برایان Cashman تبدیل کار او نمی خواست به یک یانکی ها رویای

قسمت 30 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز.

یک زمان وجود دارد هنگامی که برایان Cashman می خواستم هیچ بخشی از جورج Steinbrenner مدیر کل.

“در اوایل من با [GM] وودی وودوارد که نام مستعار بود ‘داروساز’ از آنجا که دفتر کشو پر شده بود با ویتامین ها را امتحان کنید و نگه داشتن او را سالم در حالی که او در چنین محاصره از رئیس” Cashman به یاد می آورد به تازگی در حالی که در یک صندوق جمع آوری تماس برای خانواده مرکز اورژانس خانواده کمک صندوق. “من به یاد داشته باشید گفت: به خودم” من هرگز نمی خواهند که کار.’ چرا من نمی خواهم این کار ؟ به دلیل آن است که یک هیچ برنده بنابراین استرس زا باشد.”

بازی و یا هیچ بازی این است Cashman را 23 سال در یک شغل او هرگز می خواستم اما فرود در فوریه. 3, 1998 پس از باب واتسون پایین پا.

در سراسر 52 ساله Cashman را 34 سال کار برای یانکی ها وجود داشته است, چالش های موفقیت heartbreaks, مشکل تصمیم گیری و شکست.

“آن بوده است شگفت انگیز سحر و جادو-فرش سوار که باعث شده است ما برای این فصل” بود که راه را Cashman توضیح داده شده که بخشی از سازمان از سال 1986 زمانی که او 19 ساله و کارآموز در minor league سراغ بخش.

در این فصل قرار بود به شروع 26 مارس در بالتیمور اما coronavirus تعطیل بهار آموزش در مارس 12. بازیکنان و صاحبان در حال تلاش برای به دست آوردن یک 82-بازی برنامه در ماه جولای راه اندازی. بهداشت و مسائل مالی تصمیم خواهد گرفت که اگر در بازی وجود دارد یا نه.

برایان CashmanAP

باید آن را شروع یانکی ها خواهد بود در میان علاقه مندی های خود اضافه کنید 28th, سری جهانی عنوان شده است. این یک انتظار Cashman هرگز اردک.

“ما اعتقاد داریم که یکی دیگر از قهرمانی کالیبر تیم در دست ما و ما فقط می خواهم به استقرار آن را بهترین راه ما می تواند احتمالا. ما شده اند با ضربه زدن بر روی درب و همیشه در حالت مسابقات قهرمانی,” Cashman گفت.

علاوه بر این از عامل رایگان right-hander Gerrit کول بلافاصله تحت فشار قرار دادند یانکی ها به بالای AL پشته. این یک حرکت هماهنگ با Cashman و هال Steinbrenner تصویب a nine-year deal for $324 میلیون.

در عین حال اگر به سادگی پرتاب میلیون دلار در بازیکنان تحویل قهرمانی یانکی ها نمی تواند به دنبال خود جهانی اول تیتراژ سریال از سال 2009.

امضا از طریق 2022 در فصل Cashman مراقبت از یانکی ها’ minor leaguers در آخرین روز از بهار گذشته آموزش, زمانی که او رهبری یک گروه از کارکنان تغذیه بازیکنان و توزیع پول بود قدردانی و خسته نمی کند با کسانی که کار او را تحت.

“برایان نقش حیاتی در موفقیت ما و من شناخته شده برای مدتی چگونه خوش شانس ما به او منتهی ما بیس بال عملیات گروه” Steinbrenner گفت: پس از Cashman بود به نام بیس بال آمریکا اجرایی از سال 2017. “او مراقبت عمیقا در مورد این حق رای دادن و طرفداران ما و او به طرز ماهرانه ای هدایت بسیاری از چالش های است که با برگزاری این موقعیت او را در رسانه های پایتخت جهان است.”

هر چند Cole است headliner, Cashman ساخته شده است چند کمتر شناخته شده حرکت می کند که باید پرداخت شود خیلی خوب است.

گرفتن اولین baseman لوقا Voit از کاردینالها برای ضد سلطه Sidney و Giovanny Gallegos ارائه قدرت ضربه اول baseman.

دستیابی به outfielder مایک Tauchman از رشته کوه های راکی برای lefty فیلیپ Diehl به یانکی ها عمق در سال گذشته هنگامی که هارون قاضی هارون هیکس و به Giancarlo استانتون از دست رفته زمان طولانی.

تجارت و نزدیک Aroldis چپمن به توله برای Gleyber تورس در بازگشت در سال 2016 شد یک حرکت خوب و حتی قبل از Chapman بازگشت به یانکی ها به عنوان یک عامل رایگان زیر فصل است.

اضافه کردن عامل رایگان infielder DJ LeMahieu به مخلوط با یک قرارداد دو ساله برای $24 میلیون قبل از فصل گذشته بود و به همراه بزرگ. فرود ضد چاد سبز و لوئیس Cessa از ببر برای جاستین ویلسون در سال 2015 بود سرقت شد. گرفتن Gio Urshela از Blue Jays به صورت نقدی ملاحظات معلوم هست.

البته وجود داشته است نتواند مانند Jacoby Ellsbury. نه حفظ دیدی Gregorius می تواند نتیجه معکوس اگر تورس نمی تواند بازی کوتاه است. اما اگر وجود دارد یک برنامه انتظار می رود این تیم Cashman ساخته شده برای بازی در postseason.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>