Brittney Payton, والتر Payton, دختر, جزئیات دلخراش نژادی حادثه در داروخانه

Brittney Payton, دختر افسانه ای خرس در حال اجرا بازگشت والتر Payton می گوید: او قربانی نژادی تهمت در حالی که ن

توسط NEWSAMINS در 14 خرداد 1399

Brittney Payton, دختر افسانه ای خرس در حال اجرا بازگشت والتر Payton می گوید: او قربانی نژادی تهمت در حالی که نشسته در درایو از طریق یک Walgreens داروخانه.

Payton محلی فاکس لنگر در شیکاگو می گوید که یک مرد سفید پوست خارج وسیله نقلیه پشت سر او ساخته شده و سپس میمون برای تلفن های موبایل در حالی که برگزاری یک هندوانه.

"این اولین نژادپرستانه چیزی که همیشه برای من اتفاق افتاده. من 35 سال است. شده است وجود دارد بسیاری از بار در زندگی من است که من تا به حال برای مقابله با نژادپرستی" Payton گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر. "اما فقط امروز با همه چیز, چیزی شکست. این مسخره است که مردم باید به قرار داده تا با این همه هر روز و شما فقط مقابله با آن است. شما مقابله با آن و شما بروید."

مجرم ادعا شده است شناسایی شده است.

"و آن را در همه جا اتفاق می افتد," او گفت:. "ما فقط باید بهتر شود. آن را از مردم می خواهم که مرد بود که پشت سر من در ماشین من که دلیل همه چیز در امروز. از مردم می خواهم که. این دلیل یک مشکل وجود دارد. ما فقط باید بهتر شود."

اشاره به جورج فلوید قتل است که موجب سراسر کشور تظاهرات Payton صدای لرزید به عنوان چشمان او پر از اشک.

"بشریت باید انجام دهید بهتر است. هر کس سزاوار بهتر" Payton توییتی. "من مورد آزار و اذیت توسط کسی که انتظار در خط در داروخانه امروز به دلیل رنگ پوست من—با همه چیز اتفاق می افتد در جهان در حال حاضر من بتواند برای کلمات.

"لطفا سازمان دیده بان و به اشتراک گذاری داستان من به عنوان من تنها فرد دچار حوادث مانند این به صورت روزانه. ما باید پایان این غیر قابل توجیه اعمال نفرت در جهان و همچنان به گسترش آگاهی بنابراین فرزندان ما در زندگی روشن تر + مهربانتر جهان است. لطفا عشق را در کشورهای همسایه خود را."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب