برودی ون Wagenen برای همیشه خواهد بود وابسته به جنرال موتورز متس گذشت تا

قسمت 28 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس

این متس باید دو ماه به فصل به طور منظم است که ممکن است ارائه برخی از وضوح در مورد چگونه برودی ون Wagenen زمان تصدی به عنوان مدیر کل بود.

پس از استخدام به دور از هنرمندان خلاق آژانس قبل از فصل گذشته ون Wagenen گفت: “من تشخیص من این مسیر کمترین مقاومت است.”

در این راستا ون Wagenen خواهد شد به احتمال زیاد اندازه گیری علیه برخی از معاصران خود — به خصوص خایم بلوم که او نیز برای متس’ ،

در زمان شکوفه بود اشعه’ معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات بیس بال.

به عنوان یک ستاره در حال افزایش با خلیج تمپا به دلیل عمیق در زمینه تجزیه و تحلیل و داشتن نقش مهمی در نگه داشتن اشعه رقابتی با وجود بودجه محدود بلوم در حال حاضر بوده است تا برای GM شغل در فیلادلفیا و مینه سوتا قبل از مصاحبه با متس.

برودی ون Wagenenچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

آخرین offseason او رئیس بیس بال افسر Red Sox, مصرف بیش از دیو Dombrowski.

خایم شکوفهگتی ایماژ

این متس نیز در نظر گرفته داگ ملوین را بیش از سندی الدرسون اما رفت و با ون Wagenen.

ون Wagenen هرگز مصاحبه برای جنرال موتورز ، به عنوان co-سر کا بیس بال را بدست آورد او تا به حال مشتریان در متس مانند یعقوب deGrom, Yoenis Cespedes نوح Syndergaard براندون Nimmo و Tim Tebow.

تا کنون هر دو بلوم و ون Wagenen نشان داده اند تمایل به حرکت جسورانه — ون Wagenen سعی در بازسازی متس در پرواز با تجارت خود را به صورت کانو رابینسون و ادوین دیاز از سیاتل که هزینه آنها را بالا چشم انداز Jarred Kelenic و جاستین دونن.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

شکوفه, استخدام بوستون در ماه اکتبر تصمیم گرفت برای رفتن به یک مسیر متفاوت تجارت دو Red Sox بهترین و قابل توجه ترین بازیکنان — Louie بتی و دیوید قیمت به داجرز برای سه نفر از بازیکنان جوان به عنوان شکوفه به نظر می رسد به آینده.

توقف فصل با توجه به COVID-19 همه گیر قرار می دهد و فشار بیشتری در ون Wagenen در سال دوم از چهار سال در معامله و ممکن است کمک به شکوفه پس از بوستون به احتمال زیاد نیست رفتن به رقابت در شرق آل.

در نهایت, اگر چه آنها را به مدت طولانی در نظر گرفته شود در آن دو معامله با متس امید کانو و Diaz آنها را به postseason و Kelenic و دان نمی تبدیل به ستاره در سیاتل. و اگر بتی که خواهد شد یک عامل آزاد پس از این فصل همچنان به MVP, نامزد, شکوفه نیاز به دیدن نتایج از Jeter فراز الکس Verdugo و کانر وانگ.

در دوم offseason ون Wagenen در زمان بیشتر روش اندازه گیری شده — امضای Dellin Betances ریک Porcello و مایکل Wacha به کوتاه مدت معاملات بدون خطر است.

و آن بود خود را پایین تر-مشخصات حرکت می کند که در ابتدا پرداخت می شود بزرگتر سود سهام از معاملات J. D. Davis به امضای جاستین Wilson — به عنوان مخالف به خرید عمده مانند دیاز و کانو و همچنین Jeurys Familia و Jed زن lowrie همه آنها تلاش فصل گذشته در کوئینز.

مقدار باقی مانده است معلوم نیست در مورد این فصل است. وجود دارد حرکت به سوی یک راه اندازی مجدد از بهار آموزش شاید به عنوان به زودی به عنوان اواسط ماه ژوئن با یک روز افتتاحیه در اوایل ماه جولای.

این متس شمارش شدند Syndergaard به عنوان بخشی از یک قوی بالا-در سه چرخش همراه با یعقوب deGrom و مارکوس بود اما Syndergaard است تا فصل آینده زیر تامی جان عمل جراحی و زاک ویلر است که در فیلادلفیا پس از امضای پنج سال $118 میلیون معامله.

آنها همچنین شمارش داشتن کارلوس Beltran خود را به عنوان مدیر جایگزینی میکی Callaway. اما آنها راه جدا با Beltran در پی MLB تحقیق هوستون ثبت نام رسوایی سرقت از 2017 در آن Beltran بود تنها بازیکن ذکر شده است.

ون Wagenen پس از آن تبدیل به لوئیس Rojas که وارد فصل اول خود را به عنوان یک لیگ, مدیر, دیگر مخاطره آمیز حرکت می کند. او می تواند رفته اند با بسیار با تجربه گرد و خاکی بیکر که به پایان رسید تا جایگزین A. J. Hinch با Astros.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>