Broncos’ کریم جکسون تست مثبت برای coronavirus

لیست بازیکنان NFL برای تست مثبت برای COVID-19 همچنان به رشد.

ایمنی کریم جکسون روز چهارشنبه دوم شد عضو Broncos با یک مورد تایید شده از رمان coronavirus پیوستن ستاره linebacker فون میلر نشان داد که تشخیص خود را در آوریل 16. مایک Klis از 9News صحبت با جکسون, که گفت که او شروع به احساس متراکم دو روز پیش و پس از آن دچار لرز.

با توجه به ESPN جکسون انتظار دارد که به بهبودی کامل. ESPN نیز گزارش داد که هر چند نزدیک به 40 Broncos بازیکنان شرکت کننده در اخیر دنور تظاهرات از جمله جکسون هیچ یک از هم تیمی های خود را آزمایش مثبت است.

جکسون همچنین گفت 9News که او را باور نمی کند او را برداشت تا این ویروس در ماه مارس است.

“نه دکتر گفت با تراکم شروع دو روز پیش که من را برداشت آن را تا آخر این هفته” جکسون گفت: شبکه. “این قطعا نبود از ماه مارس است.”

به تازگی چند نفر از اعضای کابوی ها و تگزاسی همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله ستاره های در حال اجرا به عقب حزقیال الیوت.

معلوم نیست چگونه جکسون, 32 قرارداد این بیماری هر چند او یکی از چندین Broncos بازیکنان به شرکت در تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در دنور در این ماه. سابق در دور اول انتخاب کردن آلاباما خود را صرف nine فصل در هوستون قبل از پیوستن به Broncos فصل گذشته ضبط 10 عبور می کند در دفاع از دو interceptions و touchdown.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de