.

سیمونز و linebackers فون میلر الکساندر جانسون و ارمیا Attaochu میان Broncos که خطاب به جمعیت هزاران نفر از پله های سالن آمفی تئاتر یونانی. پس از آن تیم راهپیمایی با دیگر تظاهرکنندگان را از طریق خیابان های مرکز شهر و مشت مطرح شده و شعار “نمی توانم نفس بکشم!” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!”

جمعیت بود در مورد به طور مساوی تقسیم بین سفید پوستان و اقلیت نژادی, چیزی سیمونز است که او گفت: مهم بود.

سیمونز تشکر خود را “همکار سیاه, برادران و خواهران” از آنها خواست به اطراف نگاه کنید و ببینید حمایت آنها بود و التماس آنها را به “نگه داشتن مبارزه با مبارزه خوب است.”

“من درک غم و اندوه من درک می کنم درد من و زندگی از آن من شده است یک بخشی از آن” سیمونز گفت. “من اینجا ایستاده ام و امروز گفتن شما نفرت رانندگی نیست از نفرت باشه ؟ … ما باید مطمئن شوید که ما با هم می چسبد. … این است که ساخت یک تفاوت.”

سیمونز تشکر شده سفید تظاهرکنندگان برای بیرون آمدن و از آنها خواست تا برای ادامه صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس علیه اقلیت نژادی “از آنجا که شما قدرت بیشتری در صدای خود را از ما همیشه می تواند داشته باشد.”

عدم گسترش این کلمه در گفت خواهد بشدت تغییر واقعی و عدالت است.

“اگر شما می توانید نگاه در مردم و آیا کسانی که مکالمات خود را زندگی می کند را نمی توان با آن” سیمونز گفت. “اما سیاه و سفید زندگی خواهد کرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de