برادوی ستاره نیک کردرو دهکدهای از دست داد 65 پوند از آتروفی عضلانی می گوید: همسر آماندا Kloots

آماندا Kloots می گوید: “این می تواند ماه” قبل از شوهرش برادوی ستاره نیک کردرو است از بیمارستان مرخص شده و به علت عوارض ناشی از COVID-19.

Kloots به او در زمان Instagram داستان شب چهارشنبه برای پاسخ به سوالات طرفداران و ارائه سلامت به روز رسانی بر روی همسرش که در بیمارستان بستری شده است در بخش مراقبت های ویژه برای نزدیک به سه ماه.

تناسب اندام, مربی گفت که اگر چه کردرو بیدار است او نه می تواند حرکت کند و یا صحبت کردن. به جای او در ارتباط با چشم خود.

“او نمی تواند صحبت به دلیل ونتیلاتور و او نه می تواند حرکت کند چرا که او را بسیار ضعیف” Kloots گفت. “اما او را بیدار و او را در وجود دارد. او می تواند پاسخ به سوالات با بله یا نه با چشم.”

نیک کردرو بازدید 75 روز در بیمارستان, Amanda Kloots مردم را به طور جدی coronavirus

Kloots توضیح داد که کردرو عضلات باید شروع به آتروفی به دلیل عدم وجود خود را از جنبش و در نتیجه کاهش وزن قابل توجه.

“که چه طوری دلخراش… او خیلی ضعیف است. او هنوز هم نمی تواند حرکت و عضلات خود هستند قطعا atrophying. او را از دست داده و 65 پوند” Kloots گفت. “چه نیک است از دست داده است عضله…و شما واقعا نمی توانید ماهیچه های خود را به عقب تا زمانی که شما می تواند حرکت کند.”

از “Rock of Ages” ستاره بستری شد Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در اواخر ماه مارس برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots مشترک در Instagram. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی هر چند پس از آن تست مثبت بود برای COVID-19.

در طول 11 هفته کردرو مواجه شده است و چندین جدی coronavirus عوارض از جمله قطع پا ریه عفونت و درج یک ضربان ساز موقت.

“این سخت است که من صحبت کردن در به نیک (در Facetime) به درک دقیقا آنچه که او درک می کند اما من به او گفتم در مورد پای او” Kloots گفت. “من به او گفتم در مورد پروتز در دسترس در حال حاضر.”

Kloots گفت که او قادر نبوده است به بازدید کردرو در بیمارستان به علت coronavirus محدودیت.

نیک کردرو: همسر آماندا Kloots هنوز “دعا برای یک معجزه’ بازیابی می دهد به روز رسانی

بیشتر: Amanda Kloots است نگه داشتن ایمان پس از گفت ‘بار’ که نیک کردرو ‘برنده’ تی آن را’

با وجود برخی پیشرفت با غیرکلامی ارتباطات Kloots گفت کردرو است “طولانی, راه طولانی در پیش رو”, به, بهبود, با, بدون تخلیه در روز در چشم.

“متاسفانه آن می تواند ماه از در حال حاضر (تا او را از بیمارستان مرخص) بهترین سناریو” Kloots گفت. “پس از نیک خارج از بیمارستان است زیرا او از این بیمارستان” او اصرار داشت “او را به یک مرکز نوتوانی و احتمالا در یک مرکز نوتوانی برای یک سال و حتی قبل از آمدن به خانه. آنها می گویند برای هر هفته در ICU است یک ماه در نوتوانی.”

Kloots گفت: هدف بعدی این است که به “نیک فشار خون تحت کنترل” به امید شروع متناوب همودياليز. او توضیح داد: “به طوری که ممکن است این معنی است که او یک عفونت به طوری که آنها در حال تلاش برای پیدا کردن این عفونت است.”

Kloots پاسخ تعدادی از سوالات در مورد چگونه او ماند مثبت در سراسر کردرو نبرد. هر زمان او اعتبار او ایمان قوی و نماز از حمایت طرفداران در سراسر جهان است.

“از خواب بیدار شدم و به خودم فکر می کنم من خیلی خوش شانس هستم که من را از خواب بیدار و انجام همه چیز. من فقط سعی کنید به استفاده از هر روز به کمال خود,” او گفت:. “من خسته هستم. من در تلاش برای یک همسر یک مادر و اجرا یک کسب و کار است. من خسته هستم اما من خوب است.”

کردرو و Kloots اشتراک 1 ساله پسر الویس که به تازگی شروع به راه رفتن.

آماندا Kloots جشن او “دو کردرو مردان’ به عنوان پسر الویس نوبت 1 در حالی که نیک باقی می ماند در بیمارستان

بیشتر: Amanda Kloots ابراز تاسف نیک کردرو از دست رفته پسر الویس’ اولین گام در حالی که او همچنان در بیمارستان بستری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de